Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

NNNTomas: jj nalozene auto 4 osoby + plny kufor na vstupani na dialnici na zamarovce ide clovek 140 a aby to udrzalo v stupani tak plny kotel 140km/h len len viac ani tuk.

...to máte ale líný ;) Mě to jede bez problémů i nahoru, ale musí to bejt pořádně rozjetý a musim jet sám a bez snídaně :D :D :D Jinak plně naložený na D1 směr na Prahu klesla rychlost i na 120 v jedno stoupání (a to jsem měl pod kopcem 170) :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jooo...když se po rovince rozjedu (130km/h) tak i ve 4 lidech + kufr (výbava na hory) na rovince zrychlím(170km/h) a kratší kopec (ty dva poslední malý na D1 před Prahou) třeba v těch 170 vyjedu, ale nesmí být 5kilometrový :) Ono totiž vůbec na váze auta (posádky) při maximálce nezáleží (víc kg=větší setrvačnost i proti kopci)...

Prostě přidat turbo, a je to dělo ;) já chci "TSI" :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

houmr ... mile rad ale nieje vela prilezistosti skusat kolko to da... nechcem sa vydrbat... ale ked budem mat moznost skusim..

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čtvrteční cesta na Invex s mojí Fabčou 1,4MPi 50kW, zhruba někde kolem Devíti křížů ve směru na Brno jak tam je to klesání 197 (tacho) a pokud měřej správně takový ty informační radary ve městech tak tacháč proměřuje o 4km/h, takže bych to viděl na 193km/h. Auto obsazeno 4 osobami a jelo se na obyč natural 95. Nutkno podotknout že mě mile překvapilo jak to tam bylo rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtvrteční cesta na Invex s mojí Fabčou 1,4MPi 50kW, zhruba někde kolem Devíti křížů ve směru na Brno jak tam je to klesání 197 (tacho) a pokud měřej správně takový ty informační radary ve městech tak tacháč proměřuje o 4km/h, takže bych to viděl na 193km/h. Auto obsazeno 4 osobami a jelo se na obyč natural 95. Nutkno podotknout že mě mile překvapilo jak to tam bylo rychle...

no jasně ale ta odchylka 4km/h je dejme tomu při padesátce (mám to také tak), což odpovídá chybě přístroje mezi 7-8%. No a spočítej si chybu 7% při 197 tacho ... zapomeň na rozdíl 4km/h počítej s klidem i 15km/h, ostatně porovnání údajů GPS a tacho co tady každý uvádí to jen potvrzují ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...