Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Ludovi aspon ladi to tricko k busu, ale Tobe ty zada!!! :D

Záda už jsou OK -_- A bruder měl s tričkem story - jak jsme se šli ve čtvrtek koupat, pak jsme seděli v hospě a nějaká paní chtěla vědět kde je to triko koupený, tak jsem jí řekl, že v Kosovu, nepochopila :doh

:D Tak to musela docela cumet... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludovi aspon ladi to tricko k busu, ale Tobe ty zada!!! :D

Záda už jsou OK -_- A bruder měl s tričkem story - jak jsme se šli ve čtvrtek koupat, pak jsme seděli v hospě a nějaká paní chtěla vědět kde je to triko koupený, tak jsem jí řekl, že v Kosovu, nepochopila :doh

:D Tak to musela docela cumet... :smich:

Nejvíc čuměl její starej :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak klucká, vrátil sem se z dovči a musim říct že je to v práci na mašli. Do teďka sem probíral pitomíma mejlama. Jináč v pátek byla na chalupě dlouho očekávaná grilovačka :kol-43: . pivo teklo proudem :kol-35: , nějakej ten rum a vodka taky. Live kytary :kol-99::band , výborný masíčko, z repráků občas zahrál Dalibor Janda a zpívalo se karaoke :dj: . Neskutečná prdel, dělali jsme takovej bordel že nakonec zašlo na pivko i pár místních :rock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak klucká, vrátil sem se z dovči a musim říct že je to v práci na mašli. Do teďka sem probíral pitomíma mejlama. Jináč v pátek byla na chalupě dlouho očekávaná grilovačka :kol-43: . pivo teklo proudem :kol-35: , nějakej ten rum a vodka taky. Live kytary :kol-99::band , výborný masíčko, z repráků občas zahrál Dalibor Janda a zpívalo se karaoke :dj: . Neskutečná prdel, dělali jsme takovej bordel že nakonec zašlo na pivko i pár místních :rock:

Furt nějaká ostuda :smich:

A kdy bude další akce Jihočechů, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak klucká, vrátil sem se z dovči a musim říct že je to v práci na mašli. Do teďka sem probíral pitomíma mejlama. Jináč v pátek byla na chalupě dlouho očekávaná grilovačka :kol-43: . pivo teklo proudem :kol-35: , nějakej ten rum a vodka taky. Live kytary :kol-99::band , výborný masíčko, z repráků občas zahrál Dalibor Janda a zpívalo se karaoke :dj: . Neskutečná prdel, dělali jsme takovej bordel že nakonec zašlo na pivko i pár místních :rock:

ááááááááá náš květinový oggy se vrátil!tož vitaj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týýýý krabe,všichni řidiči musí mít štafle nebo dlouhou násadu na koštěti když chtějí umýt přední sklo,vám dvěma stačí si stoupnout na špičky :smich:

minuli jste se povoláním,měli jste dělat na myčce bus a lkw :smich:

Jj, někdo umí a někdo... :smich:

Včera jsme zas jezdili a nářez, maximálnu zácpa v ČB :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týýýý krabe,všichni řidiči musí mít štafle nebo dlouhou násadu na koštěti když chtějí umýt přední sklo,vám dvěma stačí si stoupnout na špičky :smich:

minuli jste se povoláním,měli jste dělat na myčce bus a lkw :smich:

Jj, někdo umí a někdo... :smich:

Včera jsme zas jezdili a nářez, maximálnu zácpa v ČB :help:

musíš jezdit rychleji,to pod pravou nohou v pravo to menší na podlaze je plyn,tím se auta zrychlují,ten uprostřed nešlapej,ten je tam pro srandu králíkům :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí kucí, tak se bojte už jen 1.8., závěrečky a pak šlus, teda pro ty co nejezdí sockou, začínáme s bruderem na Jihotransu :p

konec armády?

chm,chci vidět jak bude tvoje linka mít imrvere zpoždění,budeš čučet po sukních a jízdní řád je potom jen zbytečný cár papíru :smich:

ale synek má rád bus tak se někdy domluvíme a svezeš nás,samozřejmě nechci slevu zadarmo :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí kucí, tak se bojte už jen 1.8., závěrečky a pak šlus, teda pro ty co nejezdí sockou, začínáme s bruderem na Jihotransu :p

konec armády?

chm,chci vidět jak bude tvoje linka mít imrvere zpoždění,budeš čučet po sukních a jízdní řád je potom jen zbytečný cár papíru :smich:

ale synek má rád bus tak se někdy domluvíme a svezeš nás,samozřejmě nechci slevu zadarmo :smich:

Já a zpoždění? To snad ani nejde :p Jen vždycky na zastávce vyberu koho svezu - staré, tlusté a nemocné nehlaste se, jen exclusivní kikinky a Ty se synkem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí kucí, tak se bojte už jen 1.8., závěrečky a pak šlus, teda pro ty co nejezdí sockou, začínáme s bruderem na Jihotransu :p

konec armády?

chm,chci vidět jak bude tvoje linka mít imrvere zpoždění,budeš čučet po sukních a jízdní řád je potom jen zbytečný cár papíru :smich:

ale synek má rád bus tak se někdy domluvíme a svezeš nás,samozřejmě nechci slevu zadarmo :smich:

Já a zpoždění? To snad ani nejde :p Jen vždycky na zastávce vyberu koho svezu - staré, tlusté a nemocné nehlaste se, jen exclusivní kikinky a Ty se synkem :smich:

V Německu autobusák vyhodil slečnu z busu,protože měla moc velkej výstřih-malý tričko a velký...... prsa. Že se prej nemohl soustředit na řízení.

Soud vyhrál. :p

Ps.:prvně ji tam pul hoďky vočumoval. :kol-59:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedame nakej sraz? :p

Už jsem to tu navrhoval, ale nějak mám všechny víkendy do konce prázdnin full a jak tu sleduju tu docházku, tak ostatní jsou na tom ještě hůř :kuk: Nicméně se nebráním žádné špatnosti :p

A co to rally jak to vidis? Uz se to blizi, vidim to tak ze budu muset naladit Eurosport!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedame nakej sraz? :p

Už jsem to tu navrhoval, ale nějak mám všechny víkendy do konce prázdnin full a jak tu sleduju tu docházku, tak ostatní jsou na tom ještě hůř :kuk: Nicméně se nebráním žádné špatnosti :p

Hmm, je mi jasne ze ted maji vsichni neco naplanovany (dovolena atd.) Ja mam zase od prazdnin FULL!! :D:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...