Přejít na obsah

bílé parkovačky


Eflik

Doporučené příspěvky

nebo ještě tyto: Osram Cool Blue - halogenová 12V žárovka, patice W5W - http://www.e-light.cz/catalogue/detail.php...Y&tab=0#box

tech. dokumentace: http://www.e-light.cz/catalogue/print.php?...7Y&pdf=true

drahý to je jako prase ale v porovnání s LED, kde mi už odešly 2 sady tak by to možná stálo za zvážení

bohužel nemám odzkoušeno

To si nemyslím.

Vezmeme-li v potaz průměrnou odhadovanou hmotnost prasete co jde na porážku 130 kg a cenu jednoho kilogramu živé váhy pašíka 40 kč/kg. Dostaneme se na hodnotu 5200,- káčé. Jednoduchou matematikou zjistíme, že prase je tedy přibližně 18,6 krát dražší nežli žárovky. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo ještě tyto: Osram Cool Blue - halogenová 12V žárovka, patice W5W - http://www.e-light.cz/catalogue/detail.php...Y&tab=0#box

tech. dokumentace: http://www.e-light.cz/catalogue/print.php?...7Y&pdf=true

drahý to je jako prase ale v porovnání s LED, kde mi už odešly 2 sady tak by to možná stálo za zvážení

bohužel nemám odzkoušeno

Mám je odzkoušený a nebrat,i za cenu demontáže xenoů jsem je za pár dní vyndal a jsou v krabičce náhradních žárovek.

post-655-1198620660_thumb.jpg

post-655-1198620677_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já jsem si před par dny nainstaloval led parkovačky. Doporučil mi je kámoš kterej je má už přes pul roku a v pohodě držej. Jak to vypadá, můžete zhodnotit na fotkách. Vypadají, že svítej hodně do modra, ale ve skutečnosti jsou spíš do bíla, mají hodně podobnou barvu jako xenony. Jinak kdyby měl někdo zájem chce za ně 80kč…

post-7645-1201351528_thumb.jpg post-7645-1201351589_thumb.jpg

post-7645-1201351566_thumb.jpg post-7645-1201351552_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vobec ti neosvetluju parabolu...

difuzne osvetluju parabolu viac, ale tiez je to nanic.

jedine funkcne riesenie je podla mna toto od cotavin 1w led.

mam ich dva mesiace a oproti difuznym a aj origo ziarovkam aj oproti bluevisio nebe a dudy.

a na kolik prijdou ty 1w led, slyšel jsem na ně jen chvalu ale na druhou stranu úmrtnost bílejch led je na mém autě cca 6měsíců....... :feve:

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto su dost drahe. ak sa nemylim 10USD

Priamo u nas v Bratislave ich predavakju tusim za 380 kus.

Ledky nemozu mat vyssiu umrtnost ako ziarovky.

Ak maju, nieco u teba nie je v poriadku.

Ked uz nechces investovat do 1w tak aspon kup nie bodove ledky ale take tie co je do nich z vrchu ako keby zavrtane.

Vtedy sa svetlo viac rozlieva do stran ale aj tak je to bieda.

Naozaj mozem potvrdit z vlastnej skusenosti som presiel vsetkymi alternativami a tato 1w je jedine aj esteticke aj prakticke riesenie. Kym som nemal 10000 ove vybojky tak som bol absolutne spokojny.

Teraz mam zase trosku rozdielnu farbu svetla, tak si zase hladam parkovacky s 10000 ovou farbou svetla. :)

Ale pre standartne vybojky v xenonoch su tie 1w LED jedina spravna volba.

Bol by si urcite spokojny.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, taky jsem sháněl ledky do parkovaček, mám na Supu parabolu stejně řešenou jako vy. Všechny co jsem viděl u nás mají prostě malej světelnej úhel takže to neosvítí parabolu celou a udělá to spíš takovej světelnej kužel. Podařilo se mi ale sehnat takovou, která má ledky kolem dokola a výsledek je perfektní. Svítí to minimálně stejně jako 5w žárovka a hlavně krásně bíle.

Koukněte na fotky viz. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=37077&st=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tieto su dost drahe. ak sa nemylim 10USD

Priamo u nas v Bratislave ich predavakju tusim za 380 kus.

Ledky nemozu mat vyssiu umrtnost ako ziarovky.

Ak maju, nieco u teba nie je v poriadku.

Ked uz nechces investovat do 1w tak aspon kup nie bodove ledky ale take tie co je do nich z vrchu ako keby zavrtane.

Vtedy sa svetlo viac rozlieva do stran ale aj tak je to bieda.

Naozaj mozem potvrdit z vlastnej skusenosti som presiel vsetkymi alternativami a tato 1w je jedine aj esteticke aj prakticke riesenie. Kym som nemal 10000 ove vybojky tak som bol absolutne spokojny.

Teraz mam zase trosku rozdielnu farbu svetla, tak si zase hladam parkovacky s 10000 ovou farbou svetla. :)

Ale pre standartne vybojky v xenonoch su tie 1w LED jedina spravna volba.

Bol by si urcite spokojny.

mám už ledky z rozptylem bílé za cca 80kč obě. Není to zázrak ale je to lepší než led bez rozptylu. Světla jsou ok ale potvory ledky nemají rádi asi pokles napětí od serva, protože tak jednou za 6 měsíců jedna odejde do věčných lovišt. Zajímavé že modré na to tak netrpěly.

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...