Přejít na obsah

Kontrolky chyba prevodovky


Doporučené příspěvky

Ahojte, mam skodu citigo, 2019, najazdenych cca 63000km a mam sekvenčny automat. Zacala mi vyskakovat kontrolka na otackomeri vykricnik v ozubenom koliesku, auto mi prestalo preradovat. Pri pokuse nastartovat sa opat rozsvietila kontrolka a auto nenstartovalo. Smutne som cakala 15min a bez akehokolvek zasahu do auta som nastartovala. Isla som s tym do autorizovaneho servisu, kde mi spravili diagnostiku a oznamili mi, ze chyba sa ukazuje iba ako sporadicka a auto je v poriadku a jedine co moze pomoct je vymena akumulatora ale ze mam na tom dalej jazdit, ze auto je v poriadku. Cca dva tyzdne po, a to dnes sa mi pri prejazde cez krizovatku rozsvietili dve tieto kontrolky, jedna zlta a druha cervena a auto uplne prestalo reagovat a nedal sa pridat plyn nic, ostala som tam visiet a skoro ma rozbili ostatne auta. Mily pan ma odtlacil na bok a auto sa nedalo zasa asi 15min nastartovat a potom bez akehokolvek zasahu som nastartovala a jazdila po parkovisku a autu nic nebolo, uplne bez problemov. Stretli ste sa s tym prosim niekto ? Mam nedoveru voci autu a neverim, ze vymena baterky ma nieco spolocne s prevodovkou a tymto problemom. Za akekolvek rady budem vdacna, kazdopadne do servisu som objednana ale mam pocit, ze len tahaju peniaze a  ja budem cakat kym sa nestane nieco horsie. Dakujem vopred. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...