Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

čaute všeci, tak jsem 3 dny majitelem octavie 81kw rok 06/2003 chci se jen tak zeptat kam spadám komfortkou? vím, rychlejší je to vagem, ale tam budu až ve čtvrtek. Mám dvoutlačítka a chci třítlačítka. Na odskok a okna. Doufám, že budu už 3generace. jinak díky za názory

06/2003 je 3. generace Frekvence 434

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím, mám trošku problém se svoji komfortkou 799B. Mám O1 RS, r.v. 01. V autě mi vše šlape, centrál, DO, okna... Ale za boha se nemůžu přes VAG s tou komfortkou spojit. Kabelem to není, odzkoušeno na dvou dalších vozech, tam se to s komfortkou spojilo normálně. Tu svoji jsem zkoušel i v jiném autě, měl jsem ji i zapojenou jen "na stole" a stejně nic. Ve všech třech případech mi při prvním pokusu VAG zahlásil hlášku "Controller uses unknown protocol". Při druhém pokusu, že jednotka nebyla nalezena. Zkoušel jsem nastavovat i jinou bitrate kabelu v ovládacích panelech, odpojovat baterii v autě, ale bezvýsledně. Je ta jednotka K.O. nebo by to šlo ještě "nějak" rozchodit? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahojte ludia...

 

 

Ked mam povedat pravdu tak po precitani tejto temy som trosku zmateny a neviem sa z toho vysomarit ... mam OCT. 2002 81Kw AVS .. a tiez by som si chcel dorobit dialkove ovladanie ... Mam len central .. predne el. okna. v zadu svihadla .... VAG mi vyhodil cislo komfortky 799A mala by to byt treria generacia ak som dobre postrehol avsak neviem ci mam spristupneny v nej druhy kanal ktory sluzi na to DO .. ak nie tak ma poopravte ...Prikladam aj obrazok z VAGU ked som dal nacitat komfortku .. Chcem sa teraz spytat ...Chcel by som vystrelovaci kluc s DO ako aj otvaranie a zatvaranie okien pri podrzani tlacitka .. blikanie smeroviek atd. ..... Neviem ale presne ci mi to moja komfortka podporuje a chcel by som vedet aj ako mam postupovat aby som mohol sparovat vystrelovak s troma tlacitkami .. ci treba vymenit komfortku za inu alebo to staci len aktivovat... Mohli by ste mi prosim Vas poradit aky typ Kluca by som si mal kupit aby mi vsetky tieto veci fungovali a ako nakodovat komfortku v pripade ze nema predpripravene DO ? pozrite obrazok su tam aj dalsie oznacenia ale moc sa tomu nerozumiem.... Za kazdy postreh Vam budem vdacny .. Dakujem velmi pekne ...

post-84817-0-05510200-1380134907_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

dneksa se mi dostala do ruk dveřní jednotka 1J1 959 802D   takže podle D na konci by měla být pro 3.gen .. na tom štítku je ale datum výroby 11.02.1999 a je vytažená z auta který ani nemá CAN ..

bude tahle dveřní jednotka chodit s komfortem 3.gen nebo ne..??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte zavislaci,

 

tak som sa vcera pomocou VAG COM snazil spojit s komfortkou na O1, 2001, model.rok 2002, cez adresu 46 pretoze mi nefunguje ovladanie pomocou dialkoveho a... Nic.... ani obraz ani zvuk.... proste ani tuk...  

 

Nenaslo ziadnu riadiacu jednotku.

 

Da sa cez VAG COM vobec spojit s danou komfortkou?

 

Niekde som cital ze obcas pomoze odpojit celu komfortku od systemu vozidla. Niekto zase pisal ze treba skontrolovat antenu komfortky ci nie je skratovana. Kde sa vlastne nachadza RJ komfortky a dana antena?

 

Dakujem vopred za info...

 

sakra, tusim som to zaradil do zlej temy... prepacte..

Editováno: , autor: Jozef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...