Přejít na obsah

Radary na mytnych branach


Host MichalF

Doporučené příspěvky

to se dalo čekat, minulý rok jsem o podobném četl v Týdnu, v Německu a Rakousku - stejný postup a postupně to přejde na placení nás všech v osobákách a tím i sledování pohybu aut, což se bude hodit celníkům a finančákům, svoboda pohybu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když by lidi moc řvali tak tu máme terorismus, ptačí chřipku atd. a na to všechno se ty kamery budou hodit :angry:

Bambas dostane zase pár stovek miliónů a bude na půl roku klid. Pak zase vymyslí že je potřeba něco strašně potřeba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud současně zvednou rychlost na dálnici na 170 tak mi to bude jedno :D To už se pak povozíme rychleji jenom na okreskách :D

No moc se nepovozime pac na okreskach budou brany taky. De jen o to jestli i s radarama.

Zajimalo by me co s tim. Zadelat zadni SPZ aby byla necitelna a predni "ztratit" ? Fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

No když se podívám na tohle tak si říkám už aby ty radary zprovoznily.Je jasny že pro většinu z nás budou radary určité omezení protože 130km/h moc lidí nejezdí spíš kolem 150km/h ale co se dá dělat těch křížku při cestách je fakt dost.

http://www.autorevue.cz/Bleskovky/Musite-v...22/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když se podívám na tohle tak si říkám už aby ty radary zprovoznily.Je jasny že pro většinu z nás budou radary určité omezení protože 130km/h moc lidí nejezdí spíš kolem 150km/h ale co se dá dělat těch křížku při cestách je fakt dost.

http://www.autorevue.cz/Bleskovky/Musite-v...22/default.aspx

Pěkné videjko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na D11 je něco, neví někdo?

jestli myslíš hradeckou, tak určitě ne, to už bych věděl :) Tam je naštěstí klid i od policajtů. Maximálně tak stojej na konci před Hradcem. Takže tam je to pohodička, naštěstí, protože tuhle jezdím nejčastěji. Na D1 jsem si všimnul jednoho radaru někde před brnem. Nevím km, ale je to mezí Bíteší a Brnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudle jsem si to sypal po tom novém úseku hradecký 200 a kde se vzala, tu se vzala žlutá OII a prosvištěla kolem mně jak blesk. Nevím kolik musel jet, ale kurevsky víc než já. Docela jsem čučel co to bylo. Odhaduju, že musel jet mnohem rychleji než 250, což mi hlava nebere, co v tom měl za motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když se podívám na tohle tak si říkám už aby ty radary zprovoznily.Je jasny že pro většinu z nás budou radary určité omezení protože 130km/h moc lidí nejezdí spíš kolem 150km/h ale co se dá dělat těch křížku při cestách je fakt dost.

http://www.autorevue.cz/Bleskovky/Musite-v...22/default.aspx

Tak neviděl bych ho jako nějakého piráta silnic, jel sice rychleji, ale myslím, že hodně ohleduplně a bezpečně. Nikde jsem nezaznamenal nějak nebezpečné situace, počítal i s předjíždějícími v protisměru. Alespoň je vidět, že bodový systém je tady kvůli debilům co neumí jezdit a odserou to i ti, kteří jezdit umí. Pravidla se nastavují podle těch nejslabších...

Když jsem jel ve čtvrtek od Brna přes Žďár, tak v těch kopcích za deště předjížděl kokot ve staré bramboře tak, že se vysloveně cpal zpět mezi předjížděné a v protisměru vytlačoval auta do příkopu. Cesta tam není místy příliš široká. Navíc spousta špinavé vody od kol, takže horší viditelnost. Takového dementa pověsit za koule. Ohrožoval desítky lidí. Člověk by čekal, že když se s někým v protisměru mine pouze o centimetry, že se na to vysere, že to byla chyba. On ne, bylo mu to jedno. Jsem pak cestou koukal, jestli ho někde neuvidím, protože jsem měl obrovskou chuť si ho vytáhnout z auta.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...