Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Něco pro BRŮDRA:

Během prohlídky vojenského prostoru jde ministr obrany po mostě střeženém jedním vojákem. Předpokládá, že ten se postaví do pozoru a zasalutuje. Ale voják nic.

"Vojáku proč jste mě nepozdravil? Nevíš, že jsem ministr obrany?"

"Vím pane ministře, ale podle článku 236 Základního řádu je zakázáno vzdávat poctu na mostě," odpovídá rázně voják.

Ministr samozřejmě nezná dopodrobna Základní řád, a tak jen mávne rukou a odejde.

Na ministerstvu mu to však nedá, najde si článek 236 a čte: "Voják musí být vždy smělý a vynalézavý."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle tady asi ani není co napsat...max. že jsem dnes byl na cvičení a zkusím vytvořit videjko a dát ho na YouTube, ať víte jak vypadá Kosovo dnes..

Cau Mischo, jak je? ;) No v Letce toho taky moc neni... :p Ale tak treba za 10 let se sejdem zase v jedny sekci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej až tady začnete modernizovat ty dvě jediné elektrárny v Kosovu - Kosovo A a Kosovo B, jedna horší než druhá, ale ČEZ už si brousí zoubky:-)

No taky jsem slyšel nějaký šumy tady. Doufám, že tam nepojedeme. Byl jsem 5x v Pittsburghu a úplně mi to stačilo. Teda ta cesta nic moc , jinak good. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...