Přejít na obsah

Cizí zvuky


Standa65

Doporučené příspěvky

Zdravím, rád bych se zeptal, zdali nemá podobnou zkušenost.Vozidlo Superb II 2015, DSG6, 4x4, 125 kw. Asi před týdnem se začal cca po 5 až 10 minutové jízdě ozývat valivý třecí zvuk,který kolísá. Objevuje se při konstantní rychlosti a je jedno jestli jedete 15 nebo 80 km/h (i pri couvání). Jakmile zrychlíte zmizí, nebo když vyřadíte do neutrálu přestane cca na 5 vteřin a opět projeví. Na autě jsem měnil kotouče a destičky 7/2022 značka ATE, najeto cca 50000 km.Kontrolu destiček jsem provedl a jsou v supr stavu.Před měsícem měněny přední ložiska FAG , najeto cca 2000 km.11/2023 při přezouvání na zimu zjištěno sjetí vnitřních stran pneu., následně provedena geometrie.( Při zkoušce na rychlosti 15 km/h, když jedete na kole vedle auta neslyšite vůbec nic)..... doufám, že jsem to popsal aspoň trochu srozumitelně. Dekuji

Editováno: , autor: Standa65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...