Přejít na obsah

AAA Auto


Rejpal

Doporučené příspěvky

Zbytečné to prodávat do bazaru. Máte si počkat měsíc či dva a prodat to normálně přes bazoš atd. Přicházíte akorát o velké peníze, stejně tak jako o nervy. Jistě, máte peníze rovnou na ruku, ale kvůli těm pár týdnům času to přece za to nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pročítám si tady o AAA a příjde mně akorát spam ve formě SMS na telefon :kol-44: , kdysi jsem tam z legrace volal pro ověření zda je opravdu auto na dané pobočce, když jsem se díval na netu a dodneška mně chodí od nich SMS s reklamou. Žádný souhlas jsem jim nedával ani jsem se o to neprosil aby mně něco posílali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V našem případě to zbytečné nebylo, situace byla taková, že bylo objednáno nové auto, zaplacená záloha a že bude k převzetí někdy koncem září. No a v tom najednou telefon, že auto je připraveno už teď, že si ho můžeme vyzvednout. Nejrychlejší možnost byly AAA a nakonec vyplatili co jsme si představovali a co předem slíbili, jinde se tak vysoko nedostali, jen to handrkování... ale z pohledu prodávajícího jsme získali peníze co jsme očekávali, takže to bylo vlastně v pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pročítám si tady o AAA a příjde mně akorát spam ve formě SMS na telefon :kol-44: , kdysi jsem tam z legrace volal pro ověření zda je opravdu auto na dané pobočce, když jsem se díval na netu a dodneška mně chodí od nich SMS s reklamou. Žádný souhlas jsem jim nedával ani jsem se o to neprosil aby mně něco posílali.

Zavolej tam a nech si zasílaní zrušit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Já mam dobré zkušenosti koupeno a prodáno několik osobních aut i dodávek a vše ok je to o štěstí člověk si musí stát za svím a né se nechat ojebat jak malej kluk. Kdo koupil po mě auta vykoupené v AAA tak na autě nenašel ani popel, ale když tam někdo dotáhne auto na laně a dojede od brány na výkup tak se memůžeme divit protože to vykoupěj a nic v tu dobu nepoznaj. Jednou jsem tam chtěl vykoupit Ford Škorpio a při zkušební jízdě frajer kroužil po parkovišti zatáčel sem a tam celkem pod plynem a na mouotázku co dělá tak prý že zkouší homogení klouby a já nato ale to auto má zadní náhon. Takže záleží která vokurka tam pracuje a co v jakém stavu vykoupěj. Standartní marže na vykoupeném autu je 20-30 tisíc zist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš doma kupní(prodejní) smlouvu o prodeji tvého,tedy už autobazaru,který jej prodal dále..není co řešit,docela by mne zajímalo jestli v tvé smlouvě je něco o informacích pro třetí osobu,tedy novou majitelku vozu..za vůz který už není ve tvém vlastnictví přebírá veškeré náležitosti bazar,snad jediná věc by se na tebe vztahovala..a to je pokud by auto bylo kradené a ty tím přivedl další strany v omyl..jinak mají všichni smůlu..proč myslíš,že se všichni zbavují aut do bazaru a neprodávají osobně..pominu-li cenu..aby je už nikdo neotravoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně negativních odpovědí je, že "to" slyšeli, že jim o tom někdo řekl a vlastní zkušenosti nemají. My na firmu koupili 1xFabie1, 1x OI, 1xOII 4x4 a pokaždé bez problému. Na OII najeto od koupi 50tkm a pouze pravidelný servis. Odrbat vás mohou jak v AAA, tak Auto ESA, tak jinde. Pokud nekupujete od souseda, kde znáte jeho i auto, vždy je třeba 100x prohlídnout a pak koupit.

někteří karosáři jsou kouzelníci, kteří dokáží nabourané auto tak spravit, že pokud nejste znalý, ani to hned nepoznáte, ale třeba časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, žádný autobazar není Armáda spásy. Každý takový podnik byl založen s úmyslem zbohatnout. Už za starých časů, kdy ještě nebyla auta, ale jezdilo se s koňmi, existovali koňští handlíři. Z jedné strany zapřeli třicetiletou hajtru kůlama, aby sebou nesekla a na druhé straně chválili, chválili a chválili. A kdo poslouchal a nekoukal, prodělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....tak jsem si tak vzpomněl jak mi babička vyprávěla, že když se děda přiženil a koupil kobylku na handlu, tak staršně se divil, když druhý den nechtěla ani vstát. Rozum mu musela dát moje prababička a vysvětlila mu jaké fígle s kořalkou "handlíři" mají a dodala:

a za čí peníze myslíte, že hostili celou hospodu!?

Chtělo to rozvahu tehdy a chce to i dnes, zvláště když dnešní handlíři jsou daleko sofistikovanější!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Moje zkušenost je taková, že jsem tam koupil slušné auto, neměli problém s dlouhou projížďkou ani se zajetím do nezávislého servisu, ale nakecají Vám hromadu pí*ovin, aby to auto prodali. Takže když jejich kecy neposloucháte a vyberete si tam slušný auto, tak pohoda.

Většina autoprodejců, když odkupují starší auto, tak ho rovnou šoupnu do áček, takže se tam dají najít jak srajdy auta, tak i pěkné kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zítra max pozítří ti budou volat s tím že mají zájem to koupit, bych  přizvedl cenu s tím že nejsou jediní zájemci a ať si ho dojedou vykoupit k tobě domu s normální smlouvou a samozřejmě prachy na dřevo. Známému se podařilo takhle prodat OI za super cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to paradoxem, ale přesně tuto situaci jsem řešil také. Chtěl jsem jen vědět kolik by mi dali za auto, abych měl nějakou představu. A jak psal Vag BoBo, po dvou dnech mi přišla sms, že pro mě mají zajímavou nabídku. Nereagoval jsem a za další dva dny mi volali abych se u nich zastavil, že se domluvíme na slušné ceně. Naštěstí jsem je poslal do háje. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U AAA je nejlepší využít toho, když o auto mají zájem, tak si pro něj rádi přijedou. Pak odpadá smlouvání a dohadování s "manažerem", prostě přijedou, projedou a zaplatí dohodnutou cenu, která už v nabídce víc odpovídá reálu, než ta, kterou uvedou jako výkupní, pokud tam člověk má jet. Ale o to auto musí mít opravdu zájem. Je to mnohem lepší, než u nich tři hodiny tvrdnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Mike_k, zásadní chyba byla v tom že si tam jel, říkal jsem že mají dojet oni, na tvé půdě by nebyli tak pevní v kramflecích. Už by dojeli s normální smlouvou a vše by proběhlo podle telefonátu. V AAA jsem koupil super autíčko za super cenu, oči lezly z důlku jim, když jsem za tři dny prolezl 29 aut a strávili se mnou 36 hodin. Nakonec jsem si vybral auto co stálo na Kladně, které mi tam okoukl kolega, donutil jsem je to převést bez zálohy, pak jsme to ve třech lidech čtyři hodiny lustrovali. Doklady a smlouva byly nachystány se slevou za hodinu, možná proto že už bylo 21,00 a jim končila sobotní šichta. Jsem do dnes nadmíru spokojen. Jedině AAA auto :kol-47: , ale jen za předpokladu že se vyznáš a máš dobré kamarády automechaniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...