Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

No co jsem slyšel bylo to vaše mejdlo docela velký a s velkou parádou. V šórnách co? :)

No jestli povídala Zdenička, tak ta o to hlavní přišla, odešla už asi o půl čtvrté, takže má nejmíň 2 a půl hodiny do šesti neomluvenou absenci -_-

Ale jinak jsem už dlouho nezažil tak brutální večírek, se zas jednou řádně zadařilo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jinak ej tu mrtvo ještě víc než u Letky :-)

Kucí, vůbec nestíhám. V práci mám každoročně touhle dobou strašnej fofr. Ani se tomu nedivim, když jsem sám na celý okresy CB a CK. Co bych dal za normální práci lol . Zejtra ale v práci končím, večer máme firemní chlastačku :kol-35::kol-34::kol-99: a pak se tam ukážu až po novým roce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale i tak, 20 Ti je jen jednou -_-

To máš teda recht, už to není co to bejvalo :p , ale sranda je pořád a to je hlavní.

Jinak všem jihočechům i klukům z vysočiny přeju krásné prožití vánočních svátků, hlavně to zdravíčko, pohodu, štěstí a hodně beznehodových kilometrů v příštím roce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco peo Zdemara a mě:

Horoskopy na rok 2008 - Střelec

Práce: Podle postavení hvězd se zdá, že se práce pro vás konečně stane víc výdělečnou. Vsaďte na své přátelské vazby a přející kolegy. O hodně si polepšíte především díky vlastním schopnostem naučit se být stabilnější. Pokud máte tvořivé zaměstnání, nebo jste řemeslníci, půjde vám to jednoduše od ruky. Jestli pracujete v obchodě nebo zábavním podniku, hodně vyděláte. Luxusní zboží se bude taky prodávat dobře. Firmy a obchody zakládejte především v druhé půli srpna a na začátku prosince.

Vztahy: Tento rok byste měli najít hodně přátel, především žen. Díky postavení Jupiteru to vypadá, že budete mít štěstí ve vztazích s klienty i na dálku. Zažijete hodně hmotného potěšení. V únoru to vypadá na různé partnerské neshody. Musíte proto slevit ve svých erotických očekáváních ohledně partnera. V červnu můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí blízkých. Měsíce srpen a září by ale měly být plné lásky, tolerance a návratů lidí, kteří se nešťastně rozešli. Budete zářit jako slunce.

Peníze: Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři aktivit. Více peněz byste mohli získat díky vašim přátelským stykům ve společnosti, ale především díky kreativitě a nápadům. Nebojte se s důvěrou investovat do komodit. Máte předpoklady, aby se vše dobře rozvíjelo. Moc nenakupujte zboží v červnu a listopadu, jinak buďte velkorysejší v ohledech skladování zboží. Máte potřebu nějak odškodnit svou rodinu, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí. Nešetřete na ní.

Zdraví: Především únor bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i oblasti krčních svalů. Nebojte se vydávat na dlouhé túry na běžkách nebo pravidelně cvičit kosti při aerobiku. V červnu bude dobré, abyste se o víkendech vydávali na pravidelné výlety se svými známými, pokud je to možné. V listopadu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci i sportu. Díky Jupiteru to ale vypadá, že se tento rok dokážete vyhnout větším problémům. Máte více štěstí, ale taky tendenci častěji odpočívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji všem Jihočechům a Jihočeškám, ale i ostatním návštěvníkům fóra příjemné prožití Vánočních svátků, dobré zažití všech spořádaných pochoutek, bohatou nadílku, poklidnou a nerušenou oslavu Nového roku, a co nejlevnější PHM v příštím roce.

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji všem Jihočechům a Jihočeškám, ale i ostatním návštěvníkům fóra příjemné prožití Vánočních svátků, dobré zažití všech spořádaných pochoutek, bohatou nadílku, poklidnou a nerušenou oslavu Nového roku, a co nejlevnější PHM v příštím roce.

-_-

Anebo ať začnou jezdit tankovat k nám na Vysočinu: Natural 98 na kvalitní benzínce za 30,60 Kč :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak i já dodávámpro vás všechny:

VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK,HODNĚ DÁRKŮ POD STROMEČEK,VÍCE ČASU NA TOTO FORUM,NA SRAZY,MNOHO ŠTASTNĚ UJETÝCH KILOMETRŮ S VAŠIMI MILÁČKY (A VAŠICH MILENKÁCH :prc::prc::prc::) )!!!!!!!!!

Ludo a Zdemare:

dodatečně vše nej nej nej,v pátek jsem byl pít s přáteli z práce(přítelkyní :) )kdybych to byl tušil tak bych pozvednul číši i na Vaše zdraví(byl bych víc nalitej :D )tak snad jindy!!!!!!!!!!!

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem tady nebyl docela dlouho. I já opožděne přeji veselé svátky a šťastný Nový rok. Teprve fčéra jsem se dal tak nějak do pořádku. Ležet tři dny s teplotou 39 mě stálo 5 kilo váhy a bůhví co ještě lol . Takže do toho dalšího roku přeji hlavně to zdravíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem tady nebyl docela dlouho. I já opožděne přeji veselé svátky a šťastný Nový rok. Teprve fčéra jsem se dal tak nějak do pořádku. Ležet tři dny s teplotou 39 mě stálo 5 kilo váhy a bůhví co ještě lol . Takže do toho dalšího roku přeji hlavně to zdravíčko.

jj,tobě taky!!!!!!!

ale je tady nějak mrtvo,že by ani o svátcích neměl nikdo čas na kamarády???????????????????

nebo všichni -_- a :prc: ??????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...