Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

No ráno to bude asi krušný. Už teď mám na teploměru - 8 :kol-66:

tak jaký bylo ráno???

Hrůza, můžeme Ti nějak pomoct? :p

Co by za to děti v Africe nebo nezaměstnaný díky ekonomické krizi dali...

přesně, ale třeba se to změní a pak nebude vědět co dřív dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno bylo v pohodě, těch - 8 vydrželo celou noc, takže se jelo krásně :) S prací to mám tak, že se třeba tři dny kopu do zadku a další den už nevim co dělat dřív. Mám to takový nárazový a hlavně časově omezený, páč při zpoždění by mohli bejt penále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem měl opravdu dobrej den. Do práce jsem si to frčel na kole a cca 1 kilometr před cílem koukám že mám pořádně měkký zadní kolo. U mě nic neobvyklého, píchnu asi tak 10x do roka. Tak jsem zavolal manželce, ať pro mě přijede po práci autem, hodim kolo do kufru a pofrčíme domu. Když odpoledne přijela, tak mi řekla, že mě nepotěší, někde po cestě píchla levý přední kolo. Ujela po něm taky tak cca kilák. Naštěstí máme hned vedle pneuservis. Takže jsem nahodil rezervu (samo sebou s letním obutím) a vydal se s kolem do servisu. V pneu se po tý jízdě zbortily výztuhy, takže je to na novou. Rovnou přezuje i druhou přední, páč už jsem je chtěl po zimě stejně vyhodit. Na všechny 4 ale zrovna teď nemám prachy, takže zadní dokoupim až našetřim. Návíc budu ještě zejtra lepit to jízdní kolo. Takže dnešní cesta do práce se mi opravdu vyplatila :wacko::wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...