Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Tak ta oslava v pátek byla fakt prda. Mischicka nebyl daleko od pravdy s tim, že zase bude nějaká ostuda lol ten budvarskej kroužek je fakt síla. Dokonce jsem si musel po dlouhý době odskočit za roh zatelefonovat :ble:smich: Ale na to že sem byl na kole, jsem dojel domu celkem v pořádku a brzo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta oslava v pátek byla fakt prda. Mischicka nebyl daleko od pravdy s tim, že zase bude nějaká ostuda lol ten budvarskej kroužek je fakt síla. Dokonce jsem si musel po dlouhý době odskočit za roh zatelefonovat :ble:smich: Ale na to že sem byl na kole, jsem dojel domu celkem v pořádku a brzo.

kol7 Vidíš to? A s tímhle materiálem mám pracovat.. :kol-29:

No hlavně že sis to užil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta oslava v pátek byla fakt prda. Mischicka nebyl daleko od pravdy s tim, že zase bude nějaká ostuda lol ten budvarskej kroužek je fakt síla. Dokonce jsem si musel po dlouhý době odskočit za roh zatelefonovat :ble:smich: Ale na to že sem byl na kole, jsem dojel domu celkem v pořádku a brzo.

A ja proc je v Budejcich na kazdym rohu :ble . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, delsi dobu jsem tu nebyl, a ted ani neni moc casu to procitat, ale prepadla me ted posldni dobou takova hrisna myslenka na RC fabii WRC na podvozku TT-01(D) od tamiye :) kdyby nekdo chtel do toho jit tak at se ozve, ale pokud nekdo o tom neco vi tak bych uvidal par rad ...

PS : zejtra (nedele 10.2.2oo8) jedu do CK se mrknou na jednu RC rally :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, delsi dobu jsem tu nebyl, a ted ani neni moc casu to procitat, ale prepadla me ted posldni dobou takova hrisna myslenka na RC fabii WRC na podvozku TT-01(D) od tamiye :) kdyby nekdo chtel do toho jit tak at se ozve, ale pokud nekdo o tom neco vi tak bych uvidal par rad ...

PS : zejtra (nedele 10.2.2oo8) jedu do CK se mrknou na jednu RC rally :)

Kam, kam? Kamos ma taky RC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko, delsi dobu jsem tu nebyl, a ted ani neni moc casu to procitat, ale prepadla me ted posldni dobou takova hrisna myslenka na RC fabii WRC na podvozku TT-01(D) od tamiye :) kdyby nekdo chtel do toho jit tak at se ozve, ale pokud nekdo o tom neco vi tak bych uvidal par rad ...

PS : zejtra (nedele 10.2.2oo8) jedu do CK se mrknou na jednu RC rally :)

My jí máme doma. Origo od škodovky. Tak se ptej brůdra. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...