Přejít na obsah

Spotřeba


mvh

Doporučené příspěvky

spotřeba Room, 1.2 51kW:

včerejší cesta trasa Mannheim-Praha, 538km, údaje dle palub. počítače:spotřeba průměr 9,2l/100km, prům. rychlost 124km/h, 2dospělí+2děti, kufr s oblečením+další drobnosti ...

dnešní cesta: v Praze ze Záběhlic do Motola, délka trasy 18km, spotřeba 9,5l/100km, průměrná rychlost 23km/h...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze patecni cesta z Ostravy do Prahy. Vrchem pres R35. Odjezd z OV po 15 hod. v Praze na Smichove vecer po 20 hod.

Behem cesty max 130 (podle navigace; cca 4500 ot/min tacho skoro 140).

Chytil jsem jeste pozustatek s kolonou po ranni havarii za Olomoucem u Krelova. A tak to bylo trochu ucpane.

No a na D11 jsem mel ke vsemu defekt na zadni pneu spolujezdce (20 min. vymena za letni rezervu a pak max. do 100. na posl. 70 km).

Obsazenost: 2 dospeli 1x 16lety. plny kufr.

Celkove spotreba podle tankovani slusnych 6,32l/100km. ale jinak musim rict, ze to fakt zere cca. tech 7-9l/pri tech 130.

Zpatky v nedeli v noci po D1 za cca 4,5 hod. ale jeste jsem netankoval tak nevim. Nicmene tesne pred cestou do Prahy se mi na palubnim vynulovalo po 100hod. pamet 2 a aktualne za cestu tam a zpet je prumer 6,7-6,8l/100km.

P.S. ze zadniho kola zustal jen obvod, kdyz tak casem nekam dam sem foto. (byla to nova cca 1000km jeta Polaris 2)

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mám 1,2 HTP 51Kw a dlouhodobě se pohybuji kolem 5,9-6,5l/100 což je dobrý v létě s klimou kolem 6-6,3l/100 :palec2:
Tak to gratulace. o tom si muzu nechat zdat. Po meste to proste nejde.
Dialnica A9 trasa 40 km spotreba 13,3 l/100km:D . Priemerka 169 km/h :p
hehh tak to je parada. Tos musel letet skorem 200km/h :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrmobil-souhlasím stebou taky mám 1.4 najeto 7800km a spotřeba tak kolem 7,5 l nejmíň je pravda že se snažím auti zajet svižně ať to není lenivé. ;)a od koupě do něj čerpám jen shell w-power racing jiné palivo auti nedostalo. :)

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdarec chlapi, mám FI 1.4 55Kw a moje spotřeba na poslední tankování byla 5.8l/100km( 40.6 l benzínu,703 ujetých kilometrů). Jinak 60% dálnice- 110-120km/h, zbytek okresky 90-100km/h, takže žádný loudání. Myslím si že kdybych jezdil na spotřebu, tak se budu pohybovat kolem 5l. Jinak mám najeto 48tis km. Mladý máti má FII 1,2 HTP fungl novou, a s tou jsem jel nejmín za 6,5l, ale je pravdou že má najeto necelých 4tis km.

Editováno: , autor: Milh@us
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...