Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Tak domluveno na tuty? Tak já zajdu domluvit stoly na "Cameňák" pro cca 18 lidiček od 14:00 a zamluvím "bouling" na hodinku nebo na dvě? od 16:00.

Do těch 14:00 hodin bysme mohli zablbnnout na dráze. Gumy tam jsou, takže jestli nechcete tahat ty kužely tak nemusíte. Tak se ještě nějak vymáčkněte ať to tam můžu nadirigovat. :palec2:

posun to tak na 17hod.,přeci jen je odjezd ve 12:30 z č.b.,cesta pokec atd,budm rádi že si drobet sjedem :)

vzal jsem kužely raději než gumy,přeci jen při nárazu méně poškodí vůz,navíc kdo by ty gumy lovil ve sněhu a ještě se s nima tahal

oggy,já určitě budu pít s tebou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady !!!!! :( Nebojte se vlka nic, předseda do Bechyně určitě přijede, ale sejdeme se až tam. Od výstaviště s Váma nepojedu. Manželka si na tý ledovce fčéra zlomila kotník, tak jí musim pomoct, aspoň ještě dojít na procházku s malým a se psem. No a večerní pitka, to ještě nevim. Neříkám že ne, ale uvidíme jak se to fšeko vykulí. Telefon na Ola a Ocatviamana mám, takže v případě nejvyšší nouze bude domluva po telefounu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to tady !!!!! :( Nebojte se vlka nic, předseda do Bechyně určitě přijede, ale sejdeme se až tam. Od výstaviště s Váma nepojedu. Manželka si na tý ledovce fčéra zlomila kotník, tak jí musim pomoct, aspoň ještě dojít na procházku s malým a se psem. No a večerní pitka, to ještě nevim. Neříkám že ne, ale uvidíme jak se to fšeko vykulí. Telefon na Ola a Ocatviamana mám, takže v případě nejvyšší nouze bude domluva po telefounu.

A jeje, to je blby... :feve: Tak doufam ze aspon na chvilku si udelas cas! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda objednám od 15:30-16:00. Jestli budete vyjíždět ve 12:30 z č.b. tak v Bechyni budete tak 13:15 max. Myslím že nám na to blbnutí na dráze ty dvě hoďky a fous stačí ne? Stejně je teď skoro už po půl pátý tma. Teď ještě kde se sejdem v Bechyni. Rovnou na dráze?? nebo u "Kameňáku" a potom teprve na dráhu? To se ještě domluvíme ne? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda objednám od 15:30-16:00. Jestli budete vyjíždět ve 12:30 z č.b. tak v Bechyni budete tak 13:15 max. Myslím že nám na to blbnutí na dráze ty dvě hoďky a fous stačí ne? Stejně je teď skoro už po půl pátý tma. Teď ještě kde se sejdem v Bechyni. Rovnou na dráze?? nebo u "Kameňáku" a potom teprve na dráhu? To se ještě domluvíme ne? :palec2:

Srazil bych se na draze, abychom se nemuseli vracet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda objednám od 15:30-16:00. Jestli budete vyjíždět ve 12:30 z č.b. tak v Bechyni budete tak 13:15 max. Myslím že nám na to blbnutí na dráze ty dvě hoďky a fous stačí ne? Stejně je teď skoro už po půl pátý tma. Teď ještě kde se sejdem v Bechyni. Rovnou na dráze?? nebo u "Kameňáku" a potom teprve na dráhu? To se ještě domluvíme ne? :palec2:

Srazil bych se na draze, abychom se nemuseli vracet...

Taky myslím. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda objednám od 15:30-16:00. Jestli budete vyjíždět ve 12:30 z č.b. tak v Bechyni budete tak 13:15 max. Myslím že nám na to blbnutí na dráze ty dvě hoďky a fous stačí ne? Stejně je teď skoro už po půl pátý tma. Teď ještě kde se sejdem v Bechyni. Rovnou na dráze?? nebo u "Kameňáku" a potom teprve na dráhu? To se ještě domluvíme ne? :palec2:

to by šlo,i když noční jízdy jsme ještě neměly - autama myslím,u oggyho byla noční dlouhá dost :D

takže kdo to přijede k výstavišti?

a ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda objednám od 15:30-16:00. Jestli budete vyjíždět ve 12:30 z č.b. tak v Bechyni budete tak 13:15 max. Myslím že nám na to blbnutí na dráze ty dvě hoďky a fous stačí ne? Stejně je teď skoro už po půl pátý tma. Teď ještě kde se sejdem v Bechyni. Rovnou na dráze?? nebo u "Kameňáku" a potom teprve na dráhu? To se ještě domluvíme ne? :palec2:

to by šlo,i když noční jízdy jsme ještě neměly - autama myslím,u oggyho byla noční dlouhá dost :D

takže kdo to přijede k výstavišti?

a ?

A urcite Doli! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna technicka ... uz je to vic jak 14dni co jsem zaplatil poplatek 400,- za ucast v FabiaClubu a dosud se nic nedeje ... nemate s tim nekdo zkusenosti??? :help:

Z toho si nic nedělej. Mě taky psal vitto z octavia clubu až tak po měsíci po zaplacení a samolepku a kartičku klubu nemám doteď a už to je další měsíc. Asi jim to nějak nejde chlapcům. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna technicka ... uz je to vic jak 14dni co jsem zaplatil poplatek 400,- za ucast v FabiaClubu a dosud se nic nedeje ... nemate s tim nekdo zkusenosti??? :help:
Jedna technicka ... uz je to vic jak 14dni co jsem zaplatil poplatek 400,- za ucast v FabiaClubu a dosud se nic nedeje ... nemate s tim nekdo zkusenosti??? :help:

Z toho si nic nedělej. Mě taky psal vitto z octavia clubu až tak po měsíci po zaplacení a samolepku a kartičku klubu nemám doteď a už to je další měsíc. Asi jim to nějak nejde chlapcům. :feve:

To je klasika kluci, budete rádi, když vůbec někdy, třeba na Fabii jsem to dostal po mnoha měsících jen díky tomu, že jsme byli v Praze na škodahome, a to už jsem Fabii 3 měsíce neměl...holt to chlapci dělaj jen někdy, stačí když příspěvky chodí pravidelně :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem četl stejnou stížnost jako má marcel,byla tamomluva od vitto že nějak nestíhá,kromtoho jsou na stránkách klubu - aspon octavie nějaký dodaný kody k členstí,možná to tam bude i pro vás neví,nějak jsem to neštudoval.co vás vůbec táhne stát se členem?krom kartičky - tu zde asi nepoužiješ a samolepky na auto?

kucí,tak jedna technická ode mne:když mám rozsvícené světlo v kabině,je jedno přední nebo zadní,tak při spuštění směrovky světlo poblikává - za provozu,po vypnutí motoru až pohasíná,někdy úplně zhasne a tak se rozsvěcuje a zhasíná podle směrovek,pak zase jen poblikává.co s tím?dobíjí to dobře,všechno normálně funguje - tedy krom teploměru vody,to s tím ale asi spojené nebude.

jsem rád že z budějc nepojedu sám,olovi jsem posílal SZ ale neozývá se,mirovi to nemá smysl ten tu nebude,jinak o tom víme všichni?

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem četl stejnou stížnost jako má marcel,byla tamomluva od vitto že nějak nestíhá,kromtoho jsou na stránkách klubu - aspon octavie nějaký dodaný kody k členstí,možná to tam bude i pro vás neví,nějak jsem to neštudoval.co vás vůbec táhne stát se členem?krom kartičky - tu zde asi nepoužiješ a samolepky na auto?

kucí,tak jedna technická ode mne:když mám rozsvícené světlo v kabině,je jedno přední nebo zadní,tak při spuštění směrovky světlo poblikává - za provozu,po vypnutí motoru až pohasíná,někdy úplně zhasne a tak se rozsvěcuje a zhasíná podle směrovek,pak zase jen poblikává.co s tím?dobíjí to dobře,všechno normálně funguje - tedy krom teploměru vody,to s tím ale asi spojené nebude.

jsem rád že z budějc nepojedu sám,olovi jsem posílal SZ ale neozývá se,mirovi to nemá smysl ten tu nebude,jinak o tom víme všichni?

Máš to někde blbě ukostřený, naschvál se koukni ještě třeba když pustíš blinkry jestli ti nepohasínají i jiný světla, zadní třeba nebo brzdovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna technicka ... uz je to vic jak 14dni co jsem zaplatil poplatek 400,- za ucast v FabiaClubu a dosud se nic nedeje ... nemate s tim nekdo zkusenosti??? :help:

Z toho si nic nedělej. Mě taky psal vitto z octavia clubu až tak po měsíci po zaplacení a samolepku a kartičku klubu nemám doteď a už to je další měsíc. Asi jim to nějak nejde chlapcům. :feve:

No mne to prislo asi az za 2.5 mesice!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...