Přejít na obsah

kde a za kolko nabijat


Návštěvník

Doporučené příspěvky

diskusia o dojazde okrajovo spomina kde sa da nabijat a za kolko + kde je vzhodne sa registrovat.

Podme napisat kto to ako riesi - mimo domacu nabijacku.

Skodovacka karta je len pre Eniaq a plugin je pre nich death technologia asi...

 

ja mam registraciu eOn + Pre + Futur/e/Go a nabijam podla potreby / miesta vyskytu.

 

Zdarma je zatial niekde Lidl + Kaufland.

 

Co ale total neznasam su idioti z PRE ktory daju limit na 2h. Ziaden plugin sa za 2 hodky nenabije ale je to cas na ktory nalakaju ludi. A potom beru 2czk za kazdu minutu navyse. Fakt by si manager co to dal na 2 hodky mohol spocitat o kolko menej tankujeme ked musime vypadnut skor....

 

Nabijam uz pod 20% a malokedy nad 80%....poslednych 20% trva nezmyselne dlho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabíjím doma ze zásuvky přes dodanou nabíječku. Zkoušel jsem i nabíječku u Lidlu a tam nastal problém: pokud mám v autě nastaven nabíjecí proud na "Maximální", tak hodí chybu nabíjení a pošle mne do servisu. Pokud nabíjím s nastavením na "Omezený" proud, nabíjení začne, ale je strašně pomalé - cca 1kW/h - takže nepoužitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže opravdu jedině doma kdo má možnost.

Mi to vyhovuje ,už mě to ani neotravuje :-)

Letos v Chorvatsku měli u hotelu zásuvky na elektromobily a dej si svoji nabíječku a nabíjel jsem tam zadara :-)

A u nás kde jsme byli taky taky do klasické zásuvky a fičelo to...........s prodlužovačkama byl většinou problém, neutáhlo to...............ale nabíječka přímo do zásuvky a šlo to. Všude :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...