Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

už sem vám říkal ten fór?

V sobotu jel Lísky za mladou a upadla mu v motoru napínací kladka :D

.....3...2...1...smííích! :w00t1::w00t1::w00t1:

Kladka provozního řemenu, takže kromě motoru zdechlo uplně všechno :rock: .. Ještě sem s tím dojel přes celej krumlov na dílnu, pravda je že motor trochu smrděl, asi mu vadilo že nejela vodní pumpa kol100 ale je to kurna oktáfka f tédéíčku, tak kajn štres kol11

dneska sem přehodil kladku, dal novej řemen a už to vrčí, zítra doladim plastíky a hadice co sem kvůli tomu musel poshazovat a je na dalších 200 000km klid kol111

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jinak dobrá fabka, takovou potřebuju pro mladou, ale v naftě.. klidně atmosféru sdi, ale potřebuju aby to žralo naftu, roslinej olej, olej z transformátorů, starej vyjetej motorovej olej, atd..., prostě všechno co zbaští i moje okta :)

Editováno: , autor: lisky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jihočeši zdalipak jste sledovali hokejovou ligu mistrů? Já když teď viděl výsledek tak jsem rád, že jsem se nekoukal. Ale na druhou stranu podle toho co psali ve sportu na novinky.cz, to musel být krásný hokej. Prohráli jsme 1:7 hrůza, snad jim to aspoň půjde v extralize stejně dobře jako vloni( ikdyž to zatím tak nevypadá)

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...