Přejít na obsah

Nova Fabia II nebo rok-dva stara Octavia II?


Dalik

Nova Fabie nebo mirne jeta Octavie?  

71 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

No, priznam se, ze jste mi rozhodovani vubec neusnadnili :-) Byl jsem rozhodnuty pro novou fabii a ted je to tak pul na pul :-) Uvidime, jeste je pul roku cas minimalne. Diky za nazory :palec2:

Editováno: , autor: Dalik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalíku, doufám, že to nejseš ty, kdo radí Mirkovi. On sice Mirek je trochu horká hlava a Marek jakbysmet, ale na Tvou radu bez urážky bych moc nedal. Jaké pozitiva vidíš na nové Fabii s dětskými nemocemi, které bude mít, jaké pozitivum vidíš na absenci klima? Přece ta se dá vypnout a v dnešnéí době jaksi k autu už patří a taky nezapoměň, že jednou budeš chtít auto prodat a věř, že bez klimy žádnou díru do světa neuděláš... Víš co, počkej si až bude ten zázrak FII u prodejců jako předváděčka a domluv si zkušební jízdu a současně i s OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalíku, doufám, že to nejseš ty, kdo radí Mirkovi. On sice Mirek je trochu horká hlava a Marek jakbysmet, ale na Tvou radu bez urážky bych moc nedal. Jaké pozitiva vidíš na nové Fabii s dětskými nemocemi, které bude mít, jaké pozitivum vidíš na absenci klima? Přece ta se dá vypnout a v dnešnéí době jaksi k autu už patří a taky nezapoměň, že jednou budeš chtít auto prodat a věř, že bez klimy žádnou díru do světa neuděláš... Víš co, počkej si až bude ten zázrak FII u prodejců jako předváděčka a domluv si zkušební jízdu a současně i s OII.

Ne, zadneho Mirka neznam, to bude nekdo jiny. Pozitiva nove Fabie vidim v tom, ze to je novy neokoukany model, velikostne mi vice nez vyhovujici, a hlavne - bude na nej zaruka. Co se tyce klimy, pokud by v aute byla, at tam je, ale nehodlam za ni doplacet ani korunu, par aut jsem uz s klimou mel a klima mi nedela dobre :-( Jinak na predvadecku si samozrejme pockam, s OII mam najezdeno par kilometru (combi 2,0tdi 4x4 6kvalt) a neni to vubec spatny (az na to TDI 4x4, to bych nechtel). No jeste uvidime, je to 50/50 lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalíku, doufám, že to nejseš ty, kdo radí Mirkovi. On sice Mirek je trochu horká hlava a Marek jakbysmet, ale na Tvou radu bez urážky bych moc nedal. Jaké pozitiva vidíš na nové Fabii s dětskými nemocemi, které bude mít, jaké pozitivum vidíš na absenci klima?  Přece ta se dá vypnout a v dnešnéí době jaksi k autu už patří a taky nezapoměň, že jednou budeš chtít auto prodat a věř, že bez klimy žádnou díru do světa neuděláš... Víš co, počkej si až bude ten zázrak FII u prodejců jako předváděčka a domluv si zkušební jízdu a současně i s OII.

Ne, zadneho Mirka neznam, to bude nekdo jiny. Pozitiva nove Fabie vidim v tom, ze to je novy neokoukany model, velikostne mi vice nez vyhovujici, a hlavne - bude na nej zaruka. Co se tyce klimy, pokud by v aute byla, at tam je, ale nehodlam za ni doplacet ani korunu, par aut jsem uz s klimou mel a klima mi nedela dobre :-( Jinak na predvadecku si samozrejme pockam, s OII mam najezdeno par kilometru (combi 2,0tdi 4x4 6kvalt) a neni to vubec spatny (az na to TDI 4x4, to bych nechtel). No jeste uvidime, je to 50/50 lol

Chi chi nesleduje polituku... Jinak by věděl kdo je Marek a kdo je Mirek :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak pratele, s odstupem casu Vam musim dat zapravdu. Dvojkovou fabii jsem prolezl, vyzkousel a... cekal jsem vic :-( I vzhledove to, i kdyz rozhodne neni skareda, neni nejak ono. Takze se opatrne porozhlizim (nespecham) po nejake dvojkove Octe, idealni sedan, seda metaliza, 1,6FSI s nejakou stredni vybavou... uvidime. Na svoji OI jsem nechal udelat spojku, brzdy a rizeni, takze chvili zase vydrzi, tak budu cekat na zajimavou nabidku. Diky vsem kteri radili a hlasovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

referencni :D

kdybyste vedeli jak se s tema autama nekdy zachazi :) no neva :)

ale pro me by to bylo jasny, tu malou hnusnou krabici, kde i kdyz budu chti bilou strechu tak bude bila jen ta prostredni cast, tu bych si v zivote nevzal :)

jedna do toho nenarvu tasku s hokejem a za druhy je to proste hnusny auto, to snad i roomstera bych prezil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak pravil vitto a spousta ostatních jedině octávku .........

byl jsem si na autosalonu sednout i do nové fábky abych to srovnal hned na místě a pořád si ve fabuli připadám jak zavřenej v hodně malý konzervě mimo jiné do fábky to co do octávky v životě nenaložíš nemluvě o verzi kombi ........

Prostě fábka má na můj vkus strašně vysoký dveře a hlavně strašně málo prostoru a roomster je na tom hodně podobně ikdyž je proti fabuli praktičtější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...