Přejít na obsah

Zkusenosti s adapterem pro zachovani pameti pri vymene baterie u OIII


martin155

Doporučené příspěvky

Ahoj,

pouzivate nekdo 'OBD Memory Saver Adapter' (z jedne strany napojeni na zdroj, druha strana se zapoji na OBDII) pro zachovani kodovani ve vozidle behem vymeny akumulatoru?

 

Zajimalo by me, jestli je tu nekdo, kdo to ma na OIII odzkousene a mohl byt to doporucit a popr. co s adapterem pouziva za zdroj.

 

Edit: Jde mi predevsim o to, jestli je v poradku u OIII pouzivat pri vymene baterie zalozni napajeni pres OBDII, abych neco neodpalil.

Editováno: , autor: martin155
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak supr. Nekde jsem videl, ze se po vymene baterie objevily chyby, ktere pak bylo nutne promazat. Tak jsem predpokladal, ze se tim ztratila nejaka dat ohledne nastaveni, nebo treba nastaveni radia, sedacek, infotaimentu atd.

Jestli staci nastavit jen cas a datum, tak o starost mene..kazdopadne baterie by se mela minimalne znovu nakodovat, aby vuz vedel, ze doslo k vymene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...