Přejít na obsah

Píská mi zadní pravé kolo


Shaarky

Doporučené příspěvky

Pripojuji se se stejnym problemem - po delsim stani (doma mam garazovano) to po rozjezdu piska, po nekolika zabrzdenich to prejde.... Ale taky mi pripada, ze brzdy jdou tak nejak "hur" ;) , kolik km tak obycejne snesou brzdy nez se musi menit oblozeni? Mam 1.9 Tdi 66 kw, jezdi od roku 2000, najeto 65.000 km...

Miroslaw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tak jak ?

Zacalo piskat jemne levne zadni - rozdelam to, srazim hrany a jemne je maznu (hrany) PASTA ZDE...snad to pak bude ok...

Tak tahle pasta je dobra, ale nevim jestli je vhodna na mazani oblozeni. Pouziva se na odstraneni piskani brzdovych desticek a maze se na kovovou plochu, ktera prichazi do styku s pistkem brzdice, jedine ze bys ji maznul na plochu co se dotyka prasatka a pakny....mam vyzkouseno na motorce, ale jsk jsem zminoval vyse u desticek....mam to ve spreji a kdyz se mi dostala ta med na brzdou plochu, tak to brzdilo mene, tedy cistic brzd a desticky ven....ale piskani to fakt odstrani, kdyz se to aplikuje kam ma...Tak mnoho zdaru. Pavel -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ NEJLEPSI NA TO JE SRAZIT HRANY PROMAZAT PRUŽINKY A NASTAVOVAČ A PAKNU LECHCE ZDRSNIT JELIKOŽ OD VÝROBY JE HLADKÁ A MASTNÁ PAK JI JESTE JEDNOU OČISTI ČISTIČEM A VŠE BUDE OK , ZKONTROLUJ HÁZIVOST BUBNU A KONTROLA VNITŘNÍ HRANY BUBNU POPŘÍPADĚ ZDRNI I BUBEN JEMNÝM ŠMIRGLEM :Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...