Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

No ono to hlavně nejvíc píská cca 1500 - 2000 otáček možná ještě trochu nad, ale turbo se vlastně sepíná tak od 1900 ne? :unsure: Tak nevím čím by to mohlo být :( Ono každé turbo má svůj nějaký charakteristický zvuk nebo vlastnost, tak těžko říct :disgust:

Ono nespíná, ale dosahuje max tlaku v těch 1900ot, ne? Jinak pod 2000ot to tomu PDčku moc nešmakuje jezdit...to tak po rovince to šolichat bez plynu, ale zrychlovat z těch otáček...nechtěl bych být tím motorem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tlumení by mohlo být fajn -_- , měl jsem diesel v mitsubishi lancer a bylo to teda hrozný..., klepalo se celý auto na volnoběh.., no hrůza, právě toho se bojím u FRS...

tak tohodle bych se teda vůbec nebál, on je ten motor v FRS snad nejodizolovanější z celý modelový řady a oproti klasice 74kW TDi a SDi je to tichošlápek. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja bych se tady zastal ORS, predem si myslim, ze kdyz si uz clovek kupuje auto RS, tak chce auto, ktere je sportovnejsi a sprtovni auta zerou preci jenom trosku vic, ale zase o to lip jedou...s octavii, se da pri dodrzovani predpisu jet kolem tech 6-7litru, ale moc to nedelam, mam rad rychlejsi jizdu a i pri ni sem se snad este nedostal nad 10l...a ze ji kolikrat hodne peru.....s fabkou se da jezdit taky svizne a kolem tech 6-8litru, ale ten pozitek z jizdy ORS x FRS je hodne znatelnej, jak se tady uz pise, tak frs nekde kolem 210-220 konci, tak ORS jede svizne este dal....ja vim ta rychlost je tady k nicemu, ale je to fakt rozdil, ta fabie se ve 180 tvari jak octavka ve 230....no tak to je me srovnani, interier maji peknej obe, ta kuze je fajn, ale fabulka ma taky fajn interier, jinak obrazek at si uz kazdy udela sam, ja ale na octu nedam dopustit!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honil jsem se s borcem v ORSI (mám to teda chiplé cca 170PS) jeli jsem do kopce a nebyl schopný mi ujet ani za prase, Je fakt že jsem jeli nejvíc 140km/h na dálnici by mi asi dal ale takhle vůbec.

muzem si zkusit pozavodit, s tou ciplou FRS by to mohlo byt zajimave, ale seriova FRS nema absolutne narok....!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honil jsem se s borcem v ORSI (mám to teda chiplé cca 170PS) jeli jsem do kopce a nebyl schopný mi ujet ani za prase, Je fakt že jsem jeli nejvíc 140km/h na dálnici by mi asi dal ale takhle vůbec.

muzem si zkusit pozavodit, s tou ciplou FRS by to mohlo byt zajimave, ale seriova FRS nema absolutne narok....!!! ;)

To ti věřím, že seriovka nemá nárok rozídl 49PS je dost výmluvný sám o sobě :) Ale nachipovaná něco kolem 165 - 170PS u FRS je už přece o něco lepší než 130PS ;) Ty jsi odkud?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honil jsem se s borcem v ORSI (mám to teda chiplé cca 170PS) jeli jsem do kopce a nebyl schopný mi ujet ani za prase, Je fakt že jsem jeli nejvíc 140km/h na dálnici by mi asi dal ale takhle vůbec.

muzem si zkusit pozavodit, s tou ciplou FRS by to mohlo byt zajimave, ale seriova FRS nema absolutne narok....!!! ;)

To ti věřím, že seriovka nemá nárok rozídl 49PS je dost výmluvný sám o sobě :) Ale nachipovaná něco kolem 165 - 170PS u FRS je už přece o něco lepší než 130PS ;) Ty jsi odkud?

jj to rozhodne, ja sem z Berouna a ty? byl bych na to zvedavej, ale kdyz se pak ta ORS cipne, tak uz zase asi neni o cem... :) to budeme moct porovnat tak v dubnu, kvetnu, to bych ji mohl mit uz snad ciplou... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[jj to rozhodne, ja sem z Berouna a ty? byl bych na to zvedavej, ale kdyz se pak ta ORS cipne, tak uz zase asi neni o cem... :) to budeme moct porovnat tak v dubnu, kvetnu, to bych ji mohl mit uz snad ciplou... :)

To chceš chipovat ORSI? No nevím stojí to za to? Tam máš nárust ze 179 na 190, 11PS to za ty prachy myslím ani nestojí! Třeba u těch dieselů tam je ten nárust mnohem větší ale u benzínu, no nevím zvlášť když to není nejlevnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[jj to rozhodne, ja sem z Berouna a ty? byl bych na to zvedavej, ale kdyz se pak ta ORS cipne, tak uz zase asi neni o cem... :) to budeme moct porovnat tak v dubnu, kvetnu, to bych ji mohl mit uz snad ciplou... :)

To chceš chipovat ORSI? No nevím stojí to za to? Tam máš nárust ze 179 na 190, 11PS to za ty prachy myslím ani nestojí! Třeba u těch dieselů tam je ten nárust mnohem větší ale u benzínu, no nevím zvlášť když to není nejlevnější.

no jo, tak cimbu nabizi narust na 139kW, tj sice jen 7 kW ale kroutak ti zvednou z 235 na 330 a to si myslim je hodne dobry!!!!!! ;)

Editováno: , autor: novi37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci jak je to stema 8reprakama ve FRS ? Ma je kazda frs nebo to uz je v nejaky lepsi vybave .. Jinak kde jsou schovany :D ja vim jen o 4rech :D

jj je jich opravdu 8, ve dverich u ridice 2, ve dverich u spolujezdce 2 a pak sou 2 za hlavovejma operkama vzadu a 2 v zadnich derich...na kazde strane jeden samo!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...