Přejít na obsah

Travel assist


faithless78

Doporučené příspěvky

Mne sa snad este nestalo pri zapnutom Travel assiste, aby mi auto vyhubovalo, ze mam drzat volant. (volant mam kapacitny, TA z vyroby)

 

Emergency assist sa aktivuje az po dosiahnuti intervalu. Ak je 10 minut, tak tento asistent snad postrada zmysel.

 

TA je stale len asistent, nie autonomna jazda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam na mysli starsi system. hlidani v pruzich. vim, ze to neni uplne ok tema. ale lepsi jsem nenasel a prislo mi zbytecne zakládat další.

kapacitni volant nemam. Kdyz jedu stopu uprostřed pruhu a normlane drzim volant, kazdou chvili chce, at udelam pohyb volantem (s hlaskou prevezmete rizeni nebo tak něco), aby si overil, ze drzim volant.

tim padem toho asistenta nepouzivam, protoze nebudu klickovat jak had na rovne ceste, aby si byl system jist, ze ridim.

tim padem predpokladam, ze kdyz to nezapinam, tak ani nepouzivam funkci emergency brake, o ktere pisete. takze prodlouzenim intervalu o nic neprichazim.

 

nechci, opakuji nechci jezdit bez drzeni volantu. ani minutu, ani 10 minut ... a verim, ze bych se s hlidanim v pruzích szil, pokud pojedu normlani jizdu a nebude na me porad blikat výstrahy a pipat ... 

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hamoun  je pravda ze ta hlaska nebyla vzdy uplne ideal a taky me otravovala kdyz si to prehrajes tak ta hlaska se da rict ze zmizne protoze pomalu nejde jet minutu bez rizeni at s rukama na volantu nebo i bez takze pokud ti to vadi smele do toho a mel by si bejt spokojenej a treba pak stim budes kamarad :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...