Přejít na obsah

Pojistky


Frantina

Doporučené příspěvky

Škoda Yeti 1,2 TSI 77 KW r.v. 2010

dobrý den,má Yeti zvlášť pojistku na přední stěrače a na ostřikovače čelního skla a nebo je na obojí jenom jedna?Nefungují mi stěrače ani ostřikovače.Zadní ostřikovač a stěrač fungují,Že se ptám,v manuálu jsem vůbec pojistky na ostřikovače nenašel,ani v motorovém prostoru ani na palubovce.pouze na stěrače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem podobný problém a dělal to spínač zavření kapoty motorového prostoru. Zjistíš to jednoduše. Otevřeš kapotu a cca 15-20 cm vlevo od zámku kapoty (v motorovém prostoru - z pohledu do motoru, ne ve směru jízdy) je rozpojovací konektor. Ten když rozpojíš, tak by stěrače měly začít fungovat. Já na to přišel pomocí MAXIDOTu, protože pořád hlásil otevřenou kapotu (a stěrače a ostřikovače nefungovaly). Když jsem to rozpojil, tak se kapota tvářila jako zavřená (i když nebyla) a stěrače a ostřikovače začaly fungovat. Za pokus nic nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...