Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Tohle fasujou jen uznávaný kaliči ( teda v mém případě hlavně poblíči lol )

ikdyž se umím také řádně spít a to i do němoty,a zblejt celou álej,nevím jestli jsem až tak uznávaný kalič ikdyž pozvánek je dost,ale s tímto bych v knajpě mezi těma spitihněvama zabodoval,těžce zabodoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v sobotu, to je jasný, ale chce to nějakej přesnej čas. Pičáky pro lidi tady z fóra dám zadarmíko, pro ostatní ať nežeru tak za dvacku. Jestli je chcete v sobotu přinést, tak mi tu fotku s údajema musíte hodit do mejlíku nejpozdějc zítra do 15.00 (tzn. ve čtvrtek)

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale když jsem ti volal tak to zvonilo,tak bude nejspíš někde u kámošů nebo v knajpě,kdyby ho někdo čornul tak by ho vypnul,doufám že jsem do tebe aspon vložil malou naději na vrácení phonu,tak at to dopadne dobře!

Jinak my půjdem taky příště kalit a necháme Vás ostatní čekat hodku na parkingu :D (dělám si srandu)

Takovej mischa se raději ani neozval.

Pro příště bychom se měli aspon domluvit že pokud bude problém tak si pošlem aspon sms at se nečeká donekonečna.

Jinak pro mně dobrý,poznal jsem nového kolegu,dali jsme nějakej ten pokec,jak jinak než o autech,Zdenda ukázal že je v něm i drobet mehanika o čemž svědčí i foto :D !

Zdendo už svítí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...