Přejít na obsah

(O1) Výměna krytu zrcátka


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Vymieňal som teraz cez víkend kryty. Na ľavej strane som presne podla tohoto návodu urval ten vonkajší spodný šróbik, tak som to na pravej strane skúsil bez povolovania a bez problémov. Iba som trochu pri nasadzovaní musel pomôcť spodnej hrane krytu cez okraj toho čierneho spodku.

Zrkadlo som nastavil čo najviac dohora a potom som ho podpáčil stredne širokou maliarskou špachtlou, pekne naplocho zhruba v mieste tych zacvakavacich jazýčkov. Naspäť som ho nasadil a potom pre istotu cez handru nacvakol tlakom viacerích prstov okolo stredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem to v DP našel ale nevim jak jsem zkopírovat tu stránku, jestli někdo poradí tak jí sem dám. Ale je to jednoduchý, tak ti to popíšu.

Sundáš kryt výškového reproduktoru silou směrem k volantu(prostě kolmo od dveří) , odpojíš si konektor vedený z repro. A tam uvidíš tři šrouby torx, rozpojíš konektor, který vede do zrcátka na jeho ovládání a vyhřívání. Ty torxy povolíš a už zároven držíš zrcátko z venku, jinak spadne na zem. konec. Jsou tam molitanový těsnění, nezapoměn je tam vrátit, mě to potom pěkně hučelo. Jestli jsem něco napsal nesrozumitelně, klidně se zeptej.

A já jsem měl ten drát vedoucí ze dveří do zrcátka krátky, tak jsem musel rozdělat roh tapecu. Sundat asi tři torx kolem po odvodu, sundat kryt vedle kličky, a za ní povolit šroubek.

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luďa uzamkl následující téma
  • Luďa odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...