Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

v sobotu straveno za volantem 16h :)

Celkem najeto o kousel vic nez 2000km se spotrebou 4.8l a s imrvere pustenou klimackou lol

http://marcelfotky.wz.cz/more.jpg a totok jsem tam fotil ;)

Nazdárek ve spolek, plánujeme menší slezinku na tuto sobotu na chalupě uprostřed divočiny za Kaplicí,,,,kdyby jste někdo měl zájem, pište B)

Pěkně se nám to tu schází -_-

Bohužel tenhle víkend nemůžu ani půl dne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu straveno za volantem 16h :)

Celkem najeto o kousel vic nez 2000km se spotrebou 4.8l a s imrvere pustenou klimackou lol

http://marcelfotky.wz.cz/more.jpg a totok jsem tam fotil ;)

Nazdárek ve spolek, plánujeme menší slezinku na tuto sobotu na chalupě uprostřed divočiny za Kaplicí,,,,kdyby jste někdo měl zájem, pište B)

Pěkně se nám to tu schází -_-

Bohužel tenhle víkend nemůžu ani půl dne :(

nazdárek,

hele Olo se ozval :D

je mi líto,zjevně to nepůjde o víkendu,začíná mi 14 dní veget(až se vrátímto zase bude mejlů :kol-97:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole, ještě že sockou jezdim jenom do putyky. Ale možná si to rozmyslim a budu jezdit na kole :p

Samej vtipálek tady :p

Aby ta Tvá cesta do/z putyky nedopadla špatně :p

No když chodim pěšky tak buď usnu cestou někde na lavičce, nebo na ní provozuju věci nehodné ženáče lol A když sem jel párkrát na kole tak sem dojel většinou špinavej jak prase :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když chodim pěšky tak buď usnu cestou někde na lavičce, nebo na ní provozuju věci nehodné ženáče lol A když sem jel párkrát na kole tak sem dojel většinou špinavej jak prase :smich:

Takže evidentně lepší jezdit MHD s bratry :p

No, možná bych to mohl s Váma risknout. Doufám že jezdíte bezpečně a s ochranou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...