Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Jednak to neni Felda, ale Favorit a hlavní úlovek je ve zpětném zrcátku ;) ;) ;)

Snad poznám Fáčko čeče,myslím tu policejní. ;)

To jsem fotil já ;) Je vidět, že policie dodržuje to za co nám tak rádi dávají pokuty ;)

Editováno: , autor: snike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak to neni Felda, ale Favorit a hlavní úlovek je ve zpětném zrcátku ;) ;) ;)

Snad poznám Fáčko čeče,myslím tu policejní. ;)

To jsem fotil já ;) Je vidět, že policie dodržuje to za co nám tak rádi dávají pokuty ;)

Jo ty myslíš ten foun :rolleyes:

hmm,jenomže oni můžou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden fešák z dovolené...

Není to náhodou foceno v Chorvatsku na pobřeží ve městě Senj ?

Ano v Chorvatsku, ale je to při výjezdu z Makarské na Tučepi. Před benzínkou tam asi 3 roky zpátky otevírali nový market, tak je to foceno u něj na parkovišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:unsure::rolleyes:

No ty vole, chápu že se každýmu líbí něco jinýho, ale tohle...... a ještě k tomu kombinace tmavě zelené metly s pomale růžovou je fakt dokonalá :)

To je fakt hukot :D

třeba je ten manik barvoslepej :)

tedy bez urážky, ale je to jak od kolotočů...... i když ty už mají jiný autopark.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:unsure::rolleyes:

No ty vole, chápu že se každýmu líbí něco jinýho, ale tohle...... a ještě k tomu kombinace tmavě zelené metly s pomale růžovou je fakt dokonalá :)

To je fakt hukot :D

třeba je ten manik barvoslepej :)

tedy bez urážky, ale je to jak od kolotočů...... i když ty už mají jiný autopark.

Proboha co to je? Jdu blejt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si to včera hasil z Litovle do Olomouce po dálnici asi 140 a najednou jsem v zrcátku viděl xenony. Nic divnýho, ale rychlost jak motorka odhadem přes 200!!! Než jsem si stihl něco na focení nachystat předjela mě černá Corvettka!!! Byl to fakt hukot. Za pár vteřin jsem ho ani neviděl. Pěkné autí!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ráno na Zbraslavi jsem míjel v protisměru černý Rolls Royce Phantom. Měl na oknech černý folie a značku A ** **. Tak další krasavec na českých silnicích ;) Bohužel jsem nestihl ho vyfotit, snad příště.

Jo, jezdí u nás pěkné kočáry!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ráno na Zbraslavi jsem míjel v protisměru černý Rolls Royce Phantom. Měl na oknech černý folie a značku A ** **. Tak další krasavec na českých silnicích ;) Bohužel jsem nestihl ho vyfotit, snad příště.

Jo, jezdí u nás pěkné kočáry!!! :palec2:

A občas je pilotují i pěkné řidičky... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ráno na Zbraslavi jsem míjel v protisměru černý Rolls Royce Phantom. Měl na oknech černý folie a značku A ** **. Tak další krasavec na českých silnicích ;) Bohužel jsem nestihl ho vyfotit, snad příště.

Jo, jezdí u nás pěkné kočáry!!! :palec2:

A občas je pilotují i pěkné řidičky... ;)

To jo!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel taky tuhle "plodnej den" :) Sem potkal 2x Bentley Flying Spour, jednoho Bentleye Continentala a F430 co ridila taky naka kocka..Dycky to byl takovej fofr,ze sem nestihl ani vytahnout telefon z kapsy abych to blejsknul..

Budem si muset zabudovat foťáky nad zrcátko a fotit hned, jak něco uvidíme!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:unsure::rolleyes:

No ty vole, chápu že se každýmu líbí něco jinýho, ale tohle...... a ještě k tomu kombinace tmavě zelené metly s pomale růžovou je fakt dokonalá :)

To je fakt hukot :D

třeba je ten manik barvoslepej :)

tedy bez urážky, ale je to jak od kolotočů...... i když ty už mají jiný autopark.

Ted u nas ve Zdare byla pout a jiny auto nez MercedesBenz od AMG tam nestalo :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel taky tuhle "plodnej den" :) Sem potkal 2x Bentley Flying Spour, jednoho Bentleye Continentala a F430 co ridila taky naka kocka..Dycky to byl takovej fofr,ze sem nestihl ani vytahnout telefon z kapsy abych to blejsknul..

No jestli ridila nejaka kocka....bys mel vytahovat neco jinyho nez fotak z kapsy :-)

Editováno: , autor: acter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...