Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Fabia Race blue je určena pouze pro UK a švýcary. Ty prodávaj nejvíc RS ze všech zemí. Ještě je mezi nima Řecko, ten ale o modrý RSo neměl zájem. Myslím, že jsem to už někde psal, pro UK je určeno 1000ks a pro švýcary asi 350.

Bohužel pro nás, čechy se této verze nedočkají :(

toto tvrzeni mi moc nesedi - ja ji mam taky objednanou, ale urcite nebude shodna s vybavou pro UK (myslim sedacky, cervene trmeny apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si do dneška myslel,že mi musí Fabie RS natrhnout prdel,mám ten motor v Octávii combi a honil jsem se dneska na dálnici s RSem a neujel mi,ba naopak jsem měl trochu navrch.To jsem si myslel,že v lehčím autě to bude lítat trochu líp

ona zas o tolik lehčí není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si do dneška myslel,že mi musí Fabie RS natrhnout prdel,mám ten motor v Octávii combi a honil jsem se dneska na dálnici s RSem a neujel mi,ba naopak jsem měl trochu navrch.To jsem si myslel,že v lehčím autě to bude lítat trochu líp

ona zas o tolik lehčí není

Takhle to podle mne nejde říct. Nevíš, jestli dotyčnej chtěl zkoušet co to umí nebo ne, jestli neměl gumy na dranc apod...

Z vlastní zkušenosti vím, že FRS ujíždí 2.0TDi, tak by měla snad dát i OI s 96kW. Jinak váhu v TP mám 1320kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FABIA RS nebo OCTAVIE ???

:unsure::unsure::unsure:

Poté co jsem sem dal tento příspěvek jsem zjistil, že to nejde smazat..., skouknul jsem na netu ojeté octavie a fabie RS zvýtězila na plné čáře..., takže to už řešit nebudu..

Chtěl bych Vás ale poprosit o názory, jakou barvu na tohle autíčko??? Nikdy dřív bych nepřipustil jinou než černou, ale ona se mi poslední dobou začíná líbit i ta žlutá, stříbrná taky nevypadá špatně..., navíc tu žlutou má fakt málokdo a ty sportovní rysy RSa v téhle barvě fakt vyniknou.. naopak v černé si myslim, že to všechno zaniká a ztácí se,... co myslíte???

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si do dneška myslel,že mi musí Fabie RS natrhnout prdel,mám ten motor v Octávii combi a honil jsem se dneska na dálnici s RSem a neujel mi,ba naopak jsem měl trochu navrch.To jsem si myslel,že v lehčím autě to bude lítat trochu líp

ona zas o tolik lehčí není

Takhle to podle mne nejde říct. Nevíš, jestli dotyčnej chtěl zkoušet co to umí nebo ne, jestli neměl gumy na dranc apod...

Z vlastní zkušenosti vím, že FRS ujíždí 2.0TDi, tak by měla snad dát i OI s 96kW. Jinak váhu v TP mám 1320kg.

No podle toho jak mu čudilo z vejfuku tak na tom stál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si do dneška myslel,že mi musí Fabie RS natrhnout prdel,mám ten motor v Octávii combi a honil jsem se dneska na dálnici s RSem a neujel mi,ba naopak jsem měl trochu navrch.To jsem si myslel,že v lehčím autě to bude lítat trochu líp

ona zas o tolik lehčí není

Takhle to podle mne nejde říct. Nevíš, jestli dotyčnej chtěl zkoušet co to umí nebo ne, jestli neměl gumy na dranc apod...

Z vlastní zkušenosti vím, že FRS ujíždí 2.0TDi, tak by měla snad dát i OI s 96kW. Jinak váhu v TP mám 1320kg.

No podle toho jak mu čudilo z vejfuku tak na tom stál

..nebo taky podělaný nebo chip na h*vno apod. ;)

vyzkoušíme v létě na Mimoni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si do dneška myslel,že mi musí Fabie RS natrhnout prdel,mám ten motor v Octávii combi a honil jsem se dneska na dálnici s RSem a neujel mi,ba naopak jsem měl trochu navrch.To jsem si myslel,že v lehčím autě to bude lítat trochu líp

ona zas o tolik lehčí není

Takhle to podle mne nejde říct. Nevíš, jestli dotyčnej chtěl zkoušet co to umí nebo ne, jestli neměl gumy na dranc apod...

Z vlastní zkušenosti vím, že FRS ujíždí 2.0TDi, tak by měla snad dát i OI s 96kW. Jinak váhu v TP mám 1320kg.

No podle toho jak mu čudilo z vejfuku tak na tom stál

..nebo taky podělaný nebo chip na h*vno apod. ;)

vyzkoušíme v létě na Mimoni ;)

Dobrej nápad,počítám s tím,aspoň uvidíš,jak vypadá můj nezasněženej zadek bez sněhuláka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černou má každej,me se libi všechny frs:) jak modrá,červená,stříbrná,černá.žlutá,proužkovaná  -_-  -_-  Mit moznost tak vemu jakoukoliv znich  :D

ale je fakt ze se stracej kdyz stojej na jednom miste  :t

jj, to je fakt, krásný jsou všechny -_- , no já doufám, že mi to v létě vyjde, když dostanu úvěr, půjdu do toho... jak říkám, začala se mi líbit žlutá, ale těch je ojetých na výběr pomálu, stříbrných a černých je hafo, jen té stříbrné pořád nemůžu přijít na chuť..., asi to vyhraje černá... -_-

-no a teď bych měl otázku právě na Vás, kteří máte černou FRS. Zajímalo by mě, jak moc kvalitní ta barva a lak jsou...? :unsure: Škrábne se lehce, je na tom všechno vidět??? Nebo tyhle obecné neduhy črné barvy lze nějakým způsobem potlačit??? Třeba ošetřením, voskem atd. :unsure: ??? Já mám černou metalízu na felícii, ale je mi jasné, že ta barva na FRS je úplně o něčem jiném, myslim tim kvalitou, složením..., takže nemůžu srovnávat, no ale každopádně na té mé je všechno vidět, každý škrábanec byť sebemenší, prostě všechno... :angry:

Předem děkuju za odpověď... mějte se... -_-

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černou mám, ale jsem pacient a starám se o ní, takže nemůžu sloužit ohledně odřenin apod... jediný mínus je bílej plnič pod lakem - je hned vidět, když ti kamínek odprýskne lak. Jinak samozřejmě vyvyrovat se mytí v kartáčích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, bílej plnič, no to asi není moc vhodně vyřešený, pač ono přeci jen v té rychlosti těch létajích kamínků pár bude B) ... každopádně ti děkuju za příspěvek..

-je v základu FRS opravdu těch 8 reproduktorů, jak se uvádí? (kde jsou?) Jsou aspoň slušný, nebo je vhodný je vyměnit za jiné?

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-je v základu FRS opravdu těch 8 reproduktorů, jak se uvádí? (kde jsou?) Jsou aspoň slušný, nebo je vhodný je vyměnit za jiné?

jj, jsou tam

2x přední dveře (2x2=4)

1x výšky zadní dveře (2x1=2)

2x vedle zadního plata

celkem 8

kvalita pro audiofily nic moc, mě dostačuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...