Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Zdravim,

tak jak tu žijete. Trošku sem to tady počet, ale stejně se nevyznam v tom, kdo je můj skorosoused ;)

Kolik z vás je tu z okresu Písek?

Je naplánovanej nějakej sraz? :)

Obcas mrtvo obcas zivo.

Jinak z Pisku tady asi nikdo neni. Vetsinou CB. Jen Kuci je z Protivina, ale ten sem moc nechodi. :) Jen nejakej mensi srazik by se dal naplanovat mozna tenhle vikend, hmm? Octaviaman?Oggy?Zdemar? Marcel? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen nejakej mensi srazik by se dal naplanovat mozna tenhle vikend, hmm? Octaviaman?Oggy?Zdemar? Marcel? :p

Něco malýho možná jo. Kafíčko, nebo pivíčko. Ale mám pořádně nateklou hubu. Fčéra jsem byl u zubaře a ňák se mu to asi nepovedlo. Snad to do víkendu splaskne :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuk.....stydim stydim, ale totálně nestíhám... :kuk: moc páce...koupil jsem feldu a fábka se připravuje k prodeji...kvůli stavbě baráčku...na srazík bych se vydal, nejlépe v pátek večer někde v čb...B)

Tak to mi :horse: nohy. Střídáš ty auta jak ponožky :) Ale baráček je baráček. V pátek zatim nevim jestli budu mít čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...