Přejít na obsah

Zlepšení svítivosti reflektorů


PaulSharp

Doporučené příspěvky

Větší watáž ne . Žárovky Osram Silverstar +50%

je to tak větší watáž nedoporučuji, ty lampy pak neuchladíš a poškodíš je, ber ty Osramy

Je to tak . S větší watáží po čase zažloutne ten čirý plast a udělají se v něm trhlinky

U předfaceliftové oktavky jsou skla imho, a tem to nevadí, ne? Spíš relé a elektrika apod, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Větší watáž ne . Žárovky Osram Silverstar +50%

je to tak větší watáž nedoporučuji, ty lampy pak neuchladíš a poškodíš je, ber ty Osramy

Je to tak . S větší watáží po čase zažloutne ten čirý plast a udělají se v něm trhlinky

U předfaceliftové oktavky jsou skla imho, a tem to nevadí, ne? Spíš relé a elektrika apod, ne?

Ale, parabola je z plastu. No mužeš to zkusit třeba to vydrží. Jinak ty Osram Silverstar +50% seženeš v Globusu nebo na benzínce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mé oktávky mám výhrady ke svítivosti světlometů nečirých předfacelift. lamp. Poradíte mi někdo jestli se dá zlepšit svítivost nějakými lepšími žárovkami, či barvou - Vaše zkušenosti! samo za rozumnou cenu. Dík! (Sorry, jestli to už šlo)

Co takhle vyčistit světla já to vyčistil a rozdíl byl viditelný, někde jsem na to viděl i odkazy jak najdu tak ti jej sem dám je to popsaný pro blbce :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...