Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

No vida, jak se to pěkně domluvilo kucí šikovný :) Předseda s tímto souhlasí a potvrzuje ůčast. Jináč mezi moje oblíbené podniky patří Pardál bar, nebo Snack bar, nejsou moc daleko od sebe a hlavně tam točí Budvar :kol-35: Kdyby měl někdo ovšem problém s tímto chlapským pivákem, tak se ač nerad podřídím a vybereme něco kde točí řídkou Plzeň nebo něco podobnýho.

Umístění bych viděl uplně ideálně (spim na Zátkovým nábřeží) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, jak se to pěkně domluvilo kucí šikovný :) Předseda s tímto souhlasí a potvrzuje ůčast. Jináč mezi moje oblíbené podniky patří Pardál bar, nebo Snack bar, nejsou moc daleko od sebe a hlavně tam točí Budvar :kol-35: Kdyby měl někdo ovšem problém s tímto chlapským pivákem, tak se ač nerad podřídím a vybereme něco kde točí řídkou Plzeň nebo něco podobnýho.

Umístění bych viděl uplně ideálně (spim na Zátkovým nábřeží) :palec2:

To bude asi z druhy strany reky nez je veznice, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaues,

byl jsem dnes na tom signistavu a kužele nám půjčí,tak doufám že si jich plně užijeme všichni :palec2:

Super, co za to budou chtit? ;)

pán sice dlouho váhal,ale nakonec slevil,o nabídnuté záloze nechtěl slyšet,takže zřejmě nic,hlavně až tam pro ně 7 přijdu aby si vzpoměl :D je to prý s tím půjčováním takový celý nakřivo no ale nakonec slevil tak jsme rád

Olo,mně nakonec je fuk co piju hlavně že se motám :smich: hlavně aby to se mnou nedopadlo jak u oggyho na chalupě že mi nešlo se ožrat,to bych nerad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, jak se to pěkně domluvilo kucí šikovný :) Předseda s tímto souhlasí a potvrzuje ůčast. Jináč mezi moje oblíbené podniky patří Pardál bar, nebo Snack bar, nejsou moc daleko od sebe a hlavně tam točí Budvar :kol-35: Kdyby měl někdo ovšem problém s tímto chlapským pivákem, tak se ač nerad podřídím a vybereme něco kde točí řídkou Plzeň nebo něco podobnýho.

Umístění bych viděl uplně ideálně (spim na Zátkovým nábřeží) :palec2:

To bude asi z druhy strany reky nez je veznice, co? :D

To se teprv uvidí (je to přímo nad cukrárnou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu chcipnul pes? :unsure:

Jak jsou na tom kluci u Letky, uz je plna ucast zajistena? ;)

KURA myslím na to samé!si frajeři myslí že sraz 8.12. je domluven,tak že tu na to budou házet boba či co!

PŘEDSEDO,tak kterou knajpu s tedy vybral ze svého seznamu :rtfm:

Asi se na to vsichni... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak domluveno na tuty? Tak já zajdu domluvit stoly na "Cameňák" pro cca 18 lidiček od 14:00 a zamluvím "bouling" na hodinku nebo na dvě? od 16:00.

Do těch 14:00 hodin bysme mohli zablbnnout na dráze. Gumy tam jsou, takže jestli nechcete tahat ty kužely tak nemusíte. Tak se ještě nějak vymáčkněte ať to tam můžu nadirigovat. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak domluveno na tuty? Tak já zajdu domluvit stoly na "Cameňák" pro cca 18 lidiček od 14:00 a zamluvím "bouling" na hodinku nebo na dvě? od 16:00.

Do těch 14:00 hodin bysme mohli zablbnnout na dráze. Gumy tam jsou, takže jestli nechcete tahat ty kužely tak nemusíte. Tak se ještě nějak vymáčkněte ať to tam můžu nadirigovat. :palec2:

Ideální, udělej to takhle, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak domluveno na tuty? Tak já zajdu domluvit stoly na "Cameňák" pro cca 18 lidiček od 14:00 a zamluvím "bouling" na hodinku nebo na dvě? od 16:00.

Do těch 14:00 hodin bysme mohli zablbnnout na dráze. Gumy tam jsou, takže jestli nechcete tahat ty kužely tak nemusíte. Tak se ještě nějak vymáčkněte ať to tam můžu nadirigovat. :palec2:

Ideální, udělej to takhle, hm?

Dobrá, tak já to zařídím. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...