Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Ty krásko, co jsi dělal???

Normálně jedu, najednou mi začal vibrovat volant, tak brzdim, zajíždim ke kraji a kolo jede dál.........

Našel jsem jenom tři šrouby, tři byly vytržený skrz elektron a ve zbytku děr chyběl závit. Nikdo mi nedovede vysvětlit proč. No hlavně že se to nestalo v Německu na dálnici (180 km/h). A stélo to jenom 650€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně jedu, najednou mi začal vibrovat volant, tak brzdim, zajíždim ke kraji a kolo jede dál.........

Našel jsem jenom tři šrouby, tři byly vytržený skrz elektron a ve zbytku děr chyběl závit. Nikdo mi nedovede vysvětlit proč. No hlavně že se to nestalo v Německu na dálnici (180 km/h). A stélo to jenom 650€.

tak ve 180 by to asi bolelo. To musel někdo dotahnout elektron přes závit,aby se takhle odešel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý vole, Oggy, tak co ta grilovačka? Koukej dát termín nebo mi zavolat, protože nebudu mít asi brzo internet a docela bych s váma všema zase pokecal naživo :palec2:

Hele, srpen sice nevyšel, ale když bude pěkný září tak nevidim problém. Jenom jestli se tak rychle domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tady tak vidim, tak nevim jestli jsem budu ještě vůbec koukat. Je to celkem ztráta času :rip: . Kdyby mě někdo nutně scháněl, tak mi brnkněte. Stěhuju se na Babetta forum, ladim moje nový přibližovadlo :scooter:lol Čuss bus bambus

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...