Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Fotky 2X ...pánové ...I když budeme mít ofiko sraz jednou měsíčně a dáte sem deset fotek s komentářem co se dělo a podobně ta si myslím že je nemusíte dávat do toho pokecu. A jeslti tam budete chtít okomentovat jednu fotku co bude i tady tak se nic dít nebude

Takže to postupně bude stejné, co teď a všichni budou v pohodě

Nehodlám to všechno už opakovat. Prostě Hospoda nebo Lampárna a tam pokec o čem se Vám bude jenom zdát ....sekce Akce a Srazy ....akce a srazy

Mojí nabídku znáte a chtěl jsem to udělat jenom proto aby jste se neposílali na jiné fora a podobně. Počkám až se tu všichni vyjádří a potom klidně pomůžu. Pokud se nedohodnete tak vás tam šoupnou a hotovo. Včichni budou nasraní a výsledek nulovej.

THE END :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky 2X ...pánové ...I když budeme mít ofiko sraz jednou měsíčně a dáte sem deset fotek s komentářem co se dělo a podobně ta si myslím že je nemusíte dávat do toho pokecu. A jeslti tam budete chtít okomentovat jednu fotku co bude i tady tak se nic dít nebude

Takže to postupně bude stejné, co teď a všichni budou v pohodě

Nehodlám to všechno už opakovat. Prostě Hospoda nebo Lampárna a tam pokec o čem se Vám bude jenom zdát ....sekce Akce a Srazy ....akce a srazy

Mojí nabídku znáte a chtěl jsem to udělat jenom proto aby jste se neposílali na jiné fora a podobně. Počkám až se tu všichni vyjádří a potom klidně pomůžu. Pokud se nedohodnete tak vás tam šoupnou a hotovo. Včichni budou nasraní a výsledek nulovej.

THE END :)

No, koukám, co se tu vyrojilo samozvaných moderátorů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky 2X ...pánové ...I když budeme mít ofiko sraz jednou měsíčně a dáte sem deset fotek s komentářem co se dělo a podobně ta si myslím že je nemusíte dávat do toho pokecu. A jeslti tam budete chtít okomentovat jednu fotku co bude i tady tak se nic dít nebude

Takže to postupně bude stejné, co teď a všichni budou v pohodě

Nehodlám to všechno už opakovat. Prostě Hospoda nebo Lampárna a tam pokec o čem se Vám bude jenom zdát ....sekce Akce a Srazy ....akce a srazy

Mojí nabídku znáte a chtěl jsem to udělat jenom proto aby jste se neposílali na jiné fora a podobně. Počkám až se tu všichni vyjádří a potom klidně pomůžu. Pokud se nedohodnete tak vás tam šoupnou a hotovo. Včichni budou nasraní a výsledek nulovej.

THE END :)

No, koukám, co se tu vyrojilo samozvaných moderátorů ;)

Docela trapné..nemyslíš? Máš s tím problém? ..má to být narážka? ..humor? ...já že jsem to nějak nepochopil.

To má člověk za to že chce pomoci

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky 2X ...pánové ...I když budeme mít ofiko sraz jednou měsíčně a dáte sem deset fotek s komentářem co se dělo a podobně ta si myslím že je nemusíte dávat do toho pokecu. A jeslti tam budete chtít okomentovat jednu fotku co bude i tady tak se nic dít nebude

Takže to postupně bude stejné, co teď a všichni budou v pohodě

Nehodlám to všechno už opakovat. Prostě Hospoda nebo Lampárna a tam pokec o čem se Vám bude jenom zdát ....sekce Akce a Srazy ....akce a srazy

Mojí nabídku znáte a chtěl jsem to udělat jenom proto aby jste se neposílali na jiné fora a podobně. Počkám až se tu všichni vyjádří a potom klidně pomůžu. Pokud se nedohodnete tak vás tam šoupnou a hotovo. Včichni budou nasraní a výsledek nulovej.

THE END :)

No, koukám, co se tu vyrojilo samozvaných moderátorů ;)

Docela trapné..nemyslíš? Máš s tím problém? ..má to být narážka? ..humor? ...já že jsem to nějak nepochopil.

mu dej varování za blbý keci a je ne? :)

takže pro přesun do lampárny je:

OCTAVIAMAN

OGGY

DOLI

ostatní tu nejsou,tudíž pokud se do čtvrtka do 22.11.2007 do 20:00 hodin neozve někdo jiný s jiným návrhem,požaduji po této hodině třeba P2M o přesunutí do lampárny,pod názvem Jihočeši,jihočešky-kecárna,po té pošlu všem jihočechům SZ s vyrozuměním této události a adresu nového tématu!

Děkuji za pochopení octaviaman.

superfatty:lehni na hadr! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že to tu nakonec došlo k snad rozumnýmu řešení a myslím, že opravdu uvidíte, že se dá existovat i dál. -_-

Nad rádobyvtipnýma příspěvkama pár jedinců, zejména teď ke konci se asi nemá smysl zamýšlet...konkrétně Jirik.DC s přehledem vede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nazor Mischcicky asi cekat nebudem... lol

Olo,Miha,Marcel a zdemar snad budou taky souhlasit... ;)

OK ...necháme to vyhnít a koncem týdne s tím něco uděláme ...hm

Ok... :palec2: Ale od stranky 83, to pak prosim jeste smazni! :)

Jasné ...počkáme ...ve čtvrek nebo v pátek Vám to přesunu a za Vaší pomoci uděláme tady hezký odlaz na Jihočechny a jejich srazy. OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád že jsme se dohodli a nebudou se tu už lidi hádat. :palec2:

V pohode, jen jsem nepocital s tim ze to prijde tak rychle a nahle!!

Už se tak stalo tak po to nepátrejme. Ono je to jedno jestli je to teď nebo za 14 dní ....výsledek je stejnej a dopadlo by to uplně stejně s tou odezvou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tak stalo tak po to nepátrejme. Ono je to jedno jestli je to teď nebo za 14 dní ....výsledek je stejnej a dopadlo by to uplně stejně s tou odezvou :)

Skoda ze nebudem sousedi!! Nechcete se pak presunout k nam do lamparny?! :D

No ...to je to naď čím přemýšlím ...Letka v hospodě ...Jihočeši tam ...potom ty tam ...a bude v tom mrdník. I když jak hospoda tak Lampárna jsou prostě pokecy o všem ..tak o nic nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tak stalo tak po to nepátrejme. Ono je to jedno jestli je to teď nebo za 14 dní ....výsledek je stejnej a dopadlo by to uplně stejně s tou odezvou :)

Skoda ze nebudem sousedi!! Nechcete se pak presunout k nam do lamparny?! :D

No ...to je to naď čím přemýšlím ...Letka v hospodě ...Jihočeši tam ...potom ty tam ...a bude v tom mrdník. I když jak hospoda tak Lampárna jsou prostě pokecy o všem ..tak o nic nejde

Se jeste domluvime....V ty Hospode mi to prijde takovy preplacany - je tam toho uz hodne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tak stalo tak po to nepátrejme. Ono je to jedno jestli je to teď nebo za 14 dní ....výsledek je stejnej a dopadlo by to uplně stejně s tou odezvou :)

Skoda ze nebudem sousedi!! Nechcete se pak presunout k nam do lamparny?! :D

No ...to je to naď čím přemýšlím ...Letka v hospodě ...Jihočeši tam ...potom ty tam ...a bude v tom mrdník. I když jak hospoda tak Lampárna jsou prostě pokecy o všem ..tak o nic nejde

Se jeste domluvime....V ty Hospode mi to prijde takovy preplacany - je tam toho uz hodne!

Jasné ...zatím je na to čas ...koncem týdne to rozlouskem a něco vymyslíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,přece jen v té hospodě .... geoo má recht,je to tamživější,víc klubový .... nezvážíme to ještě?

Doli:nezlob se na mischicku,na jednu stranu to byla od něho podpásovka,nadruhou starnu by tu k té změně stejně došlo,ted nebo za týden či dva...

ale ten svinčík si tu uklidí,to jo,a na srazu zaplatí rundu :kol-35: si piš -teda at si píše,by mne ale zajímalo proč tu není s námi,kdese schovává?asi si někde :kol-135::D

mischóóóó

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám iný návrh - tu zostanú len info o zrazoch + foto. V zrazoch sa ale spraví nové subfórum nazvané "Pokec k zrazúm" (u s krúžkom bohužiaľ nemám na klávesnici) a v ňom budu voľné pokecy k zrazom... Bude to tak na jednom mieste pod Zrazmi. Lampárna je podľa mňa ďaleko a nejak sa to tam nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci,přece jen v té hospodě .... geoo má recht,je to tamživější,víc klubový .... nezvážíme to ještě?

Doli:nezlob se na mischicku,na jednu stranu to byla od něho podpásovka,nadruhou starnu by tu k té změně stejně došlo,ted nebo za týden či dva...

ale ten svinčík si tu uklidí,to jo,a na srazu zaplatí rundu :kol-35: si piš -teda at si píše,by mne ale zajímalo proč tu není s námi,kdese schovává?asi si někde :kol-135::D

mischóóóó

Ja se na Mischicku nezlobim!!! :kol-45: Jen ze zacatku to byl sok...

S tou rundou mas pravdu!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám iný návrh - tu zostanú len info o zrazoch + foto. V zrazoch sa ale spraví nové subfórum nazvané "Pokec k zrazúm" (u s krúžkom bohužiaľ nemám na klávesnici) a v ňom budu voľné pokecy k zrazom... Bude to tak na jednom mieste pod Zrazmi. Lampárna je podľa mňa ďaleko a nejak sa to tam nehodí.

Ja uz jsem to navrhoval. Teda jen udelat sekci hned na zacatku vedle Srazy & Akce, ale takhle jak pises je to taky dobry! :palec2: (asi i lepsi na prehlednost) A pak ze to nejde!! :p

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám iný návrh - tu zostanú len info o zrazoch + foto. V zrazoch sa ale spraví nové subfórum nazvané "Pokec k zrazúm" (u s krúžkom bohužiaľ nemám na klávesnici) a v ňom budu voľné pokecy k zrazom... Bude to tak na jednom mieste pod Zrazmi. Lampárna je podľa mňa ďaleko a nejak sa to tam nehodí.

Ja uz jsem to navrhoval. Teda jen udelat sekci hned na zacatku vedle Srazy & Akce, ale takhle jak pises je to taky dobry! :palec2: (asi i lepsi na prehlednost) A pak ze to nejde!! :p

No chlapci ňák to udělejte, je to na vás. Mě je to celkem jedno. Je fakt, že tady už byl celkem mr.ník. Bylo by teda dobrý z toho udělat něco 2x.

Jednou pokec někde? a ofi srazy tady. Toť vše. :)

A mischka tu rundu teda zaplatí :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám iný návrh - tu zostanú len info o zrazoch + foto. V zrazoch sa ale spraví nové subfórum nazvané "Pokec k zrazúm" (u s krúžkom bohužiaľ nemám na klávesnici) a v ňom budu voľné pokecy k zrazom... Bude to tak na jednom mieste pod Zrazmi. Lampárna je podľa mňa ďaleko a nejak sa to tam nehodí.

Sice uplně nevím jak přesně si to představuješ ale s tímto rozdělením douhlasím. Nechat Akce a Srazy jako jsou teď ...pod nima dvě kolonky Akce a srazy fotky + termíny těch akcí a druhá kolonka pokec k akcím a tam by je jelo asi tak jako to je teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela trapné..nemyslíš? Máš s tím problém? ..má to být narážka? ..humor? ...já že jsem to nějak nepochopil.

mu dej varování za blbý keci a je ne? :)

superfatty:lehni na hadr! :)

nejen to geo:

to je jako přesně vono, kdejakej nýmand, co nepobírá příspěvky druhejch tady vyhrožuje, bu bu bu.. doma to nerozhodne ani o přepnutí kanálu na tv a tady se to pak seberealizuje lol

ale je fakt, že někde se s tou politickou karierou musí začít.. Von ten Standa Gross taky musel začínat na dráze vot píky..

hele vy tady na tom vašem jihu si dělejte komedie jaký chcete ale nechte sever na pokoji.., to je furt něco na tom jihu.. Jihočeský matky strašej s Temelínem, otcové s revolucí na clubu.. :prc:

to octaviaman: myslím, že ti chybí v popisu seriovky jeden kód.... IQ00 :smich:

to pé dva em: a jak to tak sleduju, tak se úspěšně s Jiříkem peru vo první místo v lovení bobříka trapnosti.. :kol-37:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak malé dítě. S lidma co mají rozum se tu dá domluvit. nebudu jmenovat ale když si přečteš řešení tohoto problému tak někdo se k tomu postavil tak že to prostě nějak musíme vyřešit a hlavně v klidu. Někeří mám pocit nenapsali ještě nic co by stálo se nad tím jenom pozastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...