Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Max speed ...

Fabia 1.2 HTP 47 kW , mr 2004 "ambieteeee"

100.000km

Dialnica D1 PO-KE SVK

Datum : 1.8.2009

cas : 14:23 SEC

Rychlost podla TACHO : 180 km/hod...

povrch : cesta

sklon : 0 %

pozitvny faktor : malo benzinu

negativny faktor : muchy narazajuce do celneho skla

bolo plynule rozbiehanie na tu rychlost.... KONEC rucicka otacok dosla po zaciatok cerveneho policka a dalej sa to nepohlo...

motor spieval ako na vlastnom pohrebe...

P.S. bezne fabie s touto motorizaciou idu ax 165 - 170 TACHO....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máte s těma Fabkama, že vám to nejede? Moje jede přes 240 jen to hvízdne lol

Nic proti, ale pokud píšeš o HTP, co máš v podpisu a pokud je to 47kW, tak po přepočtu podle převodů bys musel točit kolem 7800 ot/min, abys jel 240km/h, což jaksi není možné kvůli omezovači. Jinak já jezdím v šestiventilu a vytáhl jsem z toho 161km/h reálných (jel jsem sám a z kopce), na to, že to má 200 000km za sebou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som dal na svojej HaTaPke na čistej rovinke 180km/h ale to jsou jenom tachometrove v realu nevim kolik. nemel sem GPS sebou. aby mi to tady nekdo veřil pridavam foto. Je to na 16" 205/45 letne micheliny

a tie až aj odkaz na video ktore som natočil v servise na dvihaku...

a pak že hatapka nejede 190km lol lol lol lol lol lol

post-1431-1250090604_thumb.jpg

Editováno: , autor: stenly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky už pak strach....ani ne, že by to nebylo stabilni nebo tak..ale při představě, že by mě změřili...brrrr...nejvíc jsem jel asi 220..ale to bylo jen tak na zkoušku a auto mělo 176kw a 550nm :D takže jsem během pár okamžiku položil rafiku na 220 pro ten cool pocit lol lol a pak hned zase zpět na 150 lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky už pak strach....ani ne, že by to nebylo stabilni nebo tak..ale při představě, že by mě změřili...brrrr...nejvíc jsem jel asi 220..ale to bylo jen tak na zkoušku a auto mělo 176kw a 550nm :D takže jsem během pár okamžiku položil rafiku na 220 pro ten cool pocit lol lol a pak hned zase zpět na 150 lol

hehe, minule sem se s jednim takovym honil (jen v podobě nový 330D) a tak nějak divně koukal, když ho předjela HaŤaPka :-D

Nic proti, ale pokud píšeš o HTP, co máš v podpisu a pokud je to 47kW, tak po přepočtu podle převodů bys musel točit kolem 7800 ot/min, abys jel 240km/h, což jaksi není možné kvůli omezovači. Jinak já jezdím v šestiventilu a vytáhl jsem z toho 161km/h reálných (jel jsem sám a z kopce), na to, že to má 200 000km za sebou...

Asi máme každej jinou převodovku, bo mi to při tý rychlosti točí kolem 6ti tis :)

Editováno: , autor: Mustafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tam má sportovní filtr a čip :smich::smich::smich: / myšleno ve srandě/

A ještě výfuk, ten je taky důležitej k dosažení týhle rychlosti lol

240 s HTP 47kW? a co omezovač.......

Omezovač otáček mam až u 6800ot, ale budu zvyšovat na 7100-7300ot :)

Editováno: , autor: Mustafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:lol To Tě pustí převodovka ?

Převodovka pustí i tak 260-265km/h... ale nevim. Zatim nejvíc sem vytočil pětku na 6500ot z mírnýho kopce, což by tak mohlo odpovídat těm 250, ale to bylo z kopce. Marku asi nevíš která bije, co? :) . Jestli nevíš, tak klikni na to HTP u mě v podpisu.

Editováno: , autor: Mustafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...