Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

HTP 40 KW 160 Tacho otacky cca tesne pred 5000 tisic .. na fotke nieje uplne 160 (pre auto predomnou zacalo brzdit :feve: )ale pre predstavu staci ale podotykam uplna rovina a nie dialnica ! mam na to svedkou jahodovych :D:p

post-6141-1210620216_thumb.jpg

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť píšu z kopce - a zase neblázni 220tacho není 195 reál - to by výrobce tachometrů mohl rovnou zabalit - odchylka přes 10% tam není ani náhodou. Bude to spíš cca. 205 reál.

Soráč spojil jsem dva v jedno. Těch 195km/hod je reakce na 210km/hod. Jinak na tachometry mám svůj osobní názor.A myslím že u rychlosti Fabie nad 200km/hod je +8% dost reálných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soráč spojil jsem dva v jedno. Těch 195km/hod je reakce na 210km/hod. Jinak na tachometry mám svůj osobní názor.A myslím že u rychlosti Fabie nad 200km/hod je +8% dost reálných.

No nevím o kolik se to zhoršuje nad 200, ale já byl oměřen policií při 160 tacho tempomat a reál 152.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím o kolik se to zhoršuje nad 200, ale já byl oměřen policií při 160 tacho tempomat a reál 152.

Na tu policii bravo , lol kolik tě to stálo???

Vlastnil jsem jedno krásné italské auto,které při skutečné rychlosti 185km/hod ukazovalo tachometrových 200km. To je těch cca +8%. Po dotazu v servisu očekávaná odpověď: "Pane to je v absolutním pořádku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechej ho má virtualní vidění. 210 ani náhodou a čip na 74kW lol Tak +2kW,ne??

vidis on ma 74kW + chip a rozkotulal to za priaznivych podmienok a pri vsetkych svätych na 210km/h a 55kW sa da rozhulit na 200km/h kde je chyba, zeby nebol chip :p

p.s.: samo ze 55kW 200 nepojde normalne ani keby neviem co bolo ale ked niekto dole kopcom a pod skusa maximalky tak budis, potom ano, uvidime co ma za chip a na kolko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP 40 KW 160 Tacho otacky cca tesne pred 5000 tisic .. na fotke nieje uplne 160 (pre auto predomnou zacalo brzdit :feve: )ale pre predstavu staci ale podotykam uplna rovina a nie dialnica ! mam na to svedkou jahodovych :D:p

Fotka docela rozmazaná, to se ti to už tolik při tak velké rychlosti třáslo? lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidim ze Vam spravim foto a hotovo. pre tych ktorich zaujimalo o kolko mi to dvihol chip, tak na stolici resp. valcoch vykazovali hodnoty 81,5kW.

Takze asi tolko....

ano aj skodovka robila pre grecko RS model s motorom 1,4 16V 85kW lenze nebola to iba vymena RJ ale aj hardwarove upravy len nikto nevedel ake. neboj aj vyrobca vie ze tych 74kW je akurat a dalsie zvysenie sa bez zasahu do motora nezaobide ( nemyslim chip).

p.s.: to ze ti nejaky tuzer da graf a povie ze to ma 81,5kW je pekne len ci to ma naozaj lebo to co si pisal bezne zvladne seria 74kW bez problemov ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...