Přejít na obsah

jak sundat rucicky v budicich?


Luke_TDI

Doporučené příspěvky

rucicky sundavat:

tocenim proti smeru hodinovych rucicek a mirnym tahem nahoru

rucicky nandavat:

tocenim proti smeru hodinovych rucicek a mirnym tlakem dolu

pri sundani si zapamatovat puvodni pozici nebo oznacit samolepkou a pak presne nastavit

nu jsem slysel kde co, treba kolicky na pradlo, ale vidlicka, to je teda neco :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si da podklady on newmana ne? A vidlicku jsem pouzil takovou malou dezertovku kterou jsem zajel pod rucicku a trosku zapacil aby bylo jasno jak na to. Na sadit je zpet je sranda ted jsem jezdil pul hodky a ladil at je to jak ma byt akorat mam strach trochu z nadrze doufam ze mi nedojde nafta jeste pred cervenym :)

Jinak pomalicku nahazim obrazky jak dopadla ma prestavba tak se kuknete do zmeny podsviceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mam polepy od newmana, asi uz rok v garazi na policce a kdyz jsem prohlizel fotky jak to vypada kdyz se tam daj tak nic moc.. ono vsechny ty cisla a rysky na tech polepech jsou jakoby "rozmazany" a koukam ze kdyz se to podsviti tak to jeste vynikne.. takze budou asi na prodej :( ..

podsviceni mam cerveny uz z vyroby B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mas rozmazane?

img0563sd5.th.jpg

No nic proti, ale ty nápisy V/RS na naftových budících do 220km vypadají fakt divně. Bez toho možná, ale takhle?

Tady ted ale nejde o to jestli se ti to libi nebo ne (imho me jo). Kazdopadne co jsem mluvil s newmanem tak rikal ze ted maji nejakou novou technologii jaka byla ta stara nevim. A obednal jsem je protoze k smrti se mi ty stare budiky nelibi a chtel jsem ty nove az po obednani jsem se dozvedel ze jde prepinovat pristrojovka. Kazdopadne s tim jak to vypada jsem spokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...