Přejít na obsah

Bouchání jakoby od přední nápravy


ROMIK

Doporučené příspěvky

Mněnil jste někdo pouzdra vodících čepu brzdového třmenu?

Něco mi bouchá na pravé straně a už nevím co to je.Když bouchnu do praveho kola tak se třmen zaklepe.Levé to neděla.

Nevím jestli to muže byt ono co děla ten zvuk ktery se ozve po přejetí rychle za sebou jdoucích menších nerovností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zjistil, co u mě dělá to klepání. Je to vůle v předním levém brzdovém třmenu.

Oba šrouby jsou utažené, takže zatím nevím, jak to odstranit.

Jedině by asi pomohlo díry ve třmenu nějak vyvložkovat.

Zatím nevím čím. Nemáte s tím někdo zkušenosti a případně, jak jste to opravili ?

Za případnou radu předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem zjistil, co u mě dělá to klepání. Je to vůle v předním levém brzdovém třmenu.

Oba šrouby jsou utažené, takže zatím nevím, jak to odstranit.

Jedině by asi pomohlo díry ve třmenu nějak vyvložkovat.

Zatím nevím čím. Nemáte s tím někdo zkušenosti a případně, jak jste to opravili ?

Za případnou radu předem díky.

V jakem stavu mas pouzdra vod. cepu ? http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/pou...75f4ee01c45d150

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak to jsy na tom uplně přesně jako já.bouchání od přední nápravy ,se začalo ozívat jiš minulou zimu tehdy najeto 49 t.km,přes léto se to sklidnilo a tet nanovo nyní najeto58 t.km.uš mne to sralo tak jsem zajel na stk za 50 kč prošli řízení a nic nenašli.pak jsem jel do servisu,tam my hned borec řekl že ví čím to je na druhy den jsem tam zajel vymněnil my gumove uložení stabilizatoru,a bylo to ono okamžitě byl klid.oprava na počkání trvala asy 30 minut a obě uložení stály dohromady 240 kč.tet ale nastal trochu jiny problém po této opravě my to začalo trochu tahnout do prava,nevím jesli je to vyměnou toho uložení nebo jestli to bylo tím jak to na stk mordovali.poradí někdo?muže se treba jen tou vyměnou rozhodit geometrie?dík za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě to byl stabilizátor. Jezdil v těch plastových objímkách, doleva doprava, které jsou na tyči stáhlé gumama a klepal o nápravnici. :palec2:

Zdravim ta ja mam tiez podobny problem mam octaviu 1,9sdi rv.2001 ale stabilizator je ulozeny v gumovych puzdracha a v zeleznych obimkach.Ale niejake plastove objimky tam niesu.Mas octaviu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...