Přejít na obsah

Vybíjení baterie za jízdy, svítí ESP, cvakají zámky


RS_PepeONE

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám O2 RS TDI CR 2009 - polofacelift s DSG a zlobí mě vybíjení baterie. Na diagnostice bez chyb, baterie se vybiji jen někdy - tj v servisu zmereno a zrovna žádný odběr. Ale jindy třeba za 6h baterie mrtvá. Pravděpodobně se to spouští i za jízdy - začnou problikavat budiky, rozsvítí se kontrolka ESP, nebo napíše že tlačítko volby asistenčních režimu řidiče je vadné (i tak ale diagnostika chybu nehlasi), cvakaji zámky, maxidot se seká a nebo vůbec nereaguje na ovládání na volantu, nejde komfortní blinkr. Po zastavení pak spouští alarm jakmile se auto zamkne, bez ohledu na to zda je vypnuté hlidani vnitřku. Někdy se zase nezamknou všechny dveře, nebo naopak neodemknou. Jak jsem již psal, auto bylo ve dvou servisech (jeden přímo autoelektrikar) a nikdo nic nenašel. Stane se to tak jednou za týden, ale jak jistě chápete, vzhledem k povaze závady je to dost naprd (řeším to odpojovanim baterky, ale rád bych to vyresil). Máte někdo zkušenosti? Radu, tip na dobrej servis v Praze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Vybíjení baterie za jízdy, svítí ESP, cvakají zámky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...