Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

díky za info... -_-

jinak, co lidi říkáte na tohle? http://www.autorecenze.cz/auto-recenze-sko...bia-rs-3213.htm

:(  :(  :(  :(  :(  :(  :(

Zřejmě nějaký prominent, když měl FRS r.v. 2002...

Podle mého to psal člověk, který FRS v životě neměl. Nějaký důležitý chytrák. Hlavně píše, že ho používá 4 roky a nahoře píše, že mu je 21 let. Že už by Fabču RS proháněl od 17 let?

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel včera se svou felicií (má ABS), musel jsem při asi 70ti prudce brzdit a byly tam hrboly, no a ABS se sepnulo a na hrbolech přestalo brzdit, takže jsem musel znovu sešlápnout.. něco mi tedy říká, že ten problém s ABS není jen u fabií, ale u všech "normálně dostupných" aut... (když tu nebudeme rozebírat auta za miliony).. ;)

Zajímala by mě taková maličkost, máte tu někdo neony (podsvícené auto)?? Jak se tam ty neony k podvozku přidělávají??

(na svém starém autě jsem to měl, ale to byly ručně dělané neony a přidělával jsem to tak nějak improvizačně pomocí stahovacích pásků, které jsem protáhnul dírami, které jsem si předem vyvrtal :ph34r: ... :( -> :) co jsem se díval na netu, prodávaj se neony za asi 6 tisíc, na kterých se pak přes ovladač dají měnit barvy, až 7, pulsace a dokonce to jde napojit i na audio a problikává to pak do rytmu.., je na ně záruka 2 roky, jsou odolné vůči nárazu a určitě i vodě.., to by mohlo vypadat hodně dobře, co říkáte?? -_-

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...