Přejít na obsah

mít, či nemít??


novi37

Doporučené příspěvky

Co jsem cetl, tak mraky Octavianu rika, ze nejhezci je origo maska, nyni nejak nerozumim hlasovani, co je hruza na tom, ze na origo masce je pridany doplnujici chrom, coz nijak tu masku nemeni, zebrovani zustava, TIM PADEM JE TO ORIGO.

JA RIKAM, POKUD SE TO NELOUPE DOLU, NECH TO TAM, JE TO DLE MEHO NAZORU NEJHEZCI MASKA - TEDY NEJHEZCI ORIGO MASKA S DOPLNKEM MILOTEC ;)

Spise bych sundal znak RS kdyz to RS neni, ale dle gusta... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem cetl, tak mraky Octavianu rika, ze nejhezci je origo maska, nyni nejak nerozumim hlasovani, co je hruza na tom, ze na origo masce je pridany doplnujici chrom, coz nijak tu masku nemeni, zebrovani zustava?

JA RIKAM, POKUD SE TO NELOUPE DOLU, NECH TO TAM, JE TO DLE MEHO NAZORU NEJHEZCI MASKA - TEDY NEJHEZCI ORIGO MASKA S DOPLNKEM MILOTEC ;)

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem cetl, tak mraky Octavianu rika, ze nejhezci je origo maska, nyni nejak nerozumim hlasovani, co je hruza na tom, ze na origo masce je pridany doplnujici chrom, coz nijak tu masku nemeni, zebrovani zustava?

JA RIKAM, POKUD SE TO NELOUPE DOLU, NECH TO TAM, JE TO DLE MEHO NAZORU NEJHEZCI MASKA - TEDY NEJHEZCI ORIGO MASKA S DOPLNKEM MILOTEC ;)

Ja vcera sundal Milotec a dal puvodni origo i kdyz na starej cumak, a mam to na novym, a vaham, co je docasne lepsi, viz tema Miss predni maska :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem cetl, tak mraky Octavianu rika, ze nejhezci je origo maska, nyni nejak nerozumim hlasovani, co je hruza na tom, ze na origo masce je pridany doplnujici chrom, coz nijak tu masku nemeni, zebrovani zustava?

JA RIKAM, POKUD SE TO NELOUPE DOLU, NECH TO TAM, JE TO DLE MEHO NAZORU NEJHEZCI MASKA - TEDY NEJHEZCI ORIGO MASKA S DOPLNKEM MILOTEC ;)

Ja vcera sundal Milotec a dal puvodni origo i kdyz na starej cumak, a mam to na novym, a vaham, co je docasne lepsi, viz tema Miss predni maska :)

krysarr - mohol by si dat niekam nejaku lepsiu fotku z predu. mam taku istu farbu a som zvedavy ako vyzera rs naraznik v tej farbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krysarr - mohol by si dat niekam nejaku lepsiu fotku z predu. mam taku istu farbu a som zvedavy ako vyzera rs naraznik v tej farbe.

Urcite, tohle je par dni stary, zadny idealni osvetleni, ale pro predstavu to snad bude stacit, kdyztak nejakou dohledam :) Mam tam tahokov a spolecne s rozmlacenou SPZ to chce zmenu

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krysarr - mohol by si dat niekam nejaku lepsiu fotku z predu. mam taku istu farbu a som zvedavy ako vyzera rs naraznik v tej farbe.

Urcite, tohle je par dni stary, zadny idealni osvetleni, ale pro predstavu to snad bude stacit, kdyztak nejakou dohledam :) Mam tam tahokov a spolecne s rozmlacenou SPZ to chce zmenu

diky :palec2:

novi - pri najhorsom das spat :D

Editováno: , autor: mcsolle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krysarr - mohol by si dat niekam nejaku lepsiu fotku z predu. mam taku istu farbu a som zvedavy ako vyzera rs naraznik v tej farbe.

Urcite, tohle je par dni stary, zadny idealni osvetleni, ale pro predstavu to snad bude stacit, kdyztak nejakou dohledam :) Mam tam tahokov a spolecne s rozmlacenou SPZ to chce zmenu

diky :palec2:

novi - pri najhorsom das spat :D

Neni zac -_-

Mrizky asi udelaj hodne, paxe uvidi, co dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem cetl, tak mraky Octavianu rika, ze nejhezci je origo maska, nyni nejak nerozumim hlasovani, co je hruza na tom, ze na origo masce je pridany doplnujici chrom, coz nijak tu masku nemeni, zebrovani zustava, TIM PADEM JE TO ORIGO.

JA RIKAM, POKUD SE TO NELOUPE DOLU, NECH TO TAM, JE TO DLE MEHO NAZORU NEJHEZCI MASKA - TEDY NEJHEZCI ORIGO MASKA S DOPLNKEM MILOTEC ;)

Spise bych sundal znak RS kdyz to RS neni, ale dle gusta... ;)

tak na pohled uz to Rso skoro je, zvenku staci uz jen koncovka, vevnitr to je uz komplet, sice tomu chybi to nejdulezitejsi - motor, ale to na pohled nikdo nepozna, zejo? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím,že to nevypadá zle a ten znak tam nech, když se ti to líbí,protože,jak tu někteří odborníci píší,že ten znak rs máš sundat,tak neví vo co go,protože to není znak rs,ale znak motosport ;)

Dobre vim co je zelene V, jen jsem to nazval a nejsem jediny kdo tomu rika znak RS, kdyz se rekne RS vybavi se mi prave tento znak, tak to asi proto. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualni podoba, abyste mohli hlasovat pro opravdu aktualni stav... :)

sundal bych to a dal tam tahokov.

Si nemůžu pomoct, ale ten tahokov v tý mřížce je jak cedítko na mouchy :smich:

presne

uz se mi to taky nepaci pokud to neni v masce uz normalne jako milotec

nevim, takhle bych to nechal, lepsi nez predtim ;)

jinak nechapu co komu vadi na zelenem vecku....pokud bych mel vzdau zeleny vecko s napisem RS budiz, ale pokud mam jen vecko tak nevidi problem pokud se ot nekomu libi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...