Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Horší než Acer už je snad jenom UMAX. kol100

no vidíš a já mám UMAX už přes 2roky a zatím jsem neměl jedinej problém, krom čidla na zavírání displeje, ale to mě netrápí. když jsem ho kupoval, tak žádnej jinej výrobce takovou HW sestavu nenabízel, bylo to to nejlepší co od nich šlo koupit a rozhodně bych do něj šel klidně znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, mam jednoho pres dva roky a maximalni spokojenost TravelMate 4600 serie ... a to mi uz dvaktat padnul na zem :( a hosim ho jen tam v batohu :)

Jojo matka ma taky 4 roky starej travelmate politej kefirem. A funguje do ted. Ale uz to mam vyreseny, vrati mi penize...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to jenom 14". Není to málo? Vyber si nějakej aspoň 15". Tohle je malý.

Synátor si koupil před vánocema tenhle (http://asus.elektrosvet.cz/asus-f7sr-174ct5550dvdrw250g52gwlbttvvhp+dp108519/) a je spokojenej.

15,4" jsem mel ted. Jelikoz s sebou porad notbook nekde taham,(do skoly) tak byl docela tezkej. Chtel bych zkusit tu 14", min urcite ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15,4" jsem mel ted. Jelikoz s sebou porad notbook nekde taham,(do skoly) tak byl docela tezkej. Chtel bych zkusit tu 14", min urcite ne...

Jo tak to jo, na tahání by to bylo teda těžký. Tenhle má asi okolo 4 kg. Tak to by ten tvůj vybranej mohl bejt dobrej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:p Nejezdim!! Hele Mischo, jak bys vybral? ASUS nebo IBM?

Podle výbavy Asus, je to asi 5 ku 1 ve srovnání s IBM, ale u toho je o 1 rok delší záruka a věřil bych podvědomě té značce nějak víc, takže je to zase 5:5, takže bych dal na design a možná známé, ale když to tady sleduju, tak každý říká něco jiného, často opak, tak co zkusit ten Asus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle výbavy Asus, je to asi 5 ku 1 ve srovnání s IBM, ale u toho je o 1 rok delší záruka a věřil bych podvědomě té značce nějak víc, takže je to zase 5:5, takže bych dal na design a možná známé, ale když to tady sleduju, tak každý říká něco jiného, často opak, tak co zkusit ten Asus?

Taky to tak vidim...diky! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek hošíci,

jak se pořád máte?

no já pracovně,jak jinak :D

v sobotu jsem byl v globusu a objevil jsem tam octavii II rs na dálkový za 1200 kč,mají červenou,to by bylo něco pro mischu

Ten uz ji ma...jak jinak...Ma snad dokonce dve!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...