Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Kucí, jináč podle předpovědi, počásko na to kino nevypadá nic moc. Tak sem na to zvědavej.

No snad do té NEW Fabie neprší :p Ale taky tu nemám ani dlouhé kalhoty, tak uvidíme...

Mischicko, uz si v ni nekdy sedel? Ja jen jestli je dostatecne vysoka pro Vas s bruderem!! :smich:

Neseděl, ale tipuju, že dopředu se vejdem.

Viděl bych to tak kolem 18-18,30, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přehodili mi šichtu :( takže z kina nebude nic ! :(

jo,dvd z akce u květinového oggyho je nasvětě tak na známém tel.čísle nebo jindy,pro nezúčastněné pouze k zapůjčení nebo na objednávku!

nazdárek!

no copa to je toto :huh:

co co co !já to chci taky vědět! :D

jestli kvůli tomu kinu tak je mi líto,mohná bych se odvážil v pátek uletet dřív,ale až tak ve 20:00

jestli kvůli nové přezdívce ........ no comment!

jak vlastně vypadá ta vypečená květina?přežije nebo koupíme novou??????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přehodili mi šichtu :( takže z kina nebude nic ! :(

jo,dvd z akce u květinového oggyho je nasvětě tak na známém tel.čísle nebo jindy,pro nezúčastněné pouze k zapůjčení nebo na objednávku!

nazdárek!

no copa to je toto :huh:

co co co !já to chci taky vědět! :D

jestli kvůli tomu kinu tak je mi líto,mohná bych se odvážil v pátek uletet dřív,ale až tak ve 20:00

jestli kvůli nové přezdívce ........ no comment!

jak vlastně vypadá ta vypečená květina?přežije nebo koupíme novou??????????

čeče ta kytka dostala takovej záhul že sem myslel že je po ní. Ale nějakým zázrakem teď roste ještě líp než předtim. Ten ožeh plamenem jí evidentně prospěl :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na to byla reklama v radiu, a říkaj "Přijeďte v 19.30 NA Jiráskovo bo jaké nábřeží, tak jestli když přijedeš svým, můžeš sedět i ve svém, netuším.

Každopádně my tam tak kolem 18h budem, kdyžtak si dojdem někde do města když tam nic nebude. A ještě nevím jestli pojedem jenom ve dvou nebo ve víc, je tu na kurzu kámoš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na to byla reklama v radiu, a říkaj "Přijeďte v 19.30 NA Jiráskovo bo jaké nábřeží, tak jestli když přijedeš svým, můžeš sedět i ve svém, netuším.

Každopádně my tam tak kolem 18h budem, kdyžtak si dojdem někde do města když tam nic nebude. A ještě nevím jestli pojedem jenom ve dvou nebo ve víc, je tu na kurzu kámoš...

Když se čučneš na stránky škodovky, tak jsou tam fotky z měst kde už to proběhlo. A je vidět že se tam dřepí v autě se kterým přijedeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se čučneš na stránky škodovky, tak jsou tam fotky z měst kde už to proběhlo. A je vidět že se tam dřepí v autě se kterým přijedeš.

Už čučím, já myslel, že to všechno budou F II :( No tak to stojíme vedle sebe :p Jen škoda, že tu nejsme bruderovou F, mohli jsme si pustit bufo, teplo už v noci nebývá :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já tam nebudu :(:(

oggy:pěkná foteška "ikonka"

nezapoměnte udělat nějaké fotky a hodit to sem!

mimochodem je toto setkání považované za offiko sraz jihočechů?tedy 4 sraz ?!

ofiko sraz asi ne, jenom taková vsuvka. Bude nás tam jak šafránu, ale foťák beru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já tam nebudu :(:(

oggy:pěkná foteška "ikonka"

nezapoměnte udělat nějaké fotky a hodit to sem!

mimochodem je toto setkání považované za offiko sraz jihočechů?tedy 4 sraz ?!

ofiko sraz asi ne, jenom taková vsuvka. Bude nás tam jak šafránu, ale foťák beru.

no,já jen že tenkrát to rally v krumlově jsem prostě bral jako offiko 2 sraz a u tebe ta akce byl sraz 3,podle toho jsem nazval i to dvd co vzniklo na té akci u tebe!to že se nesejdeme vhojném počtu neznamená neoffiko ne?si myslím.uvidíme co ostatní!

NAZDÁREK VŠEM!(jdu do rachoty tak večer ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...