Přejít na obsah

AAA Auto


Rejpal

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás všechny

Doufám, že Vás nebudu se svým dotazem příliš otravovat, ale pišu seminárku na téma klamavá reklama, a její součastí je i hraní si s informacemi touto společnosti.Rad bych se Vás zeptal, jestli někdo nebyl jejich zákazníkem a případně mi mohl zaslat pres SZ jejich obchodní podmínky, bez toho aby si člověk něco nekoupil tak mu je nedaj, a přitom je to podle mě velmi zajímavé čtení i když fontem 5....předem díky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jednou se mi ozvali na inzerát, kde jsem prodával Renaulta megane coupé, protože jsem potřeboval kufr v autě. Byl to krasavec, kočkolapka. Moc ho chtěli a abych hned přijel, že cenu akceptují. A já blbec tam jel. Při osobním jednání bylo všechno jinak, najednou, že cena musí o hodně dolů, že to jinak nejde a spousta keců naučených z příruček psaných nějakým jednoduchým stupidem. No nakonec jsem hodně naštvaně odjel a do týdne jsem miláčka prodal bez problémů za podstatně vyšší cenu. Shrnuto, tahle firma je jeden velký ............ na poctivé a normální lidi. Na prodej auta je upřímně nedoporučuju.

Jo a teď mám Fabču.

Editováno: , autor: basil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi ozvali na inzerát, kde jsem prodával Renaulta megane coupé, protože jsem potřeboval kufr v autě. Byl to krasavec, kočkolapka. Moc ho chtěli a abych hned přijel, že cenu akceptují. A já blbec tam jel. Při osobním jednání bylo všechno jinak, najednou, že cena musí o hodně dolů, že to jinak nejde a spousta keců naučených z příruček psaných nějakým jednoduchým stupidem. No nakonec jsem hodně naštvaně odjel a do týdne jsem miláčka prodal bez problémů za podstatně vyšší cenu. Shrnuto, tahle firma je jeden velký ............ na poctivé a normální lidi. Na prodej auta je upřímně nedoporučuju.

Jo a teď mám Fabču.

kamarad mi vypravel to samy ze se stalo jeho tete (mela felicii) taky odjela a za 3 dni ji volali kdy muzou prijet ze akceptuji jeji cenu prijeli vyplatili a odvezli si auto a vse zaridili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to snad neni mozne...vsichni stejny pripad...ja tam jel prodavat Corsu a predem bylo vse dohodnuto...prijedu a oni to za tu cenu nejde,musime jit niz..to ma to,to zase ono.Na aute se stridali technici jak na bezicim pasu kazdy se jel projet a pak mi rekli uplne smesnou cenu...tak jsem se zbalil a dal ji na protiucet za novou fabku a jsem spokojen...corsa se prodala do tydne a nebyl problem...asi po 10 dnech mi volali,ze si to jako rozmysleli a ze tu cenu jsou ochotni zaplatit..jenom to na nas zkousi...je to strasne firma.... lol nikdy vice.... :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna hala pro prodej aut a druha hala pro vykup aut. Aby se navzajem zakaznici nevid. za jakou cenu se to vlastne vykup. a pak prodava a vubec to jejich vyjednavani s vysilackama a zakaznikama je des. To snad odradi kazdeho. Ja tam jel pro octavku, nic moc vyber - proste se jen tak mrk. A kdyz se me ptal jak to chci zaplatit - zda na pujcku od nich a -.... kdyz jsem mu rekl ze hotove tak se otocil a sel pryc. Uz tam nikdy nepachnu. Jak si auto nevezmes na splatky od nich - nemaji zajem. To vis - oni maji z kazdeho auta na splatky vice nez kdyz platis hotove, ale to ze se otocil a prestal k nam hovorit - to me pekne nasral :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zatim jsem se nedocetl nic noveho lollol vsechno klasicky veci...a hlavne nidky nejezdit tam...jestli o to auta maj zajem a chtej ho tak at se na nej prijedou podivat nic vic ;) vyzkouseno a funguje to...pak prijedou na misto zase chtej dat min tak je poslete do riti a za chvilku volaj zpet ze to berou :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otřesná firma :angry: A berou to jako tvrdý byznys. Spousta lidí už jejich obchodní praktiky publikovala i veřejně, myslím, že někde na netu by se to dalo najít...

To, co tady popisujete v předchozích příspěvcích, je jen jedna z jejich obvyklých metod. Další hojně používané jsou třeba ta s gorilama, které vás přesvědčí, že žádná reklamace nemá smysl, kupní smlouva napsaná tak, že nic nevyreklamujete a ještě máte někde malými písmeny (blbě se to čte ;) ) napsáno, že kupujete dejme tomu vůz kategorie C, což de facto znamená vrak, ale Vy přitom máte za to, že je to téměř zánovní kára atd..... :ble

Právě na blbosti lidí těží a jejich marže jsou obrovské. Kolega tam koupil synovi Berlingo na podnikání. Vzali si sebou mechanika, který jim odsouhlasil asi tak 3.kus, vše předtím byly totální sračky na rozsypání... Po koupi jim to nedalo a kontaktovali předchozího majitele, aby se ho vyptali, co a jak s autem bylo a nebylo.... No a původní majitel, když auto viděl, tak se nestačil divit. Origo poklice vyměněné za obyč.plasťáky z hypermarketu, zánovní pneumatiky za ojeté, rádio za nějaký šunt a cenový rozdíl mezi výkupní a prodejní cenou 40tis! No kua nekupte to :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim si, ze pouze u AAA jsou takove marze z prodeje aut. Jen bych chtel podotknout, proc tam lidi jezdi a kupuji auta???????? Ze sve vlastni zkusenosti muzu rict, prodaval jsem fabii na inzerat, cena byla 170 tkc, lidi chodili a zdalo se jim to moc, prodal do bazaru, dostal 190 a pak v bazaru ji nekdo koupil za 215.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusenost v blave:

predana firemna seat cordoba - origo najazdene 245 000km - inak vsetko ok motoricky; akurat napravy uz rozpadnute..

po tyzdni to iste auto vylestene - vymenene predne sedadla, madla, volant, paka.

najazdenych 130 000km za cenu o 70 000,- vacsiu nez bola predana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodával jsem do AAAček už 3 auta, přístup teda děsnej, fdo telefonu slibujou modrý z nebe, na místě o mnoho míň, tak jsem vždy odjel a nechal je vydusit a nakonec jsem dostal o 5000,- víc, než na co jsem chtěl nejmíň přistoupit,,,jinak jsme tam kupovali auto švárovi a byli jsme tam 2,5 hodiny a to to auto platil hotově,, :huh: ,prostě magoři-.. :fakac: .a nejlepší bylo, když jsem jim přivezl na výkup auto, který jsem koupil bouraný, bylo 18 měsíců starý a opravený, měnila se jen střecha, ;) ,,a ti jejich technici mi tam začli tvrdit, že je to ze dvou půlek a podobný kecy,,, :fakac: prostě firma na hovno, už k nim nejedu.. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam koupil už 3 auta,VW Vento r.v.94-motoricky super jinak nic moc.Jenže když člověk kupuje 7 let starý auto co může čekat.V roce 2004 nová Fabie(cena 230000kč),bezproblémový auto,ale ta byla ůplně nová.Letos v létě zase nová Fabie(270000kč) v plný výbavě a bez problémů.Většinou mám dojem že si tam lidi koupí vrak a pak si stěžujou.Chápu že každý nemá na nové auto,ale když koupím 10 let starý šrot tak nemůžu chtít ,,A" stav.Pro mě tam byla rozhodující cena.Navíc poslední Fabie byla podle papírů koupená dva dny předtím u Klokočky a když sem se tam ptal tak se divili že sem to koupil levněji než to oni prodali.Tak nevím jak to dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam koupil už 3 auta,VW Vento r.v.94-motoricky super jinak nic moc.Jenže když člověk kupuje 7 let starý auto co může čekat.V roce 2004 nová Fabie(cena 230000kč),bezproblémový auto,ale ta byla ůplně nová.Letos v létě zase nová Fabie(270000kč) v plný výbavě a bez problémů.Většinou mám dojem že si tam lidi koupí vrak a pak si stěžujou.Chápu že každý nemá na nové auto,ale když koupím 10 let starý šrot tak nemůžu chtít ,,A" stav.Pro mě tam byla rozhodující cena.Navíc poslední Fabie byla podle papírů koupená dva dny předtím u Klokočky a když sem se tam ptal tak se divili že sem to koupil levněji než to oni prodali.Tak nevím jak to dělají.

protože jsi to určitě leasoval, ne? To jim pak zaplatíš ve splátkách dardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád tam jednou sondoval (spíše ze zvědavosti co oni na to) za kolik jedno BMW. Bylo asi +/-5 let starý, cena okolo 500tis, jestli si tak matně vzpomínám. Nechal si spočítat leasing. Těžce z nich páčil, kolikže to vlastně bude platit, vyloženě je musel k prozrazení splátky donutit fingováním odchodu, jinak mlžili. Pak z nich páčil, kolik vlastně celkově zaplatí. Do toho se jim taky nechtělo, ale po dlouhém boji to z nich dostal. Myslím, že tehdy říkal, že by ho to vyšlo brutálně víc jak kdyby to BMW kupoval nový na leasing. To řekl, že ee, že toto si snad dělaj prdel. Tak si dali 0,5hod na čas a naklusali s novou nabídkou a přesvědčvali, jak je super výhodná, a že to je speciálně pro něj a bla, bla, bla... Na splátkách by zaplatil asi o 1/4 mega méně, ale furt to bylo dražší jak navé na leasing... Tak zase se mu to nelíbilo, tak přepočítávali ještě jednou a ještě něco slevili... Cena auta byla pevná, hejbali s výší splátky. Za hotové se mohli zbláznit, a že pak bude cena vyšší :smich: Kamarád se dobře bavil, protože si je jen testoval, auto koupit nechtěl. Jak mi to vyprávěl, tak pobavil i mně.

Suma sumárum, levněji vyjde mnohdy koupit to samé auto nové na leasing než na leasing od AAA. Kdyby si to ty lidi spočítali a nenechali se oblbovat, tak tam auto nekoupěj. Jinak tam mají obecně nadsazené ceny a auta řekl bych více zvrakované než v klasickým bazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tady pořád kecáte o leasingu,ty splátky přeci neplatíte jim ,ale leasingovým společnostem.Tam je pak jedno jestli si koupíte auto u dealera nebo v bazaru.Nebo jakej je rozdíl mezi autem z AAA od GE money auto a od Autotrio např.Bazar dostane zaplacenou cenu a navýšení jde do kapsy leasingovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tady pořád kecáte o leasingu,ty splátky přeci neplatíte jim ,ale leasingovým společnostem.Tam je pak jedno jestli si koupíte auto u dealera nebo v bazaru.Nebo jakej je rozdíl mezi autem z AAA od GE money auto a od Autotrio např.Bazar dostane zaplacenou cenu a navýšení jde do kapsy leasingovky.

hochu, hochu, nebuď naivní, víš kolik vyinkasuje bazar za leasing? Z leasingu maj kolikkrát víc jak za samotný prodej. 100% v případě komisního prodeje, tam vydělá bazarník na leasingu mnohem více. A neboj, že AAAčka toto nemaj dobře ošéfovaný. No a leasingovka to zase napálí tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tady pořád kecáte o leasingu,ty splátky přeci neplatíte jim ,ale leasingovým společnostem.Tam je pak jedno jestli si koupíte auto u dealera nebo v bazaru.Nebo jakej je rozdíl mezi autem z AAA od GE money auto a od Autotrio např.Bazar dostane zaplacenou cenu a navýšení jde do kapsy leasingovky.

jinak podle této reakce usuzuju, že si to lízoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád tam jednou sondoval (spíše ze zvědavosti co oni na to) za kolik jedno BMW. Bylo asi +/-5 let starý, cena okolo 500tis, jestli si tak matně vzpomínám. Nechal si spočítat leasing. Těžce z nich páčil, kolikže to vlastně bude platit, vyloženě je musel k prozrazení splátky donutit fingováním odchodu, jinak mlžili. Pak z nich páčil, kolik vlastně celkově zaplatí. Do toho se jim taky nechtělo, ale po dlouhém boji to z nich dostal. Myslím, že tehdy říkal, že by ho to  vyšlo brutálně víc jak kdyby to BMW kupoval nový na leasing. To řekl, že ee, že toto si snad dělaj prdel. Tak si dali 0,5hod na čas a naklusali s novou nabídkou a přesvědčvali, jak je super výhodná, a že to je speciálně pro něj a bla, bla, bla... Na splátkách by zaplatil asi o 1/4 mega méně, ale furt to bylo dražší jak navé na leasing... Tak zase se mu to nelíbilo, tak přepočítávali ještě jednou a ještě něco slevili... Cena auta byla pevná, hejbali s výší splátky. Za hotové se mohli zbláznit, a že pak bude cena vyšší :smich:  Kamarád se dobře bavil, protože si je jen testoval, auto koupit nechtěl. Jak mi to vyprávěl, tak pobavil i mně.

Suma sumárum, levněji vyjde mnohdy koupit to samé auto nové na leasing než na leasing od AAA. Kdyby si to ty lidi spočítali a nenechali se oblbovat, tak tam auto nekoupěj. Jinak tam mají obecně nadsazené ceny a auta řekl bych více zvrakované než v klasickým bazaru.

tak takhle presne to JE!! lidi kdyby jenom pocitali a pocitali - asi pred 2 roky sem vybiral OI po bazarech.... nemluve o tom ze musi clovek PORADNE vybirat a vybirat protoze se ho snazej vymastit se vsim co jde! (ze nebylo bourany, pocty km 100% sedej, jezdila s tim zenska....takze zachovyli....) vse jsem zazil na vlastni kuzi - a kdyz jsem za 2-3 mesice nasel tak 2-3 auta, ktery za to stali tak otazka c.2 splatky - SPLATKY - neuveritelne RPSN auto by stalo asi tak min. o ctvrtinu az tretinu ty castky vic ..... a to bazarysti tvrdili SUPER VYHODNE a blablablabla........ takze auto puvodne za 320000,- me klidne mohlo vyjit na 450000,- i vic a to teda NE - dopadlo to tak, ze sem si vybral primo ve skodovce referencku OII a domluvil jsem se s jednou leasingovkou (NE SKOFIN) -cely auto preplatim asi o 40000,- mam v tom komplet dobrou pojistku, RPSN kolem 5% -rok stary auto melo najeto 25000km se serviskou a v zaruce...... cely auto me vyjde na skoro stejnou jako u bazarysty OI s jeho leasingovkou.............

fuck NA NE NA SRACE :fakac::fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom pry upresneni tem co mi to nebudou verit - leasingovka CREDIUM (bejvalej CP leasing) kdyz se jedna primo o referencku - najeto max. 25000km a max. rok stary maji spesl lizovaci program - berou to jako new karu.... a to komplet pojisteni mam lepsi nez 2lete bonusy (samo u jiny pojistovny) z predchozi kary...... nemluve o tom ze kdyz si pres ne budu brat NEKDY dalsi karu tak budu mit od nich lepsi pristup (bunusy atd.) tak i pojistovna uz bude stejna takze.....

UZ NIKDY JINAK -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusenost v blave:

predana firemna seat cordoba - origo najazdene 245 000km - inak vsetko ok motoricky; akurat napravy uz rozpadnute..

po tyzdni to iste auto vylestene - vymenene predne sedadla, madla, volant, paka.

najazdenych 130 000km za cenu o 70 000,- vacsiu nez bola predana.

Hustý, moc hustý...

Člověk to ví (nebo alespoň tuší), ale když pak slyší konkrétní případ tak se tomu ani nechce věřit...

Mám známého, který v AAA dělá v nákupu náhradních dílů a když jsem sháněl auto, tak mi důrazně kladl na srdce, ať si ho u nich nekupuju. Teď prodává vlastní a ke svému zaměstnavateli ho také nedal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom pry upresneni tem co mi to nebudou verit - leasingovka CREDIUM (bejvalej CP leasing) kdyz se jedna primo o referencku - najeto max. 25000km a max. rok stary maji spesl lizovaci program - berou to jako new karu.... a to komplet pojisteni mam lepsi nez 2lete bonusy (samo u jiny pojistovny) z predchozi kary...... nemluve o tom ze kdyz si pres ne budu brat NEKDY dalsi karu tak budu mit od nich lepsi pristup (bunusy atd.) tak i pojistovna uz bude stejna takze.....

UZ NIKDY JINAK -_--_-

taky máme referenčku, šlo i dopátrat kdo s tím předtím jezdil, super stav "novýho auta" a cena si myslím luxusní :) , jen se platilo cash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom pry upresneni tem co mi to nebudou verit - leasingovka CREDIUM (bejvalej CP leasing) kdyz se jedna primo o referencku - najeto max. 25000km a max. rok stary maji spesl lizovaci program - berou to jako new karu.... a to komplet pojisteni mam lepsi nez 2lete bonusy (samo u jiny pojistovny)  z predchozi kary...... nemluve o tom ze kdyz si pres ne budu brat NEKDY dalsi karu tak budu mit od nich lepsi pristup (bunusy atd.) tak i pojistovna uz bude stejna takze.....

UZ NIKDY JINAK  -_-  -_-

taky máme referenčku, šlo i dopátrat kdo s tím předtím jezdil, super stav "novýho auta" a cena si myslím luxusní :) , jen se platilo cash

:t jj na to hlavni sem zapomel - A TA CENA "new kary" skoro tretina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem u nich OI cena byla 120000,- chtěl jsem to na leasing tak sepsali předběžnou smlouvu po to co jsem si hodil splátky do kalkulačky mi vyšlo že bych zaplatil 310000,- To jsem se jim vysmál řekl jsem že nejsem magor a odešel. Za hoď ku mi volali že to probrali s managerem tak jestli bych se nemohl stavit. Řekli že mi daj spešl cenu tak to opět sepsali opět jsem si to spočítal a bylo to za 220000,- (to už bylo pod 100%) tak jsem jim řekl ať si dělaj prdel z někoho jinýho a opět odešel jo ještě jsem jim říkal že až budou chtít obchodovat a ne okrádat tak ať zavolaj. Volali druhej den že je "sdírám z kůže" ale ať se stavím. To už byla cena 180000,-. Tak jim říkám to by už šlo ale já ho už nechci rozmyslel jsem si to a je to velká finanční zátěž... a odešel jsem to byly nasraný ale to je jejich problém za půl hodiny mi volali že mi zapomněli započítat tu jejich slevu 5-20000,- tak že mi daj těch 20000,- takže mě to vyjde na nějakejch 160000,- včetně povinného ručení bez havarijky to nechtěli (je to úvěr od ČSOB) na to že to je s akontací 5% jsem spokojenej oni asi méně ale to mě netrápí.

Takže nedat se koupit nemusíte ale oni prodat ano jinak budou proděleční.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem u nich OI cena byla 120000,- chtěl jsem to na leasing tak sepsali předběžnou smlouvu po to co jsem si hodil splátky do kalkulačky mi vyšlo že bych zaplatil 310000,- To jsem se jim vysmál řekl jsem že nejsem magor a odešel. Za hoď ku mi volali že to probrali s managerem tak jestli bych se nemohl stavit. Řekli že mi daj spešl cenu tak to opět sepsali opět jsem si to spočítal a bylo to za 220000,- (to už bylo pod 100%) tak jsem jim řekl ať si dělaj prdel z někoho jinýho a opět odešel jo ještě jsem jim říkal že až budou chtít obchodovat a ne okrádat tak ať zavolaj. Volali druhej den že je "sdírám z kůže" ale ať se stavím. To už byla cena 180000,-. Tak jim říkám to by už šlo ale já ho už nechci rozmyslel jsem si to a je to velká finanční zátěž... a odešel jsem to byly nasraný ale to je jejich problém za půl hodiny mi volali že mi zapomněli započítat tu jejich slevu 5-20000,- tak že mi daj těch 20000,- takže mě to vyjde na nějakejch 160000,- včetně povinného ručení bez havarijky to nechtěli (je to úvěr od ČSOB) na to že to je s akontací 5% jsem spokojenej oni asi méně ale to mě netrápí.

Takže nedat se koupit nemusíte ale oni prodat ano jinak budou proděleční.

husty, me se tam stalo neco podobnyho, asi pred 2rokama sme tam prodavali Corsu A, no nebyla to zadna krasavice, mela nalitano uz vic nez 200 000km, ake jinak vypadala obstojne, bez koroze, atd....no takze nejdrive sme tam volali a klasika, presne tendle typ, vcetne barvy ted shanime, privezte ho, vykoupime za super cenu, neco kolem 25.000,- podotykam, ze sme poslali panovi i fotky, jak automobil vypada, sam zhodnotil, ze stav je super....druhy den sme tedy dorazili do AAA, ten samej technik co sme mu posilali foky a den predem nam tvrdil, ze je to super a ze 25.000,- minimalne se autem ani neprojel a rikal nam neco o 10T, tak pak se este projel a rek, ze nam za ni da tak 4900,- no tak sem se mu vysmal a malem sem ho poslal do p*dele, protoze auto bylo samo motoricky v poradku, slapalo jako hodinky a za 4900,- ?????? no sebrali sme se a odjeli sme domu, to same auto sme za tyden prodali za 25 000,- a nedavno sem se bavil s majitelem a nemuze si auto vynachvalit, takze ma experience s AAA, je hodne negativni, nechci tady nikoho pohorsovat, tak se ani nebudu vyjadrovat vyrazama, ktery mne napadaj, tak :fakac::fakac::fakac::fakac: AAA AUTO!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to teda čumím na vaše přízpěvky. Lidi já nechápu co se divíte, že oni chtějí vykoupit auto za co nejmíň a prodat za co nejvíc. To je snad normální ne? Já chci taky koupit auto za co nejmíň. Si myslíte, že tam přijedete a oni vám z dobroty budou chtít dát za auto co nejvíc? To by brzo zkončili. Jinak lízing maj teda kurevskej. Moje auto jsme kupolali a dávali druhý na protiučet a oni nabízeli a vypočítali lízing takovej, že by jsme zaplatili jako by jsme si pučili celou částku přitom jsme dali druhé auto na protiučet. Jinak nakupovat bych se tam nebál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...