Přejít na obsah

LEDky do mlhovek


Jack_lib

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
Tak nevím pánové jak se vám to bude líbit nebo nelíbit, ale v úterý jsem si nechal namontovat toto denní svícení....posuďte sami :)
za mě ne-e, vypadá to že to tam je přilepený jen oboustrankou jak to čumí ven a navíc su názoru že světlo patří do světlometu :aggressive:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě ne-e, vypadá to že to tam je přilepený jen oboustrankou jak to čumí ven a navíc su názoru že světlo patří do světlometu :aggressive:

Přilepený oboustrankou??? To si děláš srandu,ne? :kuk: V žádném případě! Je to poctivě přišroubováno čtyřmi samořezkami (2 na každé světlo) o průměru 4mm a nechal jsem si to montovat v autorizovaném servisu škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasa, jen bych to dal vys - do horni poloviny.

Já to původně do té horní poloviny chtěl,ale bohužel to technicky není možné...na pravé straně je oko pro lano a na levé straně za krytkou je údajně uchycené nějaké čidlo nebo co. Pár fábií s denním svícením jsem už viděl a všechny to měly upevněný v té spodní polovině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to zas prr, v tomto smeru jsem ultra. Kdyz uz musime svitit, tak jedine DRL - jedine logicke a spravne reseni. Skoda ze u nas na "vychode" to pojali tak nesmyslme, zviklali tim mnoho lidi. V tomto smeru ma zapad pravdu - nezavedli tento povinny nesmysl, nybrz povinne denni lampy pro nova vozidla uvedena do provozu od 2011. Uz se to zacina objevovat u mnohych znacek. A at se na mne nikdo nezlobi, ale toto neni vec nazoru, nybrz obycejna logika - a ta nepusti. Logika je jenom jedna a plati bez vyjimky - to, ze jste si zvykli na neco jineho, jeste neznamena, ze je to spravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to původně do té horní poloviny chtěl,ale bohužel to technicky není možné...na pravé straně je oko pro lano a na levé straně za krytkou je údajně uchycené nějaké čidlo nebo co. Pár fábií s denním svícením jsem už viděl a všechny to měly upevněný v té spodní polovině.

To údajný čidlo, je čidlo teploty venkovního vzduchu.

A hlavně nahoře to není za co uchytit, aby to nevybrovalo. A chytat to jen za "záslepku" je blbost.

Já to mám udělaný takle-chycený do nárazníku:

Dělal mi to VAŠA tady z fóra.

post-5139-1258139471_thumb.jpg

post-5139-1258139479_thumb.jpg

post-5139-1258139488_thumb.jpg

post-5139-1258139495_thumb.jpg

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pěkný :) Já jsem taky pro DRL. A mám v plánu si je taky pořídit. Je to nezvyklý, to ano...ale dle mě to je otázka roku či max. dvou, kdy bude na silnici z továrny mraky aut svítit DRL někde ve spodku nárazníku. Jestli potkám FI s DRL jak je tu na fotce, nebo seriovou OII face s DRL z fabriky, vyjde to na stejno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht, protože od roku 2011 budou všechna nová auta mít DRL sériově. Nakonec v nárazníku to nemá pouze OII FL, ale i OII RS FL (nádherná LED verze), SII (combi a od té doby i limuzína) a chystaná FII FL. Škoda jen, že jsou to pouze žárovkové varianty. Ale podobné umístění má nejen Škoda, ale i Audi, Mercedes a další (u těchto prémiových značek však převažují LED).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, samozřejmě, že LED svítí intenzivněj a hlavně je to hezčí, jak žárovka (to si vždycky z dálky řikám, kterej vůl svítí mlhovkama a pak vidím OII facelift :) ) A těch možností, kam ty světla umístit zase tak moc není, takže všichni si budou muset zvyknout nato, že budou potkávat auta různejch značek, kdy jedno bude mít denní svícení v přední parabole a druhý auto zase někde ve spodní části nárazníku. Já nikdy nebyl nějakým velkým příznivcem, aby se svítilo přes den pořád a ač ten zákon je platnej už dlouho, moje uznání si to ještě nezískalo. A pokud je tu legální možnost si dát DRL a tím se ušetřit od toho, aby zbytečně svítila palubka, zadní světla, osvětlení SPZ, případně kdo má nějaký lepší žárovky či xenony, byl bych sám proti sobě zatu tísícovku si nějaký s homologací nepořídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Pro lademan.

Příteli okřídleného šípu, jistě vše jde, jen si s tím musíš pohrát s tím umístěním. Já mám F 1 2002 ročník a vlastním DRL od fy.STUALARM pod označením SJ-287E. Ty první jsem měl k vozidlu připevněny napevno. Vydržely tam čtyři měsíce. Ty druhé, jsou přichytávány k vozidlu pomoci magnetu a vždy se mnou odcházejí domů. Montáž a demontáž cca. 5 sec. Vše záleží na Tobě, jak si zručný. A na závěr, ta světla musí mít homologační znaky pro DRL nezapomeň. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chci se zeptat tyhle denni svetla šli by mi na montovat na fabku1 po faceliftu? Do podni casti ramecku mlhovek ?

Denní světla jdou namontovat do spodní části rámečku mlhovek na FI po faceliftu já jsem kupoval od fy.STUALARM pod označením sj-296

http://www.stualarm.cz/produkt/sj-296-svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-s-led-homologace/

P1050167

P1050166

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim, pro ty z vás co ještě neviděli že by někdo dělal denní svícení a mlhovky vedle sebe. Je to domácí výroba a dělal to muj bratr. Sice je to uděláno na fabii 2 ale na fabii 1 nebo jakékoliv jiné auto to není problém taky udělat. Jinak místo mlhovek byly dány LED světla takže vše svítilo do bíla ale ztratilo to funkci světla do mlhy, protože do mlhy je lepší žluté světlo. Kdyby chtěl někdo fotky z výroby možná že by je bratr někde našel.

post-49623-0-87229800-1382804356_thumb.j

post-49623-0-17724700-1382804364_thumb.j

post-49623-0-16006700-1382804368_thumb.j

post-49623-0-85938400-1382804373_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

čus chlapi,

mladá má Fabku předfacelift a nejraději bych mlhovky (velké hranaté) vyhodil a napáchal tam kulaté denní svícení

 

zapínalo by se klasickým otočným vypínačem na palubce - poloha mlhovky

 

 

dotaz zní: lze nějak předělat mřížky s mlhovkama z předfaceliftu na facelift

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som kupil DRL510 LED okruhle denne svietenie su tam aj vymedzovacie kruzky a sedi to perfektne... len ma mrzelo ze som prsiel o hmlovky tak som tam fukol rele a teraz to svieti ako denne svietenie po zapnuti svetiel sa vypnu no ked zapnem hmovky tak sa rozsvietia :) vyzera to super a ako original :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...