Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Jinak Doli, máš tady taky nějak mrtvo když sem nepíšeme my, kluci z Vysočiny...a to ses smál Letce :p

ty woe,když jsem psal že je tu mrtvo,tak si psal že jsi tu,já na to v kolik se tu sejdeme a ty nic,pak ti píšu SZ abys u toho nechrápal a reakce žádná,ted se zase divíš že je tu mrtvo :doh:doh:blbec::blbec:

jinak podle toho co psal Doli že mají v plánu s Ludou co se bude dít s papričkou až tu nebudeš,tak tu bude mrtvo teprve až se vrátíš! :D

a kam že to vlastně jedeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe,když jsem psal že je tu mrtvo,tak si psal že jsi tu,já na to v kolik se tu sejdeme a ty nic,pak ti píšu SZ abys u toho nechrápal a reakce žádná,ted se zase divíš že je tu mrtvo :doh:doh:blbec::blbec:

jinak podle toho co psal Doli že mají v plánu s Ludou co se bude dít s papričkou až tu nebudeš,tak tu bude mrtvo teprve až se vrátíš! :D

a kam že to vlastně jedeš?

No nemůžu tu být furt přece :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horší než Acer už je snad jenom UMAX. kol100

já mám notas acer aspire 9502WSMi,jsem s nímspokojený,nějak mi stačí na internet,na vypalování a pár kokotinek jako úprava foto atd.,programynedělámani jiné píčo ...y okolo,na to jsem lama,to že mi občas nejde internet je vinou sítě ne notase,tak co se vám s tím sráč..m děje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám notas acer aspire 9502WSMi,jsem s nímspokojený,nějak mi stačí na internet,na vypalování a pár kokotinek jako úprava foto atd.,programynedělámani jiné píčo ...y okolo,na to jsem lama,to že mi občas nejde internet je vinou sítě ne notase,tak co se vám s tím sráč..m děje?

Mě se nic neděje, ale musim je opravovat :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se Vam do toho micham... :)

Nelze rict jednoznacne, ze Acer je spatnej a napriklad Toshiba je dobra.... (podobne jako u jinych vyrobku-vzpomente na hadky,jaky jsou nejlepsi pneumatiky,zarovky,kotouce,apod)...

Jen pro info...na firme se preslo komplet na notebooky DELL (predtim Fujitsu-Siemens a ASUS a kdysi davno Toshiba)...Po vybornych zkusenostech s radou D810 se zacaly kupovat D820... A ejhle...dodnes kolegove neustale fleshuji BIOSy, stahuji nove ovladace a i presto jim to minimalne jednou denne jde do BSOD (Blue screen of death)... ja osobne mam D830 a nikdy se neco podobneho nestalo...

Takze asi zalezi kdo trefi na spatnou serii ci radu notebooku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se Vam do toho micham... :)

Nelze rict jednoznacne, ze Acer je spatnej a napriklad Toshiba je dobra.... (podobne jako u jinych vyrobku-vzpomente na hadky,jaky jsou nejlepsi pneumatiky,zarovky,kotouce,apod)...

No jasny ze neni uplne kazdej spatnej. Matka mela (ma) v praci taky Acer (asi ctyri roky starej) a slape do ted bez problemu. Ale u tech dnesnich notbooku uz je to jiny...nez sem ten notbook koupil tak mne skoro kazdej prodejce upozornil ze Acer kolem 20tisKc pujde za rok do servisu ze se posere. Komponenty v nem stoji za prd. Ja mel vyhlidlej Acer Aspire 5672 za 35tis. Kc, to mi rekli ze uz by mohl byt dobrej, tak jsem koupil ten. A ejhle, ted sel po paty do servisu do Brna. Pres cely leto byl vic v servisu nez doma a me to nebavi porad tahat data sem tam...takze jsem zacal procitat stranky a fora o PC. Obzvlast rady pri koupi notbooku a 95% uzivatelu napise ze Acer je nejhorsi!! On ani Asus neni nic bezchybnyho...Nejlepsi chvala je na IBM!! A to slysim od vsech lidi vcetne tady na forum.

Zase neco jinyho je notbook co ma Mischicka, to je proste TOP od te znacky a tam si ty komponenty hlidaji (testuji je) apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se Vam do toho micham... :)

Nelze rict jednoznacne, ze Acer je spatnej a napriklad Toshiba je dobra.... (podobne jako u jinych vyrobku-vzpomente na hadky,jaky jsou nejlepsi pneumatiky,zarovky,kotouce,apod)...

Jen pro info...na firme se preslo komplet na notebooky DELL (predtim Fujitsu-Siemens a ASUS a kdysi davno Toshiba)...Po vybornych zkusenostech s radou D810 se zacaly kupovat D820... A ejhle...dodnes kolegove neustale fleshuji BIOSy, stahuji nove ovladace a i presto jim to minimalne jednou denne jde do BSOD (Blue screen of death)... ja osobne mam D830 a nikdy se neco podobneho nestalo...

Takze asi zalezi kdo trefi na spatnou serii ci radu notebooku...

Je to přesně tak, většina značek má jednu nebo dvě low - endový řady, který stojí za..... ale acer má jednu nebo dvě, který jsou dobrý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...