Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

No uvidíme kdy ho rozstřelí...

Také jsem dříve mluvil jako ty. Ale ono je to vše i trochu jinak. Představ si, že máš prachy, máš dost peněz, vlastně hodně. A máš spokojenej život, rodina ti klape, práce je koníčkem a sportáky se ti líbí a může si koupit na který pak ukážeš. No a tak si koupíš a jezdíš, no a když na to máš, tak jezdíš rychleji, než li je zdrávo, no a tak se stane, že uděláš chybu, no a je to. No a když se podíváš na pány piloty F1, rallye a já nevím kde, každej udělá chybu a tak chybu udělal i Marešák no. Asi tak :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nevíš kolikrát zaparkuješ mezi auta a oni odjedou a seš tam jak (cenzura) uprostřed bo voni stáli jak kokoti.

Vzhledem k tomu že když jsem tam přijel tak tam ještě onen "umělec nebyl a byly tam 2 místa volný tak se ho asi zastáváte zbytečně ......

lollollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. dejte pokoj s tema jebkama americkejma. ... jeliste v tom nekdy ? podvozek nepouzitelnej stejne tak brzdy ....a vzhledem ke spotrebe neadekvatni vykon ...

Mel sem tu cest s corvette, camarem a s viperem a jako nevim, ale co mame my jsou oproti tomu slapaci auticka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm to se mi na prvni pohled libi !!!

jako jsou to moc pekny auti, nechal bych si libit ;) fakt dobry, sem to tam oblejla ale byly nastosovany deset isel od sebe...vsechny DE znacky K(nalekpka)GA XXX X

vevnitr je to taky pekny, jen by me zajimalo co to...nevsim sem si ze by tu byl nejakej product training

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. dejte pokoj s tema jebkama americkejma. ... jeliste v tom nekdy ? podvozek nepouzitelnej stejne tak brzdy ....a vzhledem ke spotrebe neadekvatni vykon ...

Moje řeč měl jsem tu čest.... spotřeba podle mě není tak nejhorší ale musím uznat že to má styl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ford jo, ale ne na Skodaforu :D

Me pristi auto je S-Max Titanum!

Jo tak S-Max se mi taky líbí, ale to je už přes baňku, a to už nevím, nevím, jestli projde ve Švýcarsku. Ale taky je to můj favorit. Ale nešel bych do Titania, oproti Ghia Plus to už nemá nic moc navíc a to chromové provedení se mi nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...