Přejít na obsah

Výhřev sedadel


Pavel68

Doporučené příspěvky

Mam komplet vyhrevy sedadel i s kabelama, ale nevim kde bych je mohl nechat namontovat....rozebrat sedaky neni zase takova sranda a nevim jestli nejaky normalni servis se s tim bude zaobirat. Nemate nekdo tip, kdo by to mohl udelat a nebyl by to fušer???

Dik Pavel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ti jde o vložení deček do sedadel tak určite bych volil čalouníka

a jestli myslíš celkovou instalaci tak nevím jak ostatní, ale já nevím odkud jsi :D

No jedna se mi o kompletni montaz...mam decky i kabelaz s jednotkou jinak jsem z Prahy. Dik Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dečky zvládne zručnější člověk sám, nedávno jsem měl sedadlo rozdělaný a nebyl problém

na co přijde komplet to vyhřívání?

No ty decky jsem vyndaval ze sedacek a pokud clovek chce, aby ten sedak vypadal tak jako pred tim, myslim, ze se musi pouzit pneumaticka sponkovacka neb ty hlinikovy krouzky co drzi tu latku se asi nicim jinym nahradit nedaji....jinak me ta sranda zatim vysla na 5000,-Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dečky zvládne zručnější člověk sám, nedávno jsem měl sedadlo rozdělaný a nebyl problém

na co přijde komplet to vyhřívání?

No ty decky jsem vyndaval ze sedacek a pokud clovek chce, aby ten sedak vypadal tak jako pred tim, myslim, ze se musi pouzit pneumaticka sponkovacka neb ty hlinikovy krouzky co drzi tu latku se asi nicim jinym nahradit nedaji....jinak me ta sranda zatim vysla na 5000,-Kc.

Já koupil starší sedačky za 1500,- (jako nový) dvě nové relátka po 1650,- a spínač za 300,- z vrakáče, litřík kompletace a nějaký drobný za kabeláž...

Jo, jo, každá sranda něco stojí, ale zase budeš mít kulky v teple :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost :D

post-25-1168887554.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost :D

Přestavuješ na ROOMster ? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost  :D

Přestavuješ na ROOMster ? :smich:

prooc :t ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost :D

No buď si to zmákneš sám a nebo zaplatíš víc. Na ty relátka jsem nechtěl čekat a shánět je po všech čertech a tak jsem je koupil origo. (Zkusil jsem obvolat pár vrakáčů a když jsem neuspěl, tak šel do novoty)Hlavně jsem čekal zimu a že si budu nahřejvat záda a né tuhle "Španělskou zimu" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost  :D

No buď si to zmákneš sám a nebo zaplatíš víc. Na ty relátka jsem nechtěl čekat a shánět je po všech čertech a tak jsem je koupil origo. (Zkusil jsem obvolat pár vrakáčů a když jsem neuspěl, tak šel do novoty)Hlavně jsem čekal zimu a že si budu nahřejvat záda a né tuhle "Španělskou zimu" :D

no ja byl na vrakovisti v Praze Vrsovicich a tam chtej za komplet vyhrejvani 2000 tisice.. ale po castech to neprodavaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost  :D

No buď si to zmákneš sám a nebo zaplatíš víc. Na ty relátka jsem nechtěl čekat a shánět je po všech čertech a tak jsem je koupil origo. (Zkusil jsem obvolat pár vrakáčů a když jsem neuspěl, tak šel do novoty)Hlavně jsem čekal zimu a že si budu nahřejvat záda a né tuhle "Španělskou zimu" :D

no ja byl na vrakovisti v Praze Vrsovicich a tam chtej za komplet vyhrejvani 2000 tisice.. ale po castech to neprodavaj...

No to bys mě nasštval!! :D:D:D

Ty Vršovice jsou tu zmiňovaný dost často, budu tam muset taky zajet, třeba tam najdu i něco svýho...

Co je v tom kompletu?

Editováno: , autor: Redkombík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost  :D

Přestavuješ na ROOMster ? :smich:

prooc :t ?

Tak sedadla pryč .. tam bude teď mííísta .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost  :D

Přestavuješ na ROOMster ? :smich:

prooc :t ?

Tak sedadla pryč .. tam bude teď mííísta .. :)

jo takhle :smich: .. no uz tam zase jsou. Ale na rozdil treba od Felicie se krasne jednoduse vyndavaj !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predni sedacky s vyhrevem, kabelaz komplet, relatka... ale vypinac se prej objevi jen obcas, tech maj malo... Vrovice jsou jediny vrakoviste kam v Praze jezdim  :D

Kde to tam je?

Ukrajinská ulice, vedle nádraží ve Vršovicích... naproti pumpě Esso

Tenhle? a dík!

A to už tam mají i věci na ROOMSTRA :D:smich::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si za to dal dost .. já měl štěstí a před 14 dni sehnal starý sedačky, relátka, kabeláž (ta se musela nastavovat, byla ucvakana ze svazku), vypínač (dost hnusnej, leta používanej...)... za 1000kč.. vypínač jsem měl už dýl pěknej.. a přehodit dečky a natáhnout elektriku je práce na jednu neděli... s tátou jsme dělali ty sedačky, je to trouchu práce to čalounění, ale dá se to ;). Chce to dvoje kleštičky, trpělivost :D

Tak to jo, ale ja to radsi sverim odbornikum, neb jsem rozebiral sedaky ze kterych jsem vyndaval decky a ze by to bylo bezva cvakat ty krouzky z hliniku.....myslim, ze je jednoduchy to tam nacvakat origo pistoli, ale vracet to tam po rozebrani nevim....ale kazdopadne dik za radu -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...