Přejít na obsah

AAA Auto


Rejpal

Doporučené příspěvky

Nazdar skodovkari! Chcel by som sa vas opytat ak mate skusenosti sa aaaauto lebo xcem si kupit fabku a vcera mi jedna padla do oka a potom som zistil ze je z aaa v nitre. Kazdy ma odhovara ale nikto nema vlastnu skusenost. Mozte prosim poradit? Dik.

Vlastní zkušenost je, a je silně negativní.

Bylo by to na dlouhééééé povídání a musím říci, že AAA rozhodně nejsou seriozní obchodníci.

Pokuď se Vám něco pokazí, nemáte žádnou šanci cokoliv vyreklamovat. Jak jednou podepíšete kupní smlouvu, jste ztracen.

Většinou je i mlhavý původ a vlastnictví vozů (stočené km, demontáž pěkných věcí z auta a zpětná montáž trosek).

Silně neodporučuji a radím na www.google.cz zadat "zkušenosti s AAA" například..

p.s. kdybyste se přece jen odvážil, tak vynechte ve smlouvě odstavce s velkým písmem a soustřeďte se na doplňující poznámky. Pokuď vaše auto bude zařazeno v kategorii "B, C" ruce pryč od koupě. Je to šrot a AAA o tom moc dobře ví. :aggressive:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupila octávku v AAA naštěstí byla zařazena v kategorii A, no jinak ještě jedna výhoda tam byla, nebylo to auto přímo AAA, ale měli ji tam v komisním prodeji, tzn. že jí tam majitel postavil do bazaru a čekal, kdo jí koupí (je to pochopitelné, protože v Ostravě je AAA největší autobazar), takže vůbec nebyla majetkem AAA. A tak si naštěstí nemohli dovolit jí očesat, nebo něco podobného udělat. No jinak ještě jeden známý koupil z AAA auto a do dnes je s ním spokojený, ale to jsou opravdu vyjímky. jinak asi starší vůz, který oni odkoupili (takže je už majetkem AAA) bych nekupovala od nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nás v rodině běhěm cca 6-ti let 4 auta z AAA.Krom jednoho vozu u kterého se hned vysypala aut. prevodovka(VW Sharan 1.9Tdi 01"), byli ostatní velmi dobrou koupí a jezdí doted bez vetsich oprav(Espace 3.0 V6 00",Opel Corsa 97", ORS 01").Ono jde o to na co clovek natrefi.Jinak ostatni bazary na tom nejsou lip.Takže asi tak. :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já koupila octávku v AAA naštěstí byla zařazena v kategorii A, no jinak ještě jedna výhoda tam byla, nebylo to auto přímo AAA, ale měli ji tam v komisním prodeji, tzn. že jí tam majitel postavil do bazaru a čekal, kdo jí koupí (je to pochopitelné, protože v Ostravě je AAA největší autobazar), takže vůbec nebyla majetkem AAA. A tak si naštěstí nemohli dovolit jí očesat, nebo něco podobného udělat. No jinak ještě jeden známý koupil z AAA auto a do dnes je s ním spokojený, ale to jsou opravdu vyjímky. jinak asi starší vůz, který oni odkoupili (takže je už majetkem AAA) bych nekupovala od nich.

:palec2: Tak, tak, my chtěli 2. Octu do rodiny a všechny byly v kategorii B,C.

Což jsme objevili až v návrhu smlouvy a doplňujících všeobecných podmínkách. Takže jsme koupi včas zastavili.. Každopádně známý prodával auto v AAA v Praze 8, a nestačil se divit: stočené km (umazali cca 90.000 km), při výkupu zohlednili každý škrábaneček..

Poté, když byla na ploše, měla už jiná (horší) kola, bez rádia, povinné výbavy, rezervy, koberců, potahů. Zbyla jen 4 jiná kola, podvozek, volant a pedály.. fuck Až ho srdce bolelo, kam to dal. Za to cena se oproti výkupu vyšplhala o 55.000,- vzhůru (i když ji celou vybrali).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ale bezna praxe bazaru, ocesat v prve rade kola a dat tam slicky na plechu a vevnitr vybrat vse co jde.....o staceni km nemluvim.....holt to dneska tak chodi a jistotou snad zbejva jen nove auto a to je dosazitelny pro par lidi..... :wacko:

:palec2: Dnes, kdybych kupoval, tak bych ji nejdříve pečlivě prohlédl (koberce a potažení dolů, plasty, kufr). Napíchnul na VAG, zkontroloval závady a rozhodně i trval na delší testovací jízdě (alespoň 50 km a aji po dálnici). Už nemluvím o zvednutí auta na zvedák a pečlivé kontrole těsnosti, atd. Ale pravda je, že už bych další Octu rozhodně nekupoval v Česku, ale dojel bych si pro ní do Německa, Rakouska, atp. Za menší peníze více muziky. České bazary Škodovky drží cenově strašně nahoře..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já osobně s ni zkušenosti nemam, ale kamaradrozstřelil fabii, na pojistku ji nechali opravit...měla najeto 160tis....pak ji prodali do Aček....Za 3 dny byla na netu, udajně v perdektním stavu, podle tacha měle jen 78tis(takže o 80tis.stočeno dolu) a podle aček byla nehavarovana....takže podle týhle zkušenosti Ačka nikdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší je asi koupit auto u němce, kterej prodává svoje auto...

tak s tím bych nesouhlasila, protože němci se k těm autům chovají jak hovada a nějaký servis, co to je. prostě to auto za chvíli zhuntují a pak prodají dál. co jsem slyšela, tak hodně dobrá auta jsou z belgie.

jinak k tomu AAA, fakt se nevyplatí tam kupovat už odkoupené auto. co tam na tom udělají to je děs, za naše Ford Mondeo r.v 1994 1,8 TD nám chtěli dát 10 tis. přitom to auto pak prodají za 30 tis. jsme se jim tam vysmáli a auto dovezli zpátky dom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam povím svoje zkušenosti s AAA, potřeboval jsem se střepat stareho Peugetu 306, tak abych měl od něho klid a koupit jiné.Tak sem měl vyhlídnutou felicii. Ale po podrobnějším zkoumaní to byla docela odrbavka se stočenyma kilometrama o dopsanou servisní knížkou. Ta k jsem je poslal někam a oni mi řekli, že co bych ctěl za ty peníze? V roce 9/2006 za 115000 kč to byla docela palka.Tak mi řekli jestli chcu super auto, tak at si koupím nové!!! A hned mi nabidli ty nové co prodavají oni. Tak jsem se s tím projel a už sem si ho vezl domů. Mam ho skoro 2 roky a vše je UPLNĚ V POHO, a cena? Levnější zhruba o 50000 Kč jak v autosalonu, za stejnou vybavu. Ale upřímně, starší auto bych si tam asi NEKOUPIL!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam povím svoje zkušenosti s AAA, potřeboval jsem se střepat stareho Peugetu 306, tak abych měl od něho klid a koupit jiné.Tak sem měl vyhlídnutou felicii. Ale po podrobnějším zkoumaní to byla docela odrbavka se stočenyma kilometrama o dopsanou servisní knížkou. Ta k jsem je poslal někam a oni mi řekli, že co bych ctěl za ty peníze? V roce 9/2006 za 115000 kč to byla docela palka.Tak mi řekli jestli chcu super auto, tak at si koupím nové!!! A hned mi nabidli ty nové co prodavají oni. Tak jsem se s tím projel a už sem si ho vezl domů. Mam ho skoro 2 roky a vše je UPLNĚ V POHO, a cena? Levnější zhruba o 50000 Kč jak v autosalonu, za stejnou vybavu. Ale upřímně, starší auto bych si tam asi NEKOUPIL!!! lol

No ako tak pozeram tak je to 1:1 ale dik za prispevky!!! Uz mi pakuje pred domom zlta lemon 1.4mpi 50kw comfort. Prave ju vykupili a nemala ani cenu. Nove zimne gumy, origo puklice radio sony s CD (asi ju nestihli oholit) nova povinna vybava, nova STK, nova EK. A dali mi k tomu letne gumy aj s alu diskami z daewoo nubira!!! Vyzera byt velmi OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

byl jsem - prachy u sebe - kdyz jsem rekl ze schanim Octavii a pod. a platim hotove tak se vsichni s tema vysilackama prest. s nama bavit.

Po zjisteni to je tim ze se nejvice venuji tem kdo kupuje na splatky - to je jejich leasing spolecnost - tim padem to navýšení na cete tema splatkama je pro ne hodne zajimave.

Ihned jsem sel od nich pryc - takove jednani. Clovek se chtel ptat a vubec zadna ochota, ale predtim nez jsem rekl ze paltim hotove vse ok i auto bylo jendo pro nas otevreno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem - prachy u sebe - kdyz jsem rekl ze schanim Octavii a pod. a platim hotove tak se vsichni s tema vysilackama prest. s nama bavit.

Po zjisteni to je tim ze se nejvice venuji tem kdo kupuje na splatky - to je jejich leasing spolecnost - tim padem to navýšení na cete tema splatkama je pro ne hodne zajimave.

Ihned jsem sel od nich pryc - takove jednani. Clovek se chtel ptat a vubec zadna ochota, ale predtim nez jsem rekl ze paltim hotove vse ok i auto bylo jendo pro nas otevreno :)

Ke vší smůle všem je to opravdu tak jak píšeš. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem - prachy u sebe - kdyz jsem rekl ze schanim Octavii a pod. a platim hotove tak se vsichni s tema vysilackama prest. s nama bavit.

Po zjisteni to je tim ze se nejvice venuji tem kdo kupuje na splatky - to je jejich leasing spolecnost - tim padem to navýšení na cete tema splatkama je pro ne hodne zajimave.

Ihned jsem sel od nich pryc - takove jednani. Clovek se chtel ptat a vubec zadna ochota, ale predtim nez jsem rekl ze paltim hotove vse ok i auto bylo jendo pro nas otevreno :)

jj je to pravda, a ten leasing tam u nich, nebo úvěr, to je hrůza, jsme se schválně tam na to ptali taky, ale nakonec jsme se jim na to vy*rali, protože když oni ti zařídí úvěr od banky, tak je účelový a musíš tam platit u toho i havarijní pojištění. no nejsem magor, abych to zbytečně platila... ale i když jsme jim potom řekli, že to berem hotově, tak se s námi bavili dál a potřebovali jsme ještě i přepsat kupní smlouvu, tak taky byli ochotní, nevím, je to asi tím mým pohledem, hodím jeden špatný, všichni se bojí a dělají, co potřebuji, aby udělali lol

Editováno: , autor: sweet22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobní zkušenost při prodeji v AAA.

Domluven po telefonu prodej našeho Peugeotu 309 / věděli o voze vše / dohodnutá cena 30 000,-Kč což jsem chtěl. Domluvená schůzka, kde mi maník řekl že může dát tak 12 000,-Kč....jsem mu řekl, že bylo slíbeno tolik a tolik a on že se poradí se šéfem....po cca 20 min. nabídnul 15 000,-Kč a že vejš opravdu nemůže....tak jsem odjel a prodal v malinkém bazaru u nás doma za 35 000,-Kč

A koupit v AAA auto.....tak to ani omylem.......kolega z práce na tom byl jak většina zde píše......měl zájem o vůz...mohli se přetrhnout, ale když chtěl půjčit návrh kupní smlouvy, že si ho prostuduje.....ihned se od něj otočilii a už se mu nevěnovali....nechtěli asi jeho peníze, tak je dal hold někomu jinému...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj mna sa hned pytali ci chcem na splatky alebo hotovost a aj ked som im povedal hotovost tak div ze mi nevliezli do riti. Po tejto stranke im nemam co vytknut. Este uvidim ako na tom bude auto so skrytymi zavadami. Inak uz je po malom servise (olej, vsetky filtre, sviecky, termostat, platnicky a kotuce) a mechanik povedal ze inak je auto ok. Tak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj mna sa hned pytali ci chcem na splatky alebo hotovost a aj ked som im povedal hotovost tak div ze mi nevliezli do riti. Po tejto stranke im nemam co vytknut. Este uvidim ako na tom bude auto so skrytymi zavadami. Inak uz je po malom servise (olej, vsetky filtre, sviecky, termostat, platnicky a kotuce) a mechanik povedal ze inak je auto ok. Tak uvidime.

Brunno asi jsi světlá vyjímka, bo chtějí hnát všechno přes úvěr a o hotovost nemají extra zájem. Hodně neprodejných vesměs bouraných ojetin ze zahraničí končí v AAA. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak sleduju tak AAA systematicky pracují na tomaby ztratili i ten poslední kredit a odradili i potencionální kupce důchodce, kteří ani nevědí co je internet, a to ani nemluvím o jejich chudácích akcionářích, neb si neumím s jejich současným kreditem růst jejich akciíí představit, ale musím připustit, že možná stabilizace díky balkánskému a podobnému trhu nastane, neb tam povalí jako kdysi u nás. Rozhodně z česko-slovenského trhu jim cena akciií nestoupne.

Na jednu stranu prasácky lákají zákazníky do svých center-také jsem naletěl, ale na druhou stranu jestli auto očešou při prodeji, je zbytečná pomluva - je jejich, tak si něco vyndají vymění, až budu prodávat auto taky nějaké věci asi vyměním zpět, páč to nikdo nezaplatí. No a ty km a jednání při reklamacích, všichni se chovají jako kdyby ostatní bazary byli dobráci co by nám chtěli dopřát dobré svezení a vyřizovali reklamace k naší spokojenosti i za cenu své ztráty :laugh.gif

Takže podle mě chovají se stejně jako jiní zlatokopové ve vesnických krcálcích, ale jsou mediálně známí, jsou velcí, a při tom obratu mají prostě velmi"výraznou" reklam. Vzpoměňme co se tady už pomluvilo malých dovozců. A bylo to samé nalákat zákazníka třeba 250 km na to co nebyla pravda atd..............

JSOU TO VŠECHNO ŠMEJDI ale suďme je s rozumem (hodmě je do jednoho pytle-malé i velké)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja som tiez kupoval Fabiu, taktiez som kupil 1.4 MPi, 50Kw Comfort, a asi som tiez svetla vynimka, musim tri krat zaklopat, ale az na to, ze som menil jedno lozisko, a vsetky filtre, olej a brzdovu kvapalinu, tak okrem toho zatial nic. Som s nim spokojny, tiez som to bral v hotovosti. Sice predtym som tam mal zarezervovanu oktavku, ale ked som prisiel so svojim automechanikom, pretoze nechapem ako moze niekto kupovat auto, ak sa do toho nevyzna, bez pomoci nezavisleho automechanika, tak ten sa len pozrel na tu oktavku a hned videl, ze bola burana z kazdej strany. No mal som stastie, a prave v ten den tam priviezli teraz uz moju fabku, takze s nej asi nestihli nic povyberat, lebo som tam mal vsetko. Od radia, cez rezervu, servisnu krabicku, zdvihak az po koberce. Mechanik ju celu poobzeral, dal si ju na jamu, aj testovaciu jazdu isiel on a povedal, ze na to, ze ma 8 rokov, tak je velmi zachovala. Je velka pravda, ze som mal stastie na automechanika, lebo robil v Seate mechanika, a este stale ho sem tam volaju na vypomoc. Takze ja mam asi taku skusenost. Auto mam uz 9 mesiacov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...