Publikováno Únor 5, 200718 r Měl prasklé zrcátko musel jsem vyměnit kryt zrcátka. Ten jsem sehnal tady na foru od awe_cz díky. A lakování stálo 200kč. Prasklé zrcátko:
Únor 5, 200718 r Autor Další šroubek je na druhé straně ten však povolovat (urvat) nemusíme takto nám to na vycvaknutí postačí. Tady vycvakneme zrcátko směrem ven. Velmi ale opravdu velmi opatrně je velice křehké
Únor 5, 200718 r Autor Druhej šroubek tady. Tenhle byl zrezlej a strhnul se takže jsem ten plast z něj nakonec musel vyštípnou a pak ho vyndat.
Únor 5, 200718 r Autor Jelikož jsme povolili šroubek u dolního černého plastu a dva šroubky mužeme celý kryt zrcátka vycvaknout směrem nahoru Upraveno Únor 5, 200718 r od zabiak
Únor 5, 200718 r Autor A opatrně opatrně zacvakneme zrcátko. Fakt opatrně je to svině křupavá a stojí litr
Červenec 6, 200718 r Chtěl bych se zeptat, jestli by šlo upřesnit vyndání toho skla zrcátka. Jde mi o fábii, ale myslim, že to bude totožný. Docela nerad bych totiž to zrcátko křápnul Jinak šroubek už mi samozřejmě taky rupnul, tak se chci ještě zeptat, jak ste to řešili? Odvrtáním a novým závitem? Upraveno Červenec 6, 200718 r od Plecháč Tony
Červenec 9, 200718 r Autor Mě stačilo povolit (urvat) jen tenhle jeden. Ten druhej jsem nemusel povolovat. A neřešil jsem to drží to na tom druhém. Jinak mě sklo prasklo takže nevím. Ale je tam nacvaklý takže opatrně na více místech odcvakávat.
Červenec 9, 200718 r A to sklíčko je zacvaklé v takovém plastu a ten plastík je tam teda zacvaklej na víc místech do kolečka? Myslim že jsem někde viděl foto zezádu.... Teď jen jak to bezpečně sundat...
Červenec 10, 200718 r Doporucujem maximalne vyklopit zrkadlo do strany (ovladacom, nie cely kryt...), takze jedna strana zrkadla bude skoro vystupovat z krytu. Tam to zachytis a jemne pritlacis v strede tak, aby tie zapadky vyskocili. Pozor ale na to puknutie, aby si si ho neznicil. Uchytenie je inak rovnake aj na felde a tam som nemal problem ho takto vypacit von.
Červenec 11, 200718 r Autor Zkusím to a uvidíme, ale radši už si dám bokem peníze Originál stojí 1000Kč , ale našel jsem http://www.autodilykrc.cz/ tam maj neorigo za 250Kč vyhřejvaný takže docela v poho
Červenec 11, 200718 r Tak mi teď napadlo, jde sklo vyhřívaného zrcátka zacvaknout do krytu pro nevyhřívané? Je tam nějaký rozdíl?
Červenec 14, 200718 r Tak mi teď napadlo, jde sklo vyhřívaného zrcátka zacvaknout do krytu pro nevyhřívané? Je tam nějaký rozdíl? Koupil jsem pravé zrcátko s vyhříváním (na první O jsem neměl) a normálně to tam sedlo.
Červenec 16, 200718 r Ok. Asi bude rozdíl jen v tom, že na tom vyhřívaným bude nějaká vyhřívací pokovená vrstva,ne?..
Červenec 16, 200718 r Ok. Asi bude rozdíl jen v tom, že na tom vyhřívaným bude nějaká vyhřívací pokovená vrstva,ne?.. Presne tak... V tej "nalepke", co Ti to drzi o plast je pokoveny vlnovec a vystupuju z toho dozadu dva kontakty. Moze sa Ti akurat sts, ze tie kontakty nebudes mat kade prestrcit, tak do toho plastu vyrob dieru. Je niekolko verzii, tusim 3, toho kde su umiestnene tie kontakty vyhrievania.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.