Přejít na obsah

Chiptunning VAROVÁNÍ !!!


LUVR

Doporučené příspěvky

Rád bych každého upozornil a varoval při výběru firmi na přečipování řídící jednotky.Já jsem si to nechal udělat u firmi ABC Tunning Brno a budu na ně házet jen špínu protože s jejich přístupem ke mě mě pěkmě nasral.Objednání bylo vyřízeno hned bez čekání ale když jsem chtěl provést kontrolu mimochodem měla být plánovaná tak nebylo boha abych je dohnal.Asi po 7 měsících když mi došla trpělivost tak jsem poslal doporučený dopis že chci vrátit peníze a zpátky přehrát data do původního stavu.Hned po doručení dopisu byli umě že to přehoděj a mám to projet jestli to přestane zlobit a teď mi řekli že se ničím neprovinili a peníze nevrátí i když preferují záruku.No nic alespoň mám ponaučení.Byl bych rád kdyby se o této firmě hodně mluvilo aby každý věděl co jsou zač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Rád bych každého upozornil a varoval při výběru firmi na přečipování řídící jednotky.Já jsem si to nechal udělat u firmi ABC Tunning Brno a budu na ně házet jen špínu protože s jejich přístupem ke mě mě pěkmě nasral.Objednání bylo vyřízeno hned bez čekání ale když jsem chtěl provést kontrolu mimochodem měla být plánovaná tak nebylo boha abych je dohnal.Asi po 7 měsících když mi došla trpělivost tak jsem poslal doporučený dopis že chci vrátit peníze a zpátky přehrát data do původního stavu.Hned po doručení dopisu byli umě že to přehoděj a mám to projet jestli to přestane zlobit a teď mi řekli že se ničím neprovinili a peníze nevrátí i když preferují záruku.No nic alespoň mám ponaučení.Byl bych rád kdyby se o této firmě hodně mluvilo aby každý věděl co jsou zač.

bohužel jsi byl asi poslední člověk na tomhle foru, kdo to o firmě ABC ještě nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od nás bylo u ABC cca 20 aut a OK.

Jinak můžu zařídit čip od www.brazdil.com ,myslím hooodně dobrá firma a to přímo člověkem,který se tímto zabývá a za myslím dobré ceny.Tak kdyby něco,pište na cosby@centrum.cz

Jinak ještě podotku,že jsme zkoušeli moji OII a co to dělalo byla hrůza a to bez jediného zadýmení.Prý by to šlo ještě doost nahoru,ale už na úkor životností komponentů

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

COŽE?? Nekdo tu doporucoval CIMBU? Mam velmi spatnou zkusenost s panem Jandou, CIMBU autosport, ktery na webu pro 2.0 TDI PD RS proklamuje 178kW/420Nm, ale techto hodnot motor nedosahuje ani priblizne. Po uprave se sice zvysila akcelerace, nicmene maximalni vykon evidentne klesl, protoze auto dosahuje nizsi max. rychlosti. Kontrolka potreby cisteni DPF se objevuje casto, zatimco pred tim tak 2x do roka. Mam dojem, ze za nehoraznych 17000Kc prevazuji nedostatky a pristup pana Jandy k odpovednosti za to co "spachal" me naprosto zklamal.

Rozhodne nedoporucuji. Cela tato firma je ONE MAN SHOW, ktery si navic upravy kupuje a pak je do jednotek jen nahrava. Sam mi to rekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...