Přejít na obsah

Špatné zkušenosti s poštou


cosby

Doporučené příspěvky

Schválně zakládám nové téma,aby by si ho každý přečetl a nepíšu to do staršího,který by už třebas nikdo nečetl.Takže moje trable s balíky na SK znáte a v pátek se věc vyřešila-bohužel né v můj prospěch.

Balíky na SK se nedají pojistit,musely by se posílat z celnice.

Ztráta balíku jdoucí do blízké ciziny je paušálně zpoplatněna a to čáskou 1500,-Kč,takže vy,co posíláte balíky do 1500,můžete být v klidu.Já posílal za 3000,tak jsem 1500 v mínusu.

Jen tedy pro upřesnění.

no ja jsem posilal na slovensko balik a pojistoval jsem ho na 7500 a pohoda.

ohledne ceske posty... od noveho roku mi doslo uz nekolik baliku. z toho jen 2 byly doruceny, ackoliv na cilove adrese se neustale nekdo nachazi. vivat ceska posta.

Jak jsi ho pojistil??Mi bylo zděleno že nejde pojistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně zakládám nové téma,aby by si ho každý přečetl a nepíšu to do staršího,který by už třebas nikdo nečetl.Takže moje trable s balíky na SK znáte a v pátek se věc vyřešila-bohužel né v můj prospěch.

Balíky na SK se nedají pojistit,musely by se posílat z celnice.

Ztráta balíku jdoucí do blízké ciziny je paušálně zpoplatněna a to čáskou 1500,-Kč,takže vy,co posíláte balíky do 1500,můžete být v klidu.Já posílal za 3000,tak jsem 1500 v mínusu.

Jen tedy pro upřesnění.

no ja jsem posilal na slovensko balik a pojistoval jsem ho na 7500 a pohoda.

ohledne ceske posty... od noveho roku mi doslo uz nekolik baliku. z toho jen 2 byly doruceny, ackoliv na cilove adrese se neustale nekdo nachazi. vivat ceska posta.

Jak jsi ho pojistil??Mi bylo zděleno že nejde pojistit

asi máte fakt divnou poštu, pojistit jde, jen se musí napsat průvodka...

ale ceny poštovnýho sou fakt nehorázný, balíček na Slovensko na dobírku a za 580 korun, sem čuměl jako tele :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím sa aj ja posťažovať na Českú poštu - posielal som doporučene zásielku do stovežatej Prahy. Keďže šla 1. triedou, mala tam byť do 3 dní. Prešli 2 týždne a nič! Tak som začal reklamovať, a podľa podacej pošty zásielka bola doručená. Adresát však žiadnu zásielku neprevzal. Vyhnal som ho teda na poštu a samozrejme, zásielka ho tam čakala na prevzatie. Žiaden oznam o zásielke, hlavne že odosielateľovi bolo oznámená, že zásielka je už u adresáta :blink:

Česká Pošta = organizovaný bordel kol104

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně ty buzny serou, příjde mi něco doporučeně nebo balík, jsem doma a odpoledne najdu lísteček o nezastižení. To bych ku*va střílel. Už jsem to psal na ty lístečky jak je tam na to kolonka, už jsem si stěžoval a dneska zase! Asi té pošťačce vysypu vozejk, až na ni natrefím :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Tak sem něco po 6 letech přihodím :D

 

Tak lidi jaké máte zkušenosti s Českou poštou ? 

 

Já teda jen ty špatné. Na inzerát jsem koupil nějakou věc a borec mě hned
druhý den poslal číslo balíku takže jsem věděl kde balík momentálně je.

Včera měl balík přijít a ejhle,nepřišel.

Dneska letím z práce ja magor a těším se že to už bude na poště a zase nic.

To už je několikátej balík co zůstal někde trčet.

Nepřejte si slyšet ter rachot co jsem tam udělal. Asi 8 lidí zamnou mělo docela pěknou podívanou.

Okamžitě jsem tam sepsal stížnost tak uvidím co z toho bude.

A to nemluvím o tom že jak jsem byl nas****j tak jsem ještě vlítnul do
Baumaxu pro nějaký lepidlo a tak jsem se tam dohádal s prodavačem že ten
už to nevydržel a zavolal na mě ochranku která mě vyvedla.

Ještě že u sebe nenosím kvér protože to už bych asi tenhle text psal z basy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Nedávno jsem posílal jednomu chlápkovi balík.

 

Po předchozí domluvěs ním na dodání do vlastních rukou když bude doma v určitý den a zkušenostech s tim, že pošta balík většinou doručí do druhýho dne (nebo taky třetí den) jsem se tedy vydal ve středu na poštu posílat aby to tam měl určitě v pátek.

 

Měl jsem zcela jedno obyčejný přání-aby mu to pošta doručila v určitej den. Neboli, kdyby už to bylo na jeho domovskej poště ve čtvrtek, tak aby to tam nechali až do pátku a pak až mu to přivezli k baráku.

 

Že prej to neni možný. Prostě když to bude ve čtvrtek u nich, tak mu to ve čtvrtek budou doručovat a když ho nezastihnou, tak to uloží na poštu a vom si pro to bude muset jako trumbera jít v pátek sám.

 

To mě prostě dostalo, že v dnešní době neumí podržet balík a doručit ho až druhej den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale umí, ale myslím, že jen na žádost příjemce. Ty pošleš balík a příjemci přijde sms, kde má odkaz na www stránky, kde může změnit den doručení, či si ho může nechat na poště a tam si ho vyzvednout, i když je to balík do ruky. Celkem mi to přijde rozumné a dobré, aby si datum dodání určit ten příjemce. Je to služba zdarma a fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to prostě nefunguje. Pokud má dotyčný příjemce problém se domluvit s poštou, tak mu to  doručí jak to přijde.

 

Já že všech kurýrů preferuju poštu. Nikde mě nenahání, aby mi předali balíček, když se nepotkáme, vyzvednu na poště.

 

Jinak balíky nenosí doručovatel. Takže i když jste doma a máte tam lísteček, je to proto, že ten lísteček doručovatel dostal, aby ho do schránky hodil. Moje zkušenost je, že ve velkých městech to funguje blbějc, protože balíkovky jezdí často zbytečně a tak na to rovnou jedou. Kdy začne pošta doručovat odpoledne, když jsou lidi z práce doma?

 

Já jsem se seznámil osobně jak s balíkářkou tak doručovatelkou, zavolají mi vždy na mobil když mám balíček a domluvíme, zda jsem doma, nebo budu zítra nebo mi to nechají na poště. Ale jsem de facto na vesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...